24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Olsztyński zawodnik Muay Thai, Jan Pelak, zmierzy się z Filipem Miszczakiem

OlsztynOlsztyński zawodnik Muay Thai, Jan Pelak, zmierzy się z Filipem Miszczakiem

20 kwietnia o godzinie 19:00 w Suwałki Arena odbędzie się szósta edycja gali Panzer Kickboxing Night. Wydarzenie to przyciągnie miłośników sztuk walki, którzy zobaczą na żywo występy czołowych zawodników z Polski i Europy. Wśród nich znajdzie się Jan Pelak, olsztyński zawodnik, znany ze swoich osiągnięć w Muay Thai, który tej nocy stanie w ringu w formule K1 w kategorii Open.

reklama

Sukcesy Jana Pelaka

Jan Pelak jest doświadczonym zawodnikiem, którego kariera obfituje w znaczące triumfy, między innymi: złoty medal w kategorii Open pod egidą Polskiego Związku Muay Thai, brązowy medal na Mistrzostwach Europy Muay Thai dla seniorów organizowanych przez IFMA, wicemistrzostwo Polski w Muay Thai IFMA w 2023 roku, Puchar Polski K1 w 2022 i w 2023 roku, złoty medal Polskiego Związku Muay Thai w wadze Open 2024.

Na gali Panzer Kickboxing Night 6, Pelak zmierzy się z Filipem Miszczakiem, który wchodzi jako zastępstwo za kontuzjowanego Damiana “Bujaka” Bujkowskiego. Walka odbędzie się w kategorii Open i z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji.

reklama

Gala w Suwałki Arena

Wydarzenie będzie obejmować 10 pojedynków, prezentując mieszankę różnych stylów walki: od K1, przez muay thai, aż po boks. Patronatem wydarzenia został Polski Związek Kickboxingu, na czele z Piotrem Siegoczyńskim, byłym mistrzem świata.

Na gali pojawi się także specjalny gość, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, oraz przewidziano muzyczne atrakcje, z koncertem Jurka “Jurasa” Wrońskiego, znanego zarówno jako kickboxer,a jak i cenionego rapera współtworzącego skład WSP i Mor W.A.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Cleo_Pinda
16 kwietnia 2024 10:35

Banda przygłupów. Przez takich typów strach iść na jakiś mecz.

Polecane
Ogłoszenia