26 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Wziął co chciał, i po prostu wyszedł ze sklepu. Teraz jego nagranie krąży po internecie

OlsztynWziął co chciał, i po prostu wyszedł ze sklepu. Teraz jego nagranie...

Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o kradzież elektronarzędzi z jednego z lokalnych marketów budowlanych. Zdarzenie miało miejsce 21 marca 2024 roku, a strata oszacowana została na ponad 1 500 złotych.

reklama

Olsztyńscy funkcjonariusze z Wydziału ds. Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji przeanalizowali nagrania z kamer monitoringu. Na zabezpieczonych materiałach wideo widać mężczyznę, który podchodzi do półki z narzędziami, wybiera dwie walizki, a następnie opuszcza sklep z narzędziami, nie płacąc za nie. Policja apeluje o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają podejrzanego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do jego identyfikacji.

Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie pod numerami: 47 731 36 24, 47 731 38 32, 47 731 34 24, lub wysyłając informacje na adres e-mailowy. Każda informacja może okazać się kluczowa w szybkim zidentyfikowaniu i zatrzymaniu podejrzanego.

reklama

AKTUALIZACJA

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Słowianin
26 kwietnia 2024 09:44

Takie artykuły świadczą o bezradności i nieudolności organów ścigania. Za to po parku lubili biegać i krzyczeć “gdzie jest maska?”.

Leon
26 kwietnia 2024 17:04

policja ośmiesza się na każdym kroku.

Polecane