11 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Otwarcie wrotkowiska w hali Urania w Olsztynie. Wstęp wolny dla wszystkich!

OlsztynOtwarcie wrotkowiska w hali Urania w Olsztynie. Wstęp wolny dla wszystkich!


Już w najbliższą niedzielę, 28 kwietnia, zaplanowano uroczyste otwarcie wrotkowiska w hali Urania w Olsztynie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13.00 i potrwa do 18.00.

reklama

W minionym sezonie zimowym lodowisko przy Hali Urania odwiedziło niemal 29 000 osób, o czym informuje prezes spółki Hala Olsztyn, Zbigniew Trzoska w rozmowie z olsztyn.com.pl. Korzystające z niego dzieci, młodzież, dorośli oraz całe rodziny cieszyły się aktywnym wypoczynkiem. Teraz kiedy lodowisko zamieniło się na wrotkowisko, Zbigniew Trzoska, spodziewa się podobnego zainteresowania.

W planach na otwarcie przewidziano szereg atrakcji. Hala Urania, we współpracy z Parkiem Rozrywki Bartbo, udostępni płytę Areny Głównej dla wszystkich miłośników aktywności na wrotkach, rolkach, hulajnogach czy deskorolkach. Organizatorzy zachęcają uczestników do przyniesienia własnego sprzętu sportowego. Tego samego dnia zostanie również otwarta wypożyczalnia, z której będzie można skorzystać w trakcie imprezy, a później będzie ona dostępna regularnie podczas godzin otwarcia wrotkowiska.

reklama

Bezpieczeństwo uczestników jest priorytetem, dlatego organizatorzy zalecają zabranie kasków ochronnych oraz ochraniaczy. Oprawa muzyczna i świetlna dodatkowo umili czas spędzony na wrotkowisku. Dodatkową atrakcją będą pokazy przygotowane przez szkółkę Roll Masters, a także możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez ich instruktorów.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

źródło: olsztyn.com.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia