Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
10 C
Olsztyn
niedziela, 16 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

styczeń, 2020

25STY(STY 25)19:0026(STY 26)00:00Koncert: Carnage + support II OlsztynCarpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Roadhog Booking zaprasza ❗️

📣SZUKAMY SUPPORTU📣

🔥 CARNAGE
FB: https://www.facebook.com/carnage.ce
‚Dive To Hell’
https://www.youtube.com/watch?v=lLmA0tNCJYw

⏰ START: 19:00
💵 WJAZD: 15 zł

CARNAGE
Od 2017 roku zagraliśmy ponad sto koncertów zarówno autorskich jak i na festiwalach w całej Polsce dzieląc sceną wraz z takimi gwiazdami jak Hope, Kabanos, Pampeluna, Cochise, BUTELKA, The Sixpounder, CHASSIS, Lipali, The Bill, PLEBANIA, Nocny Kochanek MILCZENIE OWIEC, Trzynasta w Samo Poludnie, czy brazylijski Woslom.
Startowaliśmy w wielu przeglądach muzycznych zdobywając m.in. główną nagrodę na Devil Horns pokonując czołówkę trójmiejskich zespołów, oraz dostaliśmy się do ścisłego finału regionalnego ogólnoświatowego największego festiwalu dla młodych zespołów Emergenza.
________________________________________________________
Nasza twórczość to metal okraszony rock’n’roll’ową zuchwałością i hard rock’owym pazurem sprawiającymi, że każdy nasz koncert jest wulkanem energii, którą zarażamy publiczność. Różnorodność i wielowymiarowość naszych utworów sprawia, że podobają się one zarówno fanom cięższych brzmień, jak i tych bardziej melodyjnych. Stawiamy na energię, dobrą zabawę i autentyczne podejście do muzyki.
________________________________________________________
Rok 2018 przyniósł zmiany w składzie zespołu, wizerunku grupy i kierunku muzycznym, co zaowocowało nowym przebojowym materiałem, pierwszym teledyskiem grupy i trasą ‘Dive To Hell Tour’.
Obecnie wydajemy nasz debiutancki album, który będzie promowany masywnym tournée po Polsce, aż 4 teledyskami i koncertowym DVD.

Data

25 (Sobota) 19:00 - 26 (Niedziela) 00:00

Miejsce

Carpenter Inn Irish Pub

Stare Miasto 3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X