fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 6 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Przyczyną zgonu producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego. Obrażenia te powstały najprawdopodobniej od uderzenia śruby napędowej łodzi motorowej.

Jak poinformował w środę rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny, „Prokuratura Okręgowa w Olsztynie uzyskała z Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku sprawozdanie z oględzin zewnętrznych i sekcji zwłok mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019 r. uczestniczył w wypadku do jakiego doszło na jeziorze Kisajno”.

Wynika z niego, że przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego. Rozmieszczenie i cechy morfologiczne ran wskazują, że najprawdopodobniej powstały one w wyniku zadziałania śruby napędowej łodzi motorowej. Ponadto badania chemiczne krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, zaś badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego – podała prokuratura.

Pisaliśmy już 19 sierpnia, że śledczy odnaleźli włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której wypadł Piotr Woźniak-Starak: Przerażające! Śledczy odnaleźli włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której wypadł Piotr Woźniak-Starak

24 sierpnia jako jedyni w Polsce podaliśmy prawdopodobną przyczynę śmieci Piotra: Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Tym samym potwierdzają się nasze wszystkie doniesienia. Jako jedyni w Polsce uzyskaliśmy informacje z akcji ratunkowej oraz ze wstępnych oględzin wyłowionych zwłok. Prokuratura Okręgowa od dawna nie chciała informować opinii publicznej nt. wyników sekcji zwłok. Wielokrotnie dopytywaliśmy się o to rzecznika. Wczoraj wysłaliśmy maila z 5 pytaniami, a dziś w końcu po naszych interwencjach wyniki śledztwa ujrzały światło dzienne.

Pytania do prokuratury brzmiały:

1. Czy sekcja zwłok w ogóle została przeprowadzona?
2. Jakie są wyniki sekcji zwłok?
3. Dlaczego Prokuratura Okręgowa nie udziela żadnych informacji akurat na temat tego śledztwa? Co je wyróżnia od podobnych wypadków?
4. Czy śledztwo jeszcze trwa?
5. Jeżeli śledztwo zostało zakończone jakie są jego wyniki?

Odpowiedź:

W odpowiedzi na mail z dnia 24 września 2019r., informuję iż na stronie
Prokuratury Okręgowej w Olsztynie został opublikowany komunikat dotyczący
wyników z sekcji zwłok mężczyzny, który zginął w dniu 18.08.2019r. w wypadku na
jeziorze Kisajno. Śledztwo w tej sprawie nie zostało jeszcze zakończone.

Do wypadku na jez. Kisajno w udziałem producenta filmowego doszło 18 sierpnia. 22 sierpnia płetwonurkowie wydobyli jego ciało, które zostało tego samego dnia zidentyfikowane.

Jak informowała policja, w nocy na Kisajnie odnaleziono dryfującą motorówkę, na pokładzie której nikogo nie było. Po wszczęciu poszukiwań osób, które płynęły motorówką, natrafiono na brzegu na 27-letnią kobietę. Z jej relacji wynikało, że płynęła łodzią z 39-letnim mężczyzną i podczas manewru skrętu obydwoje wypadli do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu. Przez 5 dni powierzchnię, dno i brzegi jeziora przeszukiwali m.in. policyjni wodniacy, straż pożarna, ratownicy MOPR i WOPR z Gdyni – wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, w tym sonary i robota do prac pod wodą.

Więcej:

Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Czy pochówek w Fuledzie spełniał normy prawne?

Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]

Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?

Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniak-Staraka. Mamy informacje z prokuratury

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość pogrzebowa?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To nie były służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak

Policja oficjalnie: – Dziś rano wyłowiono ciało mężczyzny z jeziora Kisajno. Piotr Woźniak-Starak odnaleziony?

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

332 KOMENTARZE

  • Czyli wydarzenia z knajpy są ważne i powiązane z późniejszym wypadkiem.
   Jak się rozwali pijak na drodze, to prokurator nie przesluchuje żony, bo razem wieczorem byli na imprezie, a ta wcześniej wróciła do domu… Na tyle wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców to jest jakiś ewenement…

  • Nie wiem, czy Ci ludzie otoczeni są samymi durniami? Przecież te nastepne wpisy żony na temat smierci męża na pewno są konsultowane z PR-owcami. Właśnie przeczytałam, ze żali się, że w mediach same kłamstwa. Ona była w domu i czekała na męża, który uwielbiał pływać po nocach po jeziorze ! i wg niej to jest prawda. czy tych ludzi pogięło? Przecież sama dopowiada, ze widziała go jak po pijaku wsiada w nocy na motorówkę! My kiedyś zabraliśmy koleżance kluczyki jak chciała jechać po alkoholu, a tutaj absurdalne twierdzenia, ze był towarzyski i lubił nocne rejsy! Mogła zabrać mu klucze, zrobić awanture i wtedy nikt nie interesowałby się prywatną tragedią. Ale TVN twierdzi, ze PS był jak młody bóg, milości jak ich nikt nie widział i co chwilę na pierwszych stronach pijarowskie nielogiczne kłamstwa, ale komentarze zablokowane. Jezeli nastepna wersja jest taka, ze ona czekała na niego w domu a On miał prawo po pijaku po nocach zagrażać innym, to po prostu Ci l celebryci sa po prostu bezczelnymi durniami. Przecież wtedy były regaty nocne, a ona co/ ? On zagrażał innym, nawet tej Ewie. Gdyby zginął ktoś inny byłaby cisza, tak jak śmierć tej Pani, ktorą Najsztub na pasach tak potrącił , ze wg jej męża lerzała kilka m dalej. umarła póżniej, ale nikt nie szuka związku między śmiercią 80 latki a szokiem wypadkowym, bo wg sędzi , nie mozna ustaiic predkości wtargnięcia pieszej na pasy!

