Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
wtorek, 17 Wrzesień, 2019
8 C
Olsztyn

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

ALICJA – Najlepsza szkoła francuskiego w Olsztynie

Jesteśmy jedyną szkołą w Olsztynie specjalizującą się wyłącznie w nauce języka francuskiego. Uważamy, że doświadczenie to klucz do sukcesu. Wiemy co mówimy, ponieważ uczymy już...

Teatr Olsztyn. „Weekend z R.” – mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji!

Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą....

Legalna marihuana? Wywiad z właścicielem olsztyńskiego sklepu z konopiami CBD

Konopne Chmury to sklep internetowy, który działa na terenie Olsztyna sprzedając susz konopny z substancją CBD. W przeciwieństwie do THC, CBD nie jest substancją...

wrzesień, 2019

17WRZ(WRZ 17)19:0018(WRZ 18)00:00Kamikaze Night w Beretta Pub!Beretta Pub, Kołłątaja 22

Pokaż więcej wydarzeń

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

reklama

Warmińsko-mazurska policja poinformowała, że w czwartek rano grupa płetwonurków, biorąca udział w poszukiwaniach na jeziorze Kisajno, zlokalizowała i wyłowiła ciało prawdopodobnie zaginionego i poszukiwanego od niedzieli mężczyzny.

Identyfikacja potwierdziła, że znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który 18 sierpnia uczestniczył w wypadku, co do którego prokuratura rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo – podała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie. Od niedzieli poszukiwanym był Piotr Woźniak-Starak.

Jak podał w czwartek w komunikacie rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny, w wyniku przeprowadzonych dzisiaj z udziałem prokuratora czynności identyfikujących, potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019 r. uczestniczył w wypadku, co do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2kk”.

reklama

Jak dodał, po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej.
Tymczasem dziś sprawa odnalezienia ciała Piotra nabiera medialnego znaczenia. Sławny jasnowidz Krzysztof Jackowski opublikował filmik na swoim kanale, który zatytułował ” To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka”. Miał on być wynajęty przez osobę bliską rodzinie Woźniak-Staraków. Dlaczego jednak w tak smutnym dniu publikuje takie zarzuty? Możemy się tego dowiedzieć z jego wypowiedzi.

Więcej:

Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]

Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?

Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Dziś obchodziliby trzecią rocznice ślubu. Archiwalne nagrania z zaręczyn i ślubu [WIDEO]

Ostatnia eskapada milionera

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Są dwie wersje wydarzeń. Ewa z Łodzi poznała Piotra w dniu wypadku? Kto ma rację Wirtualna Polska, czy Super Express?

Data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość pogrzebowa?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak? Wstępne oględziny ciała są wstrząsające

Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To nie były służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak

Policja oficjalnie: – Dziś rano wyłowiono ciało mężczyzny z jeziora Kisajno. Piotr Woźniak-Starak odnaleziony?

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

reklama
reklama

60 KOMENTARZE

 1. Nie rozumiem co to za moda z tymi osobistymi wpisami,nawet ludzi którzy Piotra Starają osobiście nie znali.
  Dlaczego nie można komentować na większości portalach,jak można upaść nisko i stawiać pieniądze nade wszystko.
  Rodzina Szaraków zrobiła co w jej mocy a może i więcej,by zatuszować całą sprawę, kupiła zdaje się prawie wszystkich,zrobiła co chciała.Mamy 21 wiek,a u nas zdaje się panuje średniowiecze,zacofanie,bo służby służą tym najzamożniejszym.Mamy przykład,jak nasze Pañstwo jest sterowane.Stracilam zaufanie.

 2. Komenda Główna Policji wydała w 2000 raport stwierdzający znikomą skuteczność jasnowidzów. Krzysztof Jackowski ogłosił zamiar wystąpienia na drogę sądową, aby w oparciu o dokumentację prowadzonych przez siebie spraw uzyskać potwierdzenie swoich zdolności w sądzie[9]. Do listopada 2011 jednak żaden pozew tego typu nie wpłynął. W 2011 rzecznik Komendy Głównej Policji oświadczył, iż policja nie zamawia usług jasnowidzów, a także, że nie wnoszą oni istotnych informacji do śledztw[27]. W latach 1994–1999 spraw z udziałem jasnowidzów było 440, z czego 432 to wizje niepotwierdzone, a 8 przybliżone. W 12 sprawach policja poprosiła jasnowidza o pomoc[27]. Były rzecznik policji, który przez 10 lat badał sprawy Jackowskiego stwierdził, że żadna z jego wizji się nie sprawdziła[28]. Jesienią 2011 Fundacja Itaka stwierdziła, że: „Nie znamy sprawy, w której informacje jasnowidza przyczyniłyby się bezpośrednio do odnalezienia osoby zaginionej. Nie znamy też sprawy, w której informacje od jasnowidza byłyby precyzyjne. Najczęściej brzmią: „żyje, wyjechał za granicę” albo „nie żyje, leży w dole przy domu, który jest blisko lasu” albo rodziny dostają mapkę, która obejmuje ogromny teren i przeszukanie go właściwie nie jest możliwe”[27].

  34
  1
  • Jeżeli się pomylił w niektórych sprawach, to nie moźna mu odmówić zasługi, jeżeli został poproszony o udział w sprawie przez rodzinę PWS. A skąd tyle negatywnych komentarzy? ???Chyba lepiej, gfy się myli w przypadku wojny????tak jak są daltoniści lub ludzie którzy w kolorach widzą aurę człowieka, tak są jasnowidze

   6
   23
 3. O włosach wkręconych w śrubę pisano w poniedziałek gdy zbadano motorówkę. Więc w poniedziałek ten co przeczytał wiadomość miał wizję że chłopak był nieprzytomny w wodzie dlatego się nie ratował. A jasnowidz dopiero w środę objawił że miał taką wizję. Miejsca do wskazania też niewiele zostało, gdyby zasięgnął wiadomość gdzie szukano ciała. Nigdzie nie napisano czy nie wskazano mu już przeszukanych miejsc. A szukano wiele dni, więc w ten wolny skrawek jeziora można było się z „jasnowidzeniem” wstrzelić. Na dodatek w ramach asekuracji wskazując na wszelki wypadek dwa miejsca. Z tego całego szumu mam wrażenie że jasnowidz chce się wypromować ponieważ to głośna znana sprawa i przysporzy mu klientów. Co innego mieć ‚przypuszczenia” że we wrześniu tego roku wybuchnie III wojna światowa w której Polacy wezmą udział, a co innego trafić ze wskazaniem ciała.
  Tak naprawdę w tej sprawie to połowa z nas mogłaby zostać jasnowidzem (analitykiem) gdyby z braku innego zajęcia śledziła non stop wiadomości wychwytując te które większość nie zauważy,

  70
  15
  • Z tymi mapkami jasnowidz mógł wydedukować że – jeśli chłopak lubił nocne rajdy, to pływał w pobliżu (wzdłuż brzegu) rodzinnej posiadłości. Ponieważ to miejsce było mu od dziecka znane.
   Logicznym jest że w nocy nikt nie robi eskapady na nieznane akweny skoro zna każdy metr akwenu na swoim terenie.
   A motorówka mogła zboczyć o kilometry od tego miejsca.
   Dziwi mnie że od razu nie szukano w pasie brzegowym wzdłuż posiadłości Fuleda. Już drugiego dnia poszukiwań w mediach były mapki ze zdjęciami z okolic. Ktoś dociekliwy mógł zapytać gdzie chłopak najczęściej w nocy pływał. Jasnowidz to naprawdę bystry chłop i jestem pełen podziwu.
   Zebrał informacje, przeanalizował i przedstawił jako wizję.
   PS. Ratownicy mogliby wyprostować sytuację mówiąc czy mapka była pomocna. W innych mediach piszą że znaleźli bliżej posiadłości niż wskazał jasnowidz.

   24
   12
   • Przecież wyprostowali. Pomógł świadek a nie Jackowski! Czy Wy nie widzicie, że to jest zwykły celebryta? Z niego taki sam jasnowidz, jak z Rutkowskiego detektyw. Żywią się krzywdą innych ludzi. Już dawno powinni być zbanowani od wygłaszania tych swoich pseudoprawd! Rodzina cierpi, a ten się kłóci, że to on znalazł ciało. Gardzę takimi hienami.

    27
    5
 4. Ostatnia kanalia, nigdy nie powinien o tym mowic. Splendor! To dlatego sie tym zajmuje? Sukces? Boze to takie straszne mowic w tych okolocznosciach o sukcesie.
  Oszust obrzydliwy bez moralnego kredoslupa!

  43
  22
 5. Jackowski heh wielki jasnowidz ile hajsu zgarniasz za te bzdury człowieku nie ośmiesza się…. Wszystko przewiduje chłopak każda sprawę która wypływa na światło dzienne dobry jest pewnie jakiś ewenement albo jesteś mutantem hehhe może przewidzisz co dalej z Polską która jest sprzedana przez naszych najlepszych polityków a nie zerujesz na ludzkiej krzywdzie

  15
  14
 6. Kazał Polakom przekładać urlop w sierpniu bo wybuchnie III wojna światowa, przełozylem i czeka zostało jeszcze 7 dni. A potem się do niego zwrócę o zwrot wpłaconej zaliczki za nocleg.

  57
  15
 7. Ale tu opłaconych trolli którzy krytykują chamsko i bezczelnie Pana Krzysztofa Jackowskiego.. Jesteście bandą kretynów, idiotów i debili z ciemnogrodu, nie wierząc w wielokrotnie udowodnione zdolności Pana Krzysztofa..

  32
  65
  • Nie jestem opłacana. Idiotą jesteś Ty biorąc w obronę kanalię żerującą na ludzkich tragediach! Gdzie Iwona ? Znalazła się? Wymień jeden sukces tego kabotyna albo zamilcz!

   33
   5
 8. Jasnowidz – hahahaha! Rozumiem, że można żerować na głupocie ludzkiej