15 C
Olsztyn
czwartek, 26 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wstrząsające. Nastolatka znaleziona martwa przy ul. Kołobrzeskiej

OlsztynWstrząsające. Nastolatka znaleziona martwa przy ul. Kołobrzeskiej

Wczoraj do naszej redakcji dotarła smutna wiadomość. W bloku przy ul. Kołobrzeskiej znaleziono martwą 19-latkę.

reklama

W czwartek rano (31.03) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o znalezieniu ciała młodej kobiety w jednym z bloków na terenie miasta. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. W czynnościach osobiście brał udział prokurator. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie został wykluczony udział osób trzecich w zdarzeniu. Osoby postronne w rozmowie wskazywały na samobójstwo, ale nie mamy oficjalnych informacji w tej sprawie. Trwa nadal wyjaśnienie wszelkich okoliczności zdarzenia.

Zadzwoń po pomoc!

reklama

Każda osoba, która zmaga się z trudnymi chwilami, nie potrafi sama sobie pomóc, a tej pomocy potrzebuje, może skorzystać ze wsparcia specjalistów.

Trzech poszkodowanych w wypadku na przejeździe kolejowym pod Olsztynem

Nie wstydź się zadzwonić! Są osoby, które czekają na Twój telefon. Nie stawiają diagnozy, nie leczą, bo tego nie da się zrobić przez telefon. Ale wysłuchają, podpowiedzą co robić i udzielą wsparcia. Wytłumaczą też na czym polega np.: leczenie depresji oraz terapia osób z rozpoznaną depresją.

reklama

Zadzwoń pod numer 22 484 88 01 i dowiedz się więcej. Jest to Antydepresyjny Telefon Zaufania prowadzony przez Fundację ITAKA.

Więcej szczegółów znajdziesz też na stronie: https://stopdepresji.pl/antydepresyjny-telefon-zaufania/

reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×