   18
  • Znalezione go świadka na golasa policja wiezie na prywatną posesję do Bossa…
   Znalezione cialo płetwonurkówie wiozą na prywatną posesję do Bossa…
   Wszelkie info zablokowane.
   O promilach puścili aby gawiedź miała uciechę – pijak swój chłop w przeciwieństwie do narkomana.
   Weź jakąkolwiek sprawę z narkotykami – przykład Dariusz Krupa, wtedy ostro trabili i szybko przebadali. Nie było utajniane, bo śledztwo trwa skąd i ile…

   39
   1
  • Źródło proszku? producent albo wytwornia!!!
   Skąd? Lodz albo motorowka!!!
   Ilość? nalezy przeliczyc liczbe torebek albo alternatywnie zwazyc.

  • Ma całodobowa ochronę byłych funkcjonariuszy Grom. Po to się ich szkoli, aby po kilkunastu latach robili za cieci u byłych sluzbistow 🙂 Chronią ją, aby nie wygadala jak było naprawdę…

   28
   2
     • Wiele złego zrobiła. Będąc instruktorką żeglarstwa wsiadła z pijanym mężczyzną na motorówkę, na dodatek w nocy. Doskonale wiedziała jakie przepisy łamie. Nie mówiąc o moralnym obrazie tej sytuacji. Jest współodpowiedzialna za tę historię. Wzięła w niej udział, a dorosłe osoby odpowiadają za swoje czyny.

      10
      9
      • Przerzucanie odpowiedzialności na dziewczynę.
       Wiele złego zrobił. Będąc mężem, pasjonatem żeglarstwa wsiadł po pijaku, zabierając na motorówkę kobietę, na dodatek w nocy. Doskonale wiedział jakie przepisy łamie. Nie mówiąc o moralnym obrazie tej sytuacji. Jest całkowicie odpowiedzialny za tę historię. Wziął w niej udział, a dorosłe osoby odpowiadają za swoje czyny.
       Ale kasa PIĘKNIE wybiella 🙂

       9
       5
 1. Jak Krupa spowodował wypadek, to badania były ogłoszone natychmiast.
  Teraz prokuratura ma wodę z Kisajno w ustach??
  Redakcjo pytaj o ten biały proszek.
  Ja tu widzę ponad standardowe zamiatanie pod dywan….

  43
  2
 2. Dodawanie koment pod tą chałą zabronione 🙂
  Każdemu pijakowi panowie płetfonurkówie RP spiwoju czy tylko tym z portfelem??
  https://youtu.be/kiT-UmBCUcE
  Każdy pijany zabójca na drodze powinien mieć tę piosenkę na pogrzebie puszczaną hahahaa
  Szczyt wazeliniarstwa!!

  35
  4
 3. Czytam, czytam i porównuję! Od pewnego czasu coś dziwnego zaczęło się dziać na forum TKO. Sam Kurier jako publiczny informator spisał się super, a dopuszczenie w tym przypadku internautów do komentowania to ewenement na skalę całej Polski. Tylko nie potrzebnie swoje łapki wepchała tu agencja PR – co jak napisałam wcześniej widać wyraźnie od września, a są to nie tylko zaciekle wredne komentarze ale też oceny ( nagle pojawiła się niesamowita ilość łapek w dół)!
  Mimo wszystko komentarze na forum TKO są super, nie to co np. w gazecie wrocławskiej – prymitywne stukanie w klawiaturę!
  Pozdrawiam wszystkich.

  75
  5
 4. Bardzo niewygodna sytuacja. Zapewne towarzystwo ubezpieczeniowe będzie robiło trudności z wypłatą odszkodowania z polisy na życie, bo zapewne taką miał i podejrzewam, że na niezłą sumę 😉 Dlatego wybiela się z winy producenta i sugestywnie przerzuca ją na Ewę. Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o pieniądze i najpewniej bardzo duże.

  59
  5
 5. Czterdzieści dni epatują nas tematem PWS, ale są strasznie zniesmaczeni,że gawiedź próbuje komentować te przedziwne okoliczności wypadku na jeziorze…

  69
  4
 6. PR nawet zna ostatnie słowa 🙂 i tak było! Trzymaj… A potem nastąpiły takie drgawki jak u Michała w parku (Koterski 1989) wynikiem czego ręka na sterze się omcknęła… Takie tam niszczenie przyrody 🙂
  Moje uwagi są mniej śmieszne od tych głupot co PR wymyśla. Tam jakichś z grupą inwalidzka zatrudniają żeby zusu nie płacić??

  48
  9
 7. Czemu na wielu zdjęciach Piotra WS widać w jego oczach smutek ? Jakby samotność ? Jakby tęsknotę ? Jakby jego serce ciągle nie miało tego, o czym w głębi marzyło ? Wyglądał na dobrego, normalnego człowieka. Oczywiście pogubił się dosyć, ale może gdyby przy jego boku była kobieta o ciepłym, mądrym dobrym sercu, to odnalazłby prawdziwy sens życia ? Miłość i ciepło domowego ogniska są bezcenne. Czy miał to ? Jest kilka zdjęć, na których trzyma w rękach małe dzieciaczki, wystarczy popatrzeć na jego oczy…Może tego zabrakło ? Zwykłej, ale prawdziwej głębokiej bezcennej miłości i prawdziwej rodziny ? Może tymi szaleństwami zagłuszał ból, smutek, samotność ? Wiem, że to nie jest usprawiedliwienie, ale zapłacił najwyższą cenę. Strasznie jest mi go szkoda. On już teraz wszystko wie. Pokój jego Duszy. R.I.P.

  92
  37
  • Jeśli mu czegoś brakowało to był dorosły i powinien sam o siebie zadbać. Polskie myslenie, ze kobieta powinna się nim zaopiekowac, dać dziecko, itp, to czysty maczyzm. Kobiety maja własne życie i potrzeby, a nie niańczyć 40lenich Piotrusiow panów.

   85
   13
   • Anonimie, a gdyby tak myślała twoja matka i ojciec? Maczyzm? Nie można wyśmiewać tych, którzy dzieci posiadają ani tych, którzy ich nie mają! Odpowiedz sobie sam kto jest bardziej szczęśliwy!
    Beata swoją wypowiedzią dotyka sensu życia, a ty ograniczasz się tylko do potrzeby bytu.

    23
    22
   • Dokładnie tak. Kobiety nie niańczcie nikogo – poza dziećmi. A i to mądrze, by potem 8 Rzesza Piotrusiów Panów nie miażdżyła przyszłych pokoleń. Asertywności i zdrowego rozsądku życzę. Mniej egoizmu brzydszej płci 😉

    46
    3
   • Bardziej wrażliwe „jednostki” z demonami przeszłości nie poradzą sobie same, co nie znaczy, że żony, partnerki mają je niańczyć, trzeba szukać profesjonalnej pomocy, a często i ta nie pomoże.

    15
    2
    • Na wszystko mają, na terapię brak??
     Nad każdym pijakiem za kierownicą się tak uzalasz? Wrażliwy zabójca, a nie wrażliwy – wyznacznikiem kasa?

     13
  • Widzisz w innych to, czego tobie samemu brakuje, albo z czym sam sie zmagasz… wspolczuje, bo ten komentarz mowi wiecej o tobie i twoich potrzebach niz o nim….

   10
   13
   • Kasiu, jeśli ktoś widzi u alkoholika problem z alkoholem, to nie znaczy, że sam ten problem również posiada. Istnieją fundamentalne prawdy, które dotyczą wszystkich ludzi. I tyle. Ten smutek w oczach PWS był czymś spowodowany. Serca nie da się zagłuszyć. Zawsze wychodzi, co w nim jest, choćby nie wiem, jak bardzo chciało się to ukryć…

    4
    2
  • Bo on był samotny, ojciec zmarł mu szybko, mama – nowy maż, nowe dziecko, on wysłany sam za granicę do „dobrej szkoły” w wieku 14 lat – bez rodziny, więc znów sam – tylko koledzy – „przyjaciele” pewnie tacy sami samotni, ale w dobrej szkole z internatem, póżniej wyjazd do US znowu bez ciepła rodzinnego, a niestety, ale ono jest bardzo ważne, bo młody człowiek potrzebuje (może wbrew pozorom) rodziców, a nie tylko „przyjaciół”, którzy są jacy są (są jak mają jakąkolwiek korzyść), być może jego to wszystko ominęło i stąd ten smutek w oczach.

   54
   9
 8. Pijany czlowiek wsiada za ster lodki…Widok prawdopodobnie czesty….Sam rzuca sie ten komentarz…..Gdzie ,,przyjaciele,,, gdzie zona….Sorry,ale tak mysle…

  75
  8
  • Jeszcze może się okazać, że ta cała Ewa jest w ciąży i co wtedy…? Zdziwienie moje budzi fakt, że skoro takie scenki zdarzały się często, żadne służby (Policja Wodna) nie reagowały. Skorumpowane były czy ktoś, coś…?

   83
   8
 9. Pijany dorosły mężczyzna o wyglądzie i chyba jednak …. mentalności młodzieniaszka – szalał nocą po jeziorze. Nie interesuje mnie jego życie osobiste, panna z którą był na tej łodzi. Ważne jest tylko to, że stwarzał realne i ogromne zagrożenie dla każdego, kto był legalnie i na trzeźwo nocą na wodzie. Igranie z losem zakończyło się tragicznie, całe szczęście nie skrzywdził nikogo poza sobą i swoją rodziną, która cierpi. Może to okrutne co piszę, ale na jeziorze Kisajno jest teraz bezpieczniej.

  128
  7
 10. Wyniki sekcji to jedno, ale sensacyjne gawędziarstwo na temat stosunków panujących w rodzinie Staraków przypomina „modlitwę Polaków” z „Dnia Świra”, tzn. najlepiej, żeby sprawdziła się najgorsza wersja zdarzeń, żeby działo im się jak najgorzej:( Ci, co naprawdę cokolwiek wiedzą, raczej się tu nie wypowiedzą…

  28
  68
 11. Wymyślacie jakąś zdradę, tylko po co miałby zdradzać skoro ponoć kochał swoją żonę? Tą kobietę z którą płynął prawdopodobnie znał wcześniej… ona pracowała tam od 6sciu lat (tak wyczytalam) a dany bogacz ponoć dobrze znal właściciela tej knajpy, więc pewnie był tam stałym bywalcem zapewne z żoną też tam bywał. Poza tym ochrona nie zostawiła by go z obcą osobą na łodzi, jak dla mnie logiczne. Co w tym dziwnego że chciał pomóc znajomej, albo zaprosił ja na imprezę do domu skoro nie ma co ukrywać od lat mówiono że jego dom jest otwarty dla znajomych i trwa tam ciagla impreza? Przecież żonę osobiscie poznał właśnie u siebie na imprezie, jakaś koleżanka ja wmontowala. Dziwicie się że żona poleciała do Warszawy… może chciała pobyć z rodzicami albo w samotności a nie imprezowac. Zawsze imprezujecie że swoimi partnerami/partnerkami? Narkotyki i alkohol… no z tym to się chłopak nie krył, co widać na filmikach na youtubie, że legalnie sobie pali jakieś skręty i pije alkohol gdzie popadnie. Niestety tego typu używki są nieraz na porządku dziennym u bogatych ludzi, szkoda tylko że nikt nie pomógł mu walczyć z uzależnieniem, może wtedy nie doszłoby do tragedii. Może to była śmierć na własne życzenie a może to nie on prowadził i dlatego wypadając do tyłu zachaczyl o śrubę? I tak pewnie się nie dowiemy bo to nie jest zwykły Kowalski. A z drugiej strony po co to drążyć temat? Każdego życia szkoda….nikogo nie zgwałcił, nie zabił itp. nie był złym człowiekiem, ale może nieszczęśliwym w jakimś stopniu. Jeżeli pływał w okolicy posiadłości to wiedział że nawet po pijaku nikomu nic nie zrobi bo nikt tam pływać nie może… Dajcie już jego duszy spokój. Każdego z nas mogla/może spotkać tragiczna śmierć. Jego rodzina bardzo cierpi, a ta jego znajoma pewnie też nie ma lekko. Mniej jadu ludzie… Peace✌

  73
  153
  • Nie żałuję pijaka co zapiernicza autem 100km/h i rozwala się o drzewo, dobrze że nikt przez niego nie ginie. Można żałować nastolatka, bo młody głupi, a nie starego chłopa. 40 lat to już stary facet. Nie wiekowo, bez urazy, ale już powinien mieć trochę oleju. Tyle w temacie.

   110
   12
  • Agencja PR w akcji – rozmydlanie, wybielanie, robienie z niego poczciwego acz nieszczęśliwego chłopaka, co jak każdy Polak popije, popali Maryśkę (specjalnie przyklejają Maryśkę żeby nie mówić o grubszych narkotykach). A żonę przecież kochał, z E. jechał tylko na imprezę i generalnie to on nie prowadził tej motorówki.
   Skoro było tak „dobrze i normalnie”, to czemu skończyło sie tak źle i tragicznie?

   71
   3
  • ze jak: „Jeżeli pływał w okolicy posiadłości to wiedział że nawet po pijaku nikomu nic nie zrobi bo nikt tam pływać nie może…” ?? Przede wszystkim to JEMU 1) po pijaku 2) w nocy – pływać tam (ani gdzie indziej) NIE BYŁO WOLNO !! Dobrze, że nie zabił ludzi przez swoje nocne i dzienne pijackie eskapady!

   31
   2
  • Dobrze gadasz 🙂 PONOĆ KOCHAŁ ŻONĘ 😉 UŻYWKI NA PORZĄDKU DZIENNYM U BOGACZA BYŁY, dobrze gadasz 🙂 Pływał po publicznym jeziorku jak po prywatnej posesji, bo tam nawet brzegiem nie przejdziesz hehehe Dobrze gadasz – państwo w państwie 🙂

   34
   2
  • Nikogo nie zabil? Zabil siebie! Mogl zabic E., mogl zabic kogokolwiek kto by w podobnym stanie jak on plynal lodka. Jesli plywal pijany lodzia, to skad pewnosc ze nie prowadzil samochodu pod wplywem alkoholu! TO JEST PATOLOGIA! NIE USPRAWIEDLIWIAJ LAMANIA PRAWA I PATOLOGII TYLKO DLATEGO , ze On juz nie zyje!!!! TO JEST POLSKA CHOROBA Z POWODU KTOREJ CO ROKU GINIE 3000 NIEWINNYCH OSOB— bo takich Starakow na polskich drogach jest zatrzesienie! Rob jest PATOLOGIA!!!!!

   42
   3
 12. To był długi weekend, dziabnął se %%% każdego dnia i się skumulowało. Miał odpoczywać, może z ran pifko, może nie trzeźwiał na urlopie wcale?

  46
  6
 13. Anonimowe posty agencji PR nic nie zmienia w odbiorze tego co się stało…

  Ciemny lud nie dał sobie wmówić bzdur,które wymyślają agencje PR…

  Teraz to ona będzie winna i będzie atakowana..żenada

  60
  30
 14. Policja: Na motorowce znaleziono Rzeczy dwóch osób.
  Agencja: Buty się ściąga.
  Policja: Znaleziono nagą kobietę.
  Agencja: Rozebrala się do pływania.
  Policja: Kierował PWS.
  Agencja: Nie wiadomo kto kierował.
  Prokuratura: Pijany 1.7 – 2.4 promila.
  Agencja: Nie ma znaczenia czy był pijany, bo nie żyje.

