22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Piotr Grzymowicz będzie w zarządzie miasta? Robert Szewczyk zabrał głos w tej sprawie

OlsztynPiotr Grzymowicz będzie w zarządzie miasta? Robert Szewczyk zabrał głos w...

Robert Szewczyk, świeżo wybrany prezydent Olsztyna w II turze wyborów, w rozmowie dla Radia Olsztyn podkreślił swoje zamiary dotyczące zarządzania miastem.

reklama

Robert Szewczyk uzyskał 53,45% głosów, wyprzedzając swojego rywala, Czesława Jerzego Małkowskiego, który zdobył 46,55% głosów. Szewczyk, ciesząc się z wyborczego zwycięstwa, zaznaczył, że to dobry czas dla Olsztyna i święto demokracji. Podkreślił, że wyniki wyborów są dla niego impulsem do dalszego działania i że spotkania z mieszkańcami oraz ich oczekiwania miały duży wpływ na jego kampanię wyborczą.

reklama

Jedną z pierwszych decyzji nowego prezydenta będzie formowanie zarządu miasta, w którym nie znajdzie się miejsce ani dla Piotra Grzymowicza, ani dla Czesława Jerzego Małkowskiego. Szewczyk zaznaczył, że ma już na oku kandydatów na współpracowników, jednak finalne decyzje zostaną ogłoszone wkrótce.

W swoich wypowiedziach Robert Szewczyk podkreślił znaczenie dialogu oraz współpracy, zobowiązał się do współpracy z wszystkimi radnymi, niezależnie od ich przynależności partyjnej, akcentując, że w jego podejściu do zarządzania miastem najważniejsze są otwartość na dialog i skuteczna realizacja wspólnych celów. Dodał również, że planuje aktywnie współpracować z radnymi Prawa i Sprawiedliwości.

źródło: Radio Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

12 KOMENTARZY

12 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
???
23 kwietnia 2024 11:06

Ooo to jak z układem nie będzie współpracował to skończy jak Małkowski.

Leon
23 kwietnia 2024 16:08

no to arbuz ma słupa. buhahahahaha

Polecane
Ogłoszenia