22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Kolejna restauracja KFC w naszym regionie

IławaKolejna restauracja KFC w naszym regionie

Iława wzbogaci się o kolejną restaurację sieciową. Do grona popularnych lokali gastronomicznych, takich jak McDonald’s, dołączy niedługo KFC – sieć znana z chrupiących kurczaków w panierce.

reklama

Spółka Lewpol, która stoi za tym przedsięwzięciem, złożyła 12 kwietnia wniosek o wydanie pozwolenia na budowę do Starostwa Powiatowego w Iławie. Planowana inwestycja obejmuje budowę obiektu gastronomicznego, masztu reklamowego o wysokości 25 metrów oraz budynku na śmieci, a także infrastruktury technicznej i zagospodarowania terenu.

Przewidziana lokalizacja nowej restauracji KFC znajduje się na działce przy skrzyżowaniu ulicy Ziemowita i Alei Jana Pawła II. Obecnie teren ten zajmuje skład materiałów budowlanych. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się stacja paliw oraz nowo wybudowany duży park handlowy, co może zwiększyć atrakcyjność lokalizacji nowego lokalu.

reklama

Wniosek o pozwolenie na budowę jest obecnie w procesie rozpatrywania, a dokładne terminy rozpoczęcia i zakończenia budowy nie są jeszcze znane.

źródło: infoilawa.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Leon
22 kwietnia 2024 15:50

jak restauracja? Ludzie? To przecież jest bar szybkiej obsługi.

obserwator
24 kwietnia 2024 00:36

kfc jest po wielkiej fali podwyżek najdroższą siecią fast food. w mcd też były duże podwyżki ale teraz są rozmaite promocje, w kfc promocji nie ma

Polecane