  95
  29
 15. To jeszcze pewnie nie koniec. Teraz dojdą że pani E.O. kierowała bo pan śp. PWS po prostu dał spróbować pani E. O. jak to się robi zakręty ze zwiększonym kątem śruby i dlatego tylko On wypadł gdy uderzyli w fale przez siebie wytworzoną bo pewnie stał przy niej(środek ciężkości ciała przez to wysoko) , zrywka nie była podłączona, a łódz stara nisko burtowa (niebezpieczna) z dużym silnikiem . A że jego łajba miała założone światła nie tylko na przodzie ale i z tyłu więc pani E.O. mogła widzieć jak wygląd wynik końcowy zderzenia ciała ze śrubą (wielkie współczucie dla osób bliskich którzy widzieli go po- trauma do końca życia) Pewnie też znaleźli go dużo wcześniej i dla tego było „ nie oficjalne złamanie procedur” i ciało znalazło się w posiadłości zanim prokurator je zabrał. To czy pił czy nie.. nie ma to już żadnego znaczenia. Szkoda go jako człowieka dobrze że nikomu innemu krzywdy nie zrobił. Nauczka dla nas wszystkich że bogami nie jesteśmy niezależnie od kasy (pewnie nawet nie swojej-tylko rodzinnej i to nie całkiem). Brak słów dla bólu jaki przeżywa matka, siostra i żona…. pewnie też.

  87
  52
  • Aha… to teraz będzie, że ona winna, ta kelnerka, która nie była kelnerką, tylko znajomą Piotra i którą wcale nie odwoził do domu? Nie 40-letni mężczyzna, żonaty, który złamał podstawowe normy bezpieczeństwa( o etycznych nie wspomnę) i w stanie upojenia alkoholowego w środku nocy motorówką ‚imprezował” na jeziorze? I to nie po raz pierwszy.

   48
   1
   • Czy jak kolega da ci się motorem przejechać i będzie siedział z tyłu (nawet narąbany) a będziecie mieć wypadek i on zginie to kto winny? Dla mnie to mimo wszystko nieszczęśliwy wypadek i tyle- dzieci nie płyneły. Tylko prokurator inaczej na to patrzy. A ludzie żądni krwi.
    Dla mnie dziewczyna miała strasznego pecha i będzie teraz musiała ponosić konsekwencje tego do końca życia (napewno psychicznie). A kto wypadł …polecam zamiast Egipt, wynająć łódkę z I/O silnikiem tak cztero-osobowa przynajmniej 120 konną i spróbować zakręt… etycznie bez alkoholu i w dzień…360 stopni w obojętnie która stronę a odważnego zapraszam na stojąco pomiędzy siedzeniami.

    11
    13
  • Wymyślacie jakąś zdradę, tylko po co miałby zdradzać skoro ponoć kochał swoją żonę? Tą kobietę z którą płynął prawdopodobnie znał wcześniej… ona pracowała tam od 6sciu lat (tak wyczytalam) a dany bogacz ponoć dobrze znal właściciela tej knajpy, więc pewnie był tam stałym bywalcem zapewne z żoną też tam bywał. Poza tym ochrona nie zostawiła by go z obcą osobą na łodzi, jak dla mnie logiczne. Co w tym dziwnego że chciał pomóc znajomej, albo zaprosił ja na imprezę do domu skoro nie ma co ukrywać od lat mówiono że jego dom jest otwarty dla znajomych i trwa tam ciagla impreza? Przecież żonę osobiscie poznał właśnie u siebie na imprezie, jakaś koleżanka ja wmontowala. Dziwicie się że żona poleciała do Warszawy… może chciała pobyć z rodzicami albo w samotności a nie imprezowac. Zawsze imprezujecie że swoimi partnerami/partnerkami? Narkotyki i alkohol… no z tym to się chłopak nie krył, co widać na filmikach na youtubie, że legalnie sobie pali jakieś skręty i pije alkohol gdzie popadnie. Niestety tego typu używki są nieraz na porządku dziennym u bogatych ludzi, szkoda tylko że nikt nie pomógł mu walczyć z uzależnieniem, może wtedy nie doszłoby do tragedii. Może to była śmierć na własne życzenie a może to nie on prowadził i dlatego wypadając do tyłu zachaczyl o śrubę? I tak pewnie się nie dowiemy bo to nie jest zwykły Kowalski. A z drugiej strony po co to drążyć temat? Każdego życia szkoda….nikogo nie zgwałcił, nie zabił itp. nie był złym człowiekiem, ale może nieszczęśliwym w jakimś stopniu. Jeżeli pływał w okolicy posiadłości to wiedział że nawet po pijaku nikomu nic nie zrobi bo nikt tam pływać nie może… Dajcie już jego duszy spokój. Każdego z nas mogla/może spotkać tragiczna śmierć.

   12
   63
   • Droga agencjo PR, co tak starym chwytem odnosisz sie do nas i piszesz juz ze każdy/każda nie imprezuje z żona/mężem i ze każdego/każda moze spotkać taks smierć. Otóż NIE – moralnie sie prowadzę, imprezuje z żona, nie nadużywam alkoholu, nie ćpam i nie robię ryzykownych i niemoralnych rzeczy. Dlatego
    prowadze spokojne życie poczciwego człowieka. I nie umrę pijany/naćpany w czasie zdrady
    łamiąc prawo. I nie wciskajcie nam swoim PR bzdur bo jesteście cieniutcy.

    52
    4
 16. No raczej nie wypił tyle na motorówce sterując w międzyczasie? Czy ochrona nie powinna go powstrzymać przed eskapadą? Jeśli nie, to czyli to nie pierwsza taka wycieczka była? Byli przyzwyczajeni, że tak robi? ( Patrząc na film z zeszłego roku to pływał po nocy? ) Oni spali, czy co? Nikt nie reagował na zgłoszenie?
  Czy ochroniarze nie widzieli dryfującej motorówki? A inni świadkowie z regat?

