Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
piątek, 22 Listopad, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

czerwiec, 2019

19CZE(CZE 19)20:3020(CZE 20)02:30Capitalne Latino - BLUECapitano, Kapitańska 21

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Ruszamy z nowym cyklem tanecznym w urokliwym Capitano na Plaży Miejskiej CRS UKIEL!
Za sterami konsolety tym razem gościnnie z trójmiejskich parkietów Sensual Bailar Night
W programie lekcja Kizomby dla wszystkich chętnych!
Dress code: Blue
Wstęp 15 zł

TAŃCZĄCY W OLSZTYNIE – ŁĄCZCIE SIĘ!
Taniec łączy, jest poza wszelkimi podziałami. Nieważne czy dopiero startujesz czy od lat wymiatasz na parkiecie, nieważne do jakiej szkoły tańca chodzisz, wszystkich nas łączy jedna pasja i jedna miłość, celebrujmy to!

Dla kogo jest ta impreza?
– dla „tanecznych Świeżaków” – jeśli od jakiegoś czasu chodzi Ci po głowie, aby zacząć tańczyć, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, chcesz wbić się w taneczne środowisko, ale nikogo nie znasz i wstydzisz się przyjść, aby nie czuć się obco i nie podpierać ścian, nie potrafisz jeszcze tańczyć, ale w głębi duszy chcesz zacząć – TAK! Ta impreza jest dla Ciebie. Każdego „Świeżaka” serdecznie witamy w naszym gronie i otaczamy go opieką oraz odpowiemy na każde nurtujące pytanie. Weź przyjaciół, znajomych, kogo chcesz i zacznij najpiękniejszą przygodę w swoim życiu.

– dla „Nowicjuszy” – tańczysz już jakiś czas, ogarniasz podstawy, chcesz lepiej poznać kroki i ludzi z tanecznego olsztyńskiego światka, wsiąkłeś w taniec i ciągle Ci mało tańca – TAK! Ta impreza jest dla Ciebie – masz szansę ćwiczyć, tańczyć, śmiać się i ładować endorfiny do krwioobiegu.

– dla „Weteranów” – ogarniasz TAK! Ta impreza jest dla Ciebie! Możesz pokazać co potrafisz, możesz się wytańczyć, możesz obtańcowywać „Nowicjuszy” i „Świeżaków”, dzielić się wiedzą i umiejętnościami, od czasu do czasu pozwolimy Ci zatańczyć z innym Weteranem. tak dla balansu 😛

Do zobaczenia! Do zatańczenia 🙂

Data

19 (środa) 20:30 - 20 (Czwartek) 02:30

Miejsce

Capitano

Kapitańska 21

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X