Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

czerwiec, 2019

27CZE14:0016:00Nie taki #PR czarny – summer editionBrowar Warmia, ul. Nowowiejskiego 15

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Leżaki w ręce i wspólnie wyruszmy parostatkiem w piękny rejs po regionalnych markach. Zacumujmy w malowniczej Krainie Tysiąca Jezior, by przeżyć wakacyjną przygodę z PR-em. Jesteście gotowi na wspólne Bailando?

W warmińskim klimacie z domieszką lata rozpoczynamy „Nie taki #PR czarny” – summer edition. Nasze spotkania to połączenie wiedzy z zakresu PR i wymiana doświadczeń w kreowaniu marek z różnych branż. Odbywające się od października warsztaty to unikalna wiedza przekazywana przez profesjonalistów – praktyków public relations. W dotychczasowych spotkaniach udział wzięło ponad 200 osób!

Teraz chcemy pokazać, że Warmia i Mazury to nie tylko wakacyjny kierunek. To przede wszystkim miejsce bogate w firmy nowoczesne, wykorzystujące tradycje regionalne, które płyną z falą czasu w celu odkrywania nowych lądów. Z marek regionalnych stają się markami ogólnopolskimi, wykorzystując przede wszystkim potencjał biznesowy regionu. Jako olsztyńska agencja PR bardzo ich dopingujemy, a część z nich wspieramy i wspólnie budujemy wizerunek. Wierzymy, że razem możemy wyłonić perły regionu warmińsko-mazurskiego.

Nasza wakacyjna edycja „Nie taki #PR czarny” to możliwość przybliżenia uczestnikom historii swojego sukcesu i okazja do ocieplenia wizerunku – nie tylko promieniami słońca, ale swoją opowieścią.

Spotkajmy się w Browarze Warmia 27 czerwca o godz. 14:00 i razem przeżyjmy wakacyjną przygodę 🙂

Naszymi partnerami są: Browar Warmia, Polskie Stowarzyszenie Public Relations, IMM, PRoto oraz MADE IN Warmia & Mazury

Data

(Czwartek) 14:00 - 16:00

Miejsce

Browar Warmia

ul. Nowowiejskiego 15

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X