Oferta reklamowa – cennik TKO

Kontakt z biurem reklamy

  • reklama@tko.pl
  • tel. 796 712 610

Nasza strona internetowa każdego miesiąca osiąga minimum milion odsłon, a fanpage na Facebooku cieszy się zainteresowaniem 83 tysięcy obserwujących. Z tego powodu mamy przyjemność zaprezentować Państwu cennik reklam umieszczanych na łamach naszego serwisu.

Banera na stronie

Baner umieszczony na stronie to reklama graficzna wyświetlana w rozmiarze 1200 × 300 px na komputerach i 350 × 350 px na urządzeniach mobilnych. Dopuszczalne formaty: jpg, svg i html5.

  • 999 zł / miesiąc

Cena jest kwotą netto i nie obejmują kosztów wykonania banera. Kreacja reklamowa wyświetla się w losowo w pozycji A, B, C, D. Na życzenie klienta możemy wykonać prosty baner reklamowy z dostarczonych przez niego materiałów. Koszt usługi wynosi 200 złotych netto.

Oferta reklamowa - cennik TKO

Artykuły sponsorowane

Oferujemy możliwość zamieszczenia artykułu sponsorowanego na stronie głównej serwisu tuż przy najważniejszych, regularnie aktualizowanych newsach.

Wraz z artykułem, prosimy o przesłanie dobrej jakości zdjęć, jeśli mają być one z nim opublikowane. Istnieje także możliwość dołączenia do artykułu przesłanego przez klienta filmu. Koszt artykułu to 599 zł.

Napisanie przez nas artykułu kosztuje od 200 złotych netto. Sesja zdjęciowa do artykułu, to dodatkowy koszt 200 zł netto.

Promocja na Facebooku

Umożliwiamy udostępnienie dowolnej formy materiałów promocyjnych na fanpage na Facebooku. W ramach posta zamieszczone może zostać zdjęcie, grafika, tekst, lub materiał filmowy.

  • 1 post – 200 zł *
  • 3 posty – 300 zł
  • 5 postów – 399 zł – cena promocyjna

*ceny netto

Czas na wykorzystanie postów to 30 dni od dnia rozpoczęcia kampanii.