5 C
Olsztyn
czwartek, 25 kwietnia, 2024
reklama

Prezydent USA Joe Biden przybył do Kijowa

KrajPrezydent USA Joe Biden przybył do Kijowa

W poniedziałek prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przywitał na lotnisku w Kijowie prezydenta USA Joe Bidena. Decyzja o tej wizycie była niespodziewana i została bardzo wysoko oceniona przez przedstawicieli władz ukraińskich. Obaj przywódcy spotkali się i omówili kwestie dotyczące demokracji, suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy. Spotkanie to ma również niebagatelne znaczenie dla relacji między dwoma krajami i świadczy o ważności współpracy między USA i Ukrainą.

reklama

Decyzja o wizycie Bidena w Ukrainie została potwierdzona przez Wołodymyra Zełenskiego na Telegramie. Na zdjęciu, które prezydent Ukrainy opublikował, widać obu przywódców państw na tle swoich flag.

Media ukraińskie informowały, że Dmytro Kułeba, minister spraw zagranicznych Ukrainy, odwołał swoją wizytę w Brukseli z powodu niezapowiedzianej delegacji, która zawitała na Ukrainę.

reklama

Źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
20 lutego 2023 18:46

Jestem spokojniejszy,ostrzał wstrzymany czyli Panowie się dogadują i jest tak jak myślę,i jest tak jak ma byc

Anonimowo
20 lutego 2023 12:32

Ma m nadzieję że przestaniemy traktować putina na zasadzie, dajemy uzbrojenie ale obyśmy nie zdenerwowali tygrysa. On wam pluje w twarz , wykrwawia,morduje w bestialski sposób naród ukraiński. A my nadal buziaczki, uściski dłoni, łezki w rękaw, słowa, słowa, słowa, słowa…. Tu trzeba jaj i czynów .
Mam nadzieję że BIDEN te jaja ma .
Ten nasz duda, niech spada do mysiej nory. Nie będzie na plecach polskiego społeczeństwa robił kariery politycznej.
WON z polski kaczy doopku.

Polecane
Ogłoszenia