22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Campus Polska Przyszłości po raz czwarty w Olsztynie – startuje rekrutacja

OlsztynCampus Polska Przyszłości po raz czwarty w Olsztynie – startuje rekrutacja

Campus Polska Przyszłości odbędzie się po raz czwarty w Olsztynie, zapowiedział prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Tegoroczne wydarzenie, które planowane jest na dni 23-29 sierpnia na terenie kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Kortowie, zgromadzi 1300 młodych osób, w tym uczestników z zagranicy. W poprzedniej edycji uczestniczyło 1300 osób, w tym niemal 150 osób z 21 różnych krajów. Wydarzenie przyniosło 200 różnorodnych wydarzeń, takich jak panele dyskusyjne, warsztaty czy koncerty.

reklama

Rekrutacja na czwartą edycję już się rozpoczęła i potrwa do 12 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają noclegi, wyżywienie oraz dostęp do wszystkich atrakcji, jedynym kosztem dla uczestników jest dojazd do i z Olsztyna. Udział w niej mogą wziąć osoby, które mają od 18 do 35 lat.

reklama

Tegoroczny program Campusu skoncentruje się na pięciu głównych tematach: bezpieczny świat, kompetencje przyszłości, różnorodne społeczeństwo, komfort życia oraz gospodarka i technologie. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych wydarzeniach kulturalnych, sportowych oraz spotkaniach z inspirującymi osobistościami. Jak co roku, wydarzenie wspierać będą liczne organizacje pozarządowe oraz samorządowcy.

Prezydent Trzaskowski podkreślił znaczenie wymiany poglądów podczas wydarzenia, co przyczynia się do kształtowania formuły i treści Campusu. Zapowiedział również wprowadzenie nowych formatów wydarzeń, które mają na celu jeszcze lepsze dostosowanie programu do potrzeb i oczekiwań uczestników.

źródło: Gazeta Wyborcza

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
👽👽👽
26 kwietnia 2024 02:45

To jest impreza lgbt czy nie jest impreza lgbt? Trzaskowski był na WEF w Davos i poparł agendę niebedziesz miał nic i będziesz szczęśliwy…. Warto przeczytać książkę Klausa Schwaba najlepiej wszystkie… Orwelowski świat. Robot i władza

Słowianin
26 kwietnia 2024 08:00

Przecież to wewnętrzna impreza PO. Spijają sobie z dzióbków i do tego nieświadomi mieszkań co dołożą bodajże 100 000 zł. O programie nie wspomnę bo to nowoczesne niewolnictwo.

Polecane