22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

10-letnia Gabrysia, dziękując za opiekę, maluje portrety personelu szpitala

Olsztyn10-letnia Gabrysia, dziękując za opiekę, maluje portrety personelu szpitala

10-letnia Gabrysia Pisarzewska z Bartoszyc, która jest pacjentką Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, wyraziła swoją wdzięczność w niezwykły sposób. Dziewczynka stworzyła serię portretów lekarek z Oddziału Pediatrycznego VI Endokrynologiczno-Diabetologicznego tego szpitala, które później wręczyła im osobiście, dziękując za opiekę medyczną. Portrety zdobią teraz biurka lekarek, dodając osobistego akcentu do gabinetu lekarskiego.

reklama

Obecnie Gabrysia pracuje nad kolejnymi portretami, tym razem personelu Poradni Cukrzycowej, w tym pielęgniarki i sekretarki medycznej. Jak mówi Karolina Pisarzewska, mama Gabrysi, dziewczynka planuje do końca roku namalować portrety całego personelu szpitala, co jest dla niej formą wyrażenia podziękowania za wsparcie i troskę, jakiej doświadczała podczas leczenia.

Na portretach znajdują się zarówno dr n. med. Anna Kącka-Stańczak, zastępca koordynatora oddziału, lek. Jolanta Jabłońska, dr n. med. Dorota Charemska, koordynator oddziału, jak i lek. Agnieszka Golder. Dzieło młodej artystki spotkało się z ciepłym przyjęciem i uznaniem zarówno wśród personelu medycznego, jak i poza nim, stając się pięknym symbolem wdzięczności i szacunku.

10-letnia Gabrysia, dziękując za opiekę, maluje portrety personelu szpitala społeczeństwo Olsztyn, Wiadomości, zShowcase
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
👽👽👽
26 kwietnia 2024 02:41

Bym wypełnił miłością we wszystkie trzy otwory panią pierwsza od lewej 😍🥰😘

Polecane
Ogłoszenia