24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Festiwalowe wibracje nad jeziorem Ukiel. Co nowego na Olsztyn Green Festival?

OlsztynFestiwalowe wibracje nad jeziorem Ukiel. Co nowego na Olsztyn Green Festival?

W Olsztynie zbliża się kolejna edycja Green Festivalu, która w tym roku świętuje swoje dziesięciolecie. Na scenie pojawią się znani artyści tacy jak: Edyta Bartosiewicz, Taco Hemingway oraz Daria Zawiałow. Impreza znana jest z promowania polskiej muzyki i piknikowej atmosfery w pięknych okolicach jeziora Ukiel. Festiwal startuje 15 sierpnia i trwa 3 dni.

reklama

A tak było rok temu…

reklama

Z okazji jubileuszu, organizatorzy obiecują wyjątkowo bogaty program, zapowiadając “10 niespodzianek na 10-lecie”. Festiwal będzie gościł zarówno uznanych artystów jak i przedstawicieli młodszych pokoleń, takich jak Pola Rise, Daria ze Śląska, Kaśka Sochacka i Mery Spolsky, które zajmują ważne miejsce na festiwalowej liście.

Nie zabraknie także silnej reprezentacji męskich wykonawców. Obok Taco Hemingwaya, który jest jednym z headlinerów, wystąpią: Mrozu z jego wyrafinowanym popem, Zalewski z gitarowym popem, Kortez z delikatnymi balladami oraz rockowa grupa Kim Nowak.

Olsztyn Green Festival to nie tylko muzyka, ale również wakacyjny klimat z mnóstwem atrakcji pozamuzycznych. Festiwalowe miasteczko na plaży oferuje różnorodne formy relaksu i rozrywki, przyciągając całe rodziny z dziećmi.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

11 KOMENTARZY

11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
24 kwietnia 2024 23:16

Z nowości to stawianie aut na trawnikach,szczanie po osiedlach,wymioty na jeziornej i zabranie dzieciom plaży na tydzień.Brawo.

Lokalny chłopak
24 kwietnia 2024 12:25

Tylko znając realia obecnych czasów to pewnie bilety będą kosztować jak z kosmosu 🤣

Polecane
Ogłoszenia