  54
  40
  • Ochrona nie reagowała, bo to norma była, że dziwnie pływał po pijaku. Uczestnicy regat reagowali, były najbardziej wiarygodne doniesienia na początku. Policja nie reagowała, bo to była norma. Każdy wiedział kto nocą warczy motorówką na Kisajno…

   84
   19
 17. Sędkiewicz, psycholog, terapeuta uzależnień. 0,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oznacza 1,8 promila alkoholu we krwi. Jeśli więc człowiek o godzinie 15 ma takie stężenie we krwi, przy wadze ok. 80 kg, kończąc zakrapianą kolację około 23 w nocy, mógł mieć we krwi stężenie alkoholu bliskie dawki śmiertelnej, czyli ok. 3,5 – 4 promila.

  38
  49
   • niekoniecznie … wystarczy za wypadli za burtę, łódź bez zrywki cały czas kręciła kółka, ona odpłynęła on będąc mocno pod wpływem w pierwszej chwili pewnie nawet nie skojarzył co się dzieje a tu podpłynęła łódź na obrotach no i … finał znamy niestety

    36
    12
  • EO ma uprawnienia sternika żeglarstwa i sternika motorowodnego ( upr. na motorówkę ma od kilku lat)!
   Wygrywała regaty jako sternik ze swoją załogą w swojej klasie.

   23
   2
   • Po tym, co zrobiła, powinna te papiery stracić. Będąc TAKĄ instruktorką wsiadła z pijanym mężczyzną na motorówkę i ten mężczyzna NIE ŻYJE. Gdyby instruktor nauki jazdy zrobił coś takiego, to pewnie większość chciałaby, żeby przestał być instruktorem. Tu jest podobnie. Pełna wiedza, a przy tym nieodpowiedzialność, głupota i brawura. I tragiczny finał…

 18. Czy Piotr był szczęśliwy w małżeństwie z Szulim? – wątpię w to szczęście! Oglądając jego foty wyraźnie widać, że tęsknił, bardzo tęsknił ( …ta piosenka z nocnego wypadu motorówką na ig!). Może gdyby AWS urodziła mu dziecko ( jego mama mówiła „to czego najbardziej potrzeba mojemu synowi to ustatkowanie”). Mała bezbronna istotka potrafi odmienić niejednego ojca! Szkoda chłopaka! Okoliczności jego śmierci są przerażające i bardzo dziwne! Koledzy i koleżanki poimprezowali za friko i każdy z nich wrócił do siebie no i ma się dobrze, a Piotr? Wydaje mi się też, że tylko matka i siostra kochały go na prawdę!

  114
  117
 19. A wiemy kto prowadził motorówkę? Czemu nie ma informacji, że to na pewno on? Może to ta kobieta? Śledztwo trwa, czyli czego jeszcze nie wiemy?

  20
  17
 20. To dobry chłopak był choć dużo pił… Nie wierze, ze ja zdradzał. Mógł mieć każda wiec po co się żenil? Dla mnie był wrażliwa dusza, samotna, nieszczesliwa i szukająca prawdziwej milosci… Szkoda tylko, że nikt nie miał na niego wpływu, nikt nie widział problemu i tak to się skończyło marnie…

  92
  58
  • Może był tak pijany, że ona prowadziła bo chyba u niej nie było tylu promili. I może to ona doprowadziła do wypadku. Czuła się winna i siedziała w krzakach nie wzywając pomocy…

   43
   31
 21. Wielkie podziękowania nalezą się redakcji TKO za wspaniałe wykonana dziennikarska prace i możliwość komentowane tej bezmyślnej tragedii . Śledzę to wydarzenie od początku z wami i należąca wam się wielkie słowa uznania a co do do reszty , moja mama pracowała z Piotrka mama jakiś czas temu , niestety pieniądze , celebrytka żona i flesz szczęścia nie dają tyle można o nim powiedzieć, napisać ….
  Jeszce raz dziękuje , pozdrawiam serdecznie z San Francisco, Kalifornii

  142
  114
 22. Był to kolejny nieszczęśliwy wypadek na Mazurach. Spowodowany alkoholem, brawurą i młodzieńczą fantazją.
  Jedyne co różniło ten wypadek od innych to zasobność portfela ofiary.
  Tłuszcza lubi podniecać się potknięciami ludzi, którzy są bardzo zamożni i na dodatek znani.
  Gdyby to był zwykły wędkarz albo rybak sprawa by była praktycznie niezauważona.
  Ale chłopak nie był bogaty, miał tylko bogatego ojczyma. Jego prawdziwy ojciec, mecenas Woźniak to był bardzo przyzwoity człowiek, bronił ludzi z opozycji w stanie wojennym.
  Był rozrywkowy, bo któż z nas w tym wieku mając tak zamożnych rodziców by nie był.
  Szkoda go jako człowieka i tyle. Kasa jego ojczyma nie powinna wpływać na osąd tej sytuacji.

  105
  51
     • Biologicznie, a nie intelektualnie i emocjonalnie. Właśnie dzieki takiemu myśleniu dzieci rodzą dzieci; rodzice się rozstają, wyrasta kolejne pokolenie które dokona wyborów bez myslenia

      30
      20
  • TO NIE BYL NIESZCZESLIWY WYPADEK! NIE MOWINY O NIESZCZESLIWYM WYPADKU, jesli ktos PIJANY PROWADZI POJAZD! Ludzie TO JEST PATOLOGIA!!!!! Co jest z wami?!?! Dlaczego usprawiedliwiacie patologie zamiast ja pietnowac? A gdyby wsiadl do samochodu i przejechal wasza matke, albo corke… tez byscie mowili o NIESZCZESLIWYM WYPADKU!!!!!?????

   205
   48
  • Kasa nie ma znaczenia, koleś sam się prosił o tragedie, głupców co narażają innych mi nie szkoda. Je jest mi szkoda pijanych kierowców samochodów, pijanych kierowców motorówek tak samo. To samo wykroczenie skoro po pijaku motorówką jeździł, to samochodem pewnie też.

   69
   32
  • W tym wieku, dobry żart chłop miał 40 lat. To stary koń. Powinien mieć więcej oleju w głowie jak na swój wiek. A Ty co przedstawiasz jak nastolatka w okresie dojrzewania.

   94
   30
  • «Tluszcza»? A ja mysle ze tu chodzi o cos innego, na przyklad o to, ze «kto duzo dostal, od tego sie duzo oczekuje»… staraki, itp to sa, czy chcemy czy nie ludzie z OGROMNYMI wplywami… ksztaltujacy nasza rzeczywistosc bardziej niz inne osoby. Od takich ludzi po prostu OCZEKUJE SIE WIECEJ- wiecej kultury, wiecej rozwagi…. mnie to boli ze polskie «Elity» reprezentuja taki poziom… bo skoro mlody, 40 letni, wyksztalcony rezyser ksztaltujacy nasz rzeczywistosc wsiada PIJANY do lodki, to czego oczekiwac od niewyksztalconych, prostych ludzi… co sie stalo z ludzka wypbraznia i poczuciem odpowiedzialnosci w Polsce? Boicie sie imigrantow… boicie sie smogu… a nie boicie sie tysiecy przestepcow za kolkiem?????

   17
   1
 23. Wszyscy, którzy widzieli i wiedzieli, że pił – czyli ochrona, rodzina, znajomi, wreszcie tajemnicza pani Ewa są współwinni tej śmierci. Co to za rodzina, żona, ochrona, która widząc pijanego pozwala mu pływać/jeździć?

  195
  48
  • Nie żebym broniła tych braszkow, sistersow czy ochrony -ale pan WS to był dorosły facet z zasobnym kontem – pseudo przyjaciele mieli darmowe wczasy, atrakcje mogli się grzać w cieniu wielkich pieniędzy i wpływów itp to co mieli chłopa strofować ?!? Ochrona ? Przecież to chłopy na garnuszku S. którzy zapewne maja swoje rodziny, kredyty , życie i obowiązki wiec tez trudno od nich wymagać żeby na sile go trzymali przy brzegu i zabierali kluczyki od motorówki mówiąc „szefie nie ,bo piłeś”… z tego co ludzie piszą w komentarzach to nocne eskapady milionera nie były jednorazowym feralnym wybrykiem tylko czymś normalnym🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

   205
   35
  • Ja sie tylko zastanawiam, kiedy w Polsce zacznie sie PIETNOWAC pijanych kierowcow i jazde pod wolywem? To jest chore. Ludzie, na koszty zwiazane z wypadkami pod wplywem alkoholu ida WASZE pieniadze… polska ma kase tylko w chory sposob ja wydaje… na tego typu wypadki… jak moze byc ze rodzina i znajomi toleruja pijanstwo i prowadzenie pojazdow! Ludzie obudzcie sie!

   160
   71
  • Baa „żona” podobno zostawiła go wtedy samego, być może już wtedy pijanego (a moze dopiero później się upil) i wyjechala z rodzicami do Warszawy… przerażająca obojętność niby najbliższej osoby

   44
   59
 24. Jak zaraz na początku ogłosili poszukiwania (nie podali danych, nie wiedzieli, ze chodzi o tego Pana) to było mówione, że na motorówce był z tą Panią, która dopłynęła do brzegu. Jak się okazało kogo szukają zaczęli dopisywać kolegę i odwózkę. Tylko tu w kom piszą, że przy gospodzie mieszkała, więc jak to w końcu?
  Swoją drogą odprawiona ochrona by mieć spokój? Bez świadków?

  128
  50
 25. Mieszkała. Więc nie rozumiem jak on miał ja odwozic do domu skoro mieszkała w gospodzie, w której pracowała. Zamiast tego odwiozl ja do swojej posiadłości.

  143
  23
 26. do 0,7 promila
  Zaburzenia sprawności ruchowej (niezauważalne osłabienie refleksu), nadmierna pobudliwość i gadatliwość, a także obniżenie samokontroli oraz błędna ocena własnych możliwości, które często prowadzą do fałszywej oceny sytuacji
  do 2 promili
  Zaburzenia równowagi, sprawności i koordynacji ruchowej, obniżenie progu bólu, spadek sprawności intelektualnej (błędy w logicznym rozumowaniu, wadliwe wyciąganie wniosków itp.) pogłębiający się w miarę narastania intoksykacji alkoholowej, opóźnienie czasu reakcji, wyraźna drażliwość, obniżona tolerancja, zachowania agresywne, pobudzenie seksualne, wzrost ciśnienia krwi oraz przyspieszenie akcji serca.
  on był napruty równo do tego jakis proszek
  odleciał po całości

  118
  54
  • Brawo, wsaz! Piszmy o tym! NIECh czyletnicy maja swiadomosc. Dziekuje! Ludzie, Polska tonie w alkoholu. Czytalam mega ciekawy wywiad o strategiach firm alkoholowych by zwiekszyc sprzedaz alkoholu… malpki… podobno wielki sukces! Blagam cie, jesli to czytasz… nigdy nie prowadz po alkoholu… nigdy… miej swoje i innych BEZPIECZENSTWO jako nadrzedna wartosc. Ludzie, ja wierze, ze Polska moze uporac sie z alkoholzmem i pijanymi kierowcami jesli wystarczajaco glosno to napietnujemy i powiemy NIE tej samowolce! Pamietajcie: SAFETY FIRST! SAFETY FIRST!

 27. To PWS w końcu po kolacji z AWS i teściami EO „odwoził po pracy” czy była gruba biba w rezydencji tego wieczora małżonkowie się pokłócili i milioner postanowił pokazać instruktorce Kisajno nocą ? Co do samej wdowy – w szoku jestem, ze z teściami taka cudowna rodzina , te uściski , te gesty 😱

  110
  55
  • Współczuję rodzinie a także żonie oraz Piotrowi tej tragedii ale mam ogromny żal że ta tragedia tak bardzo pokazała jak różnie traktowani są ludzie w zależności od sytuacji majątkowej i Mam tutaj na myśli zarówno podejście do sprawy samych rodziców jak i Media oraz wszelkie władze

   12
   1
 28. Ludzie…. dajcie spokój .
  Straszna tragedia się stała .
  Nikt z Was tu piszących nigdy nie był pod wpływem, nigdy nie zrobił nic co było ryzykowne czy nie do końca etyczne i moralne ???? To człowiek jak każdy inny, popełniał błędy, a ten ostatni kosztował go wszystko…
  Pokój jego duszy i modlitwa o ukojenie dla najbliższych.
  Przestańcie już pluć jadem tylko dlatego, że był znany i bogaty !

  158
  81
 29. Po 4 dniach od śmierci zawartość alkoholu nawet w moczu obniża się o 20 procent. Czyli ile miał w momencie wypadku tego już nie ustalą. Pewnie dużo więcej.

  146
  140
 30. Z uśmiechu bym nie wyciągał wniosków. Często osoby w żałobie są tak przytłoczone tym, co się stało, że biorą leki uspokające i nie są do końca sobą.

  78
  15
  • Sekcję też już dawno zrobiono i gdyby nie pytania redakcji dalej by nas karmiono ideałem który wypił dwie lampki wina do kolacji i postanowił zostać taksówkarzem dla idei 🙂

   10
 31. A wyniki na ewentualną obecność narkotyków w organizmie będą kiedyś ujawnione ? Bo minęło już ponad miesiąc od znalezienia zwłok ….

  110
  74
 32. Zaraz będzie odpowiedź agencji PR że wcale nie był pijany…

  na kolację zjadł jabłka,które sfermentowany w układzie pokarmowym….

  131
  136
 33. No nie wiem czy do zdrady doszło.. Który facet dałby radę mając prawie dwa promile alkoholu we krwi?
  No i teraz na pewno ochrona będzie miala przechlapane. Jak mogli zostawić go na jeziorze pod wpływem alkoholu.

  106
  17
 34. Dziękuję Twój Kurier Olsztyński za to, że jako jedyni rzetelnie informowaliście o tej tragicznej śmierci i nie wyłączyliście komentarzy. Czytam wasze artykuły od samego początku.

  277
  83
 35. Tego lata bardzo głośno apelowali o pływanie „na trzeźwo”. Było sporo kontroli na wodzie. I pasażerowie mogli sobie popijać, ale ten kto miał ster w ręku nie. Tak jak prowadzący auto. A jak to jest w przypadku motorówki, czy pasażer nie powinien zabronić pływać pijanemu?

  110
  18
 36. No I jak tu teraz dalej ciagnac ta wersje, ze on tylko odwozil kelnereczke? Czy ta kobieta ma w zwyczaju byc podwozona przez pijanych gosci lokalul, czy do samochodu z tak naawalonym tez by wsiadla? Panstwo w panstwie, prokuratura na pasku milionerow

  121
  74
 37. a wg mnie prawda po środku. najchętniej już wróciłaby do telewizji, no ale jak skakać po ściankach, a z tym wiąże się jej zawód? Na pogrzebie było widać, że matka zapłakana, Aga wzruszona, ale lekko uśmiechnięta, pozuje paparazzi. Nie mam nic do tego, ale tą zdradą, okropnymi okolicznościami, na pewno trochę pogrzebał jej wszystko, całe ich love story i tęskni za nim, ale jest też wkurzoną kobietą. Jeszcze gdyby inni się nie dowiedzieli, a tu cała Polska..f

  135
  145
 38. Ciekawe dlaczego prokuratura jest tak niechętna. O Dawidku podali informacje od razu. Może w grę wchodzą tu jeszcze narkotyki i ustalają skąd je brał?

  87
  88
 39. Moim zdaniem to bardzo dziwne, że prokuratura zignorowała nawet pytanie redakcji o to, czy śledztwo jeszcze trwa… Odpowiedź na nie wydaje się być prosta – tak albo nie. Co tu ukrywać?

  64
  67
 40. Skąd wiadomo, że to „zdrada” ludzie już nie wymyslajcie. AWS widać że cierpi, ale nie może być cały czas w zamknięciu. Minął miesiąc, bardzo dobrze, że wychodzi do ludzi

  134
  67

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...