Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
niedziela, 17 Listopad, 2019
5.9 C
Olsztyn

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

sierpień, 2019

17SIE05:0020:00Wyjazd do Aquaparku w Druskiennikach 17.08.2019Transport Kondratowicz Marcin

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Wolne weekendy to idealny moment by spędzić czas z najbliższymi. Jeśli chcesz zaskoczyć rodzinę, ekipę znajomych lub spędzić ten dzień tylko we dwoje, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!

Przenieś się do świata rozrywek wodnych, gdzie upalne lato trwa cały rok. Tropikalny klimat, las palmowy i lazurowa woda, a to wszystko na wyciągnięcie ręki w południowej części Litwy – Parku wodnym w Druskiennikach.

KOMPLEKS ŁAŹNI
Strefa saun to idealne miejsce dla osób zmęczonych monotonią dnia codziennego. Nie brakuje tutaj także programów łaźniowych z wykorzystaniem ekologicznych produktów takich jak miód, sól z Morza Martwego. To część przeznaczona wyłącznie dla dorosłych, dzięki czemu stała się oazą spokoju, gdzie relaksacyjna muzyka wprowadza wyciszająca atmosferę. Nie brakuje tutaj także baru serwującego egzotyczne koktajle.

ROZRYWKI WODNE
Bez względu na wiek, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Strefa rozrywek wodnych oraz basenów zlokalizowana jest pod ogromną kopułą, dzięki czemu goście mogą podziwiać panoramę rzeki Niemen. Dla miłośników ekstremalnych atrakcji – zjeżdżalnia o długości 212 metrów!

Wybierz się na przejażdżkę z Kogutem na dzień pełen wrażeń!
Koszt przejazdu (w 2 strony): 180zł za osobę*

Cena nie obejmuje biletów wstępu. Zalecamy zakup biletu na stronie internetowej.

Wyjazd o godz. 5:00, powrót z Aquaparku o godz. 20:00

Data

(Sobota) 05:00 - 20:00

Miejsce

Transport Kondratowicz Marcin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X