17 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024

Jedyne takie w Olsztynie! Widok wprost na park

To miejsce stworzone jest dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój oraz zielone otoczenie. Zarazem wszędzie stąd jest blisko: do tramwaju, autobusu, szkoły, przedszkola czy do Galerii Warmińskiej. Do tego po sąsiedzku znajduje się największy miejski park Nagórki – Jaroty. To nowe Osiedle Ostoja przy ul. Jarockiej. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań w trzecim budynku, z okien którego rozpościerać się będzie widok bezpośrednio na parkową zieleń. Ceny lokali zaczynają się już od 8290 zł/m2.

Osiedle Ostoja powstaje na terenie dawnej bazy PUDiZ i Skanska przy ul. Jarockej. Swoje atrakcyjne położenie zawdzięcza urządzanemu tuż obok parkowi miejskiemu ze sztucznym zbiornikiem wodnym, który ciągnie się od ul. Paukszty do ul. Barcza. Ponadto osiedle skomunikowane jest z oddaloną o 300 metrów aleją Sikorskiego, dzięki czemu wszędzie jest stąd blisko – na zakupy do Galerii Warmińskiej (zaledwie 700 metrów od osiedla), do szkół, przedszkoli czy przychodni rozlokowanych na Jarotach i Nagórkach.

OSTOJA ROŚNIE

Budowa osiedla, realizowanego przez doświadczonego dewelopera PM Development z Mławy, ruszyła jesienią 2020 roku. Do tej pory do użytku oddany został pierwszy, sześciopiętrowy budynek A. Coraz bliżej ukończenia jest też bliźniaczy budynek B. Łącznie daje to 194 mieszkania, z których 191 znalazło już swoich nabywców.

MIESZKANIA TUŻ PRZY PARKU

Obecnie w trakcie realizacji jest trzeci budynek oznaczony literą C. Podobnie jak w budynku B, znajdować się będzie w nim dwupoziomowa hala garażowa, komórki lokatorskie oraz windy. Na siedmiu kondygnacjach mieszkalnych zaprojektowano 97 mieszkań, z czego aż 68 dwupokojowych (35-45 m2) i 29 trzypokojowych (52-62 m2). Ceny lokali uzależnione są od powierzchni lokali oraz kondygnacji i zaczynają się od 8290 zł/m2. Ich karty i dokładne ceny dostępne są na stronie https://ostoja.olsztyn.pl/lista-mieszkan/

Jedyne takie w Olsztynie! Widok wprost na park nieruchomości Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości
DCIM\100MEDIA\DJI_0135.JPG

– Największą zaletą budynku C jest jego położenie, tuż przy linii parku Nagórki – Jaroty. Dzięki temu z większości mieszkań dostępny będzie widok bezpośrednio na zieleń. Rzuty mieszkań różnią się od tych w poprzednich dwóch budynkach, gdyż zostały dostosowane do obecnych możliwości i oczekiwań klientów. W ramach tego etapu, na dziedzińcu osiedla powstanie zielony teren do rekreacji o powierzchni prawie 1400 m2, na którym znajdą się m.in. plac zabaw dla najmłodszych oraz urządzenia rekreacyjno-sportowe – informuje Piotr Kaczmarczyk, Dyrektor Sprzedaży PM Development.

Budowa trzeciego budynku realizowana jest w szybkim tempie. Jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży Deweloper wykonał dwa poziomy hal garażowych. Do jesieni budynek powinien osiągnąć stan surowy. Wydanie kluczy do mieszkań planowane jest we wrześniu 2025 roku.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Szczegółowe informacje na temat zakupu mieszkań uzyskać można osobiście w dwóch punktach sprzedaży mieszkań Osiedla Ostoja.

Biuro Sprzedaży nr 1 (kontener biurowy z podświetlaną reklamą vis a vis Leroy Merlin)
aleja Sikorskiego 23
10-088 Olsztyn
poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Biuro Sprzedaży nr 2 (na terenie inwestycji)
ulica Jarocka 21A, lokal 61
10-699 Olsztyn
poniedziałek-piątek 8:00-16:00

Kontakt:
tel. 782 411 611
tel. 661 662 611

biuro@ostoja.olsztyn.pl
www.Ostoja.Olsztyn.pl
www.facebook.com/OsiedleOstoja

Jedyne takie w Olsztynie! Widok wprost na park nieruchomości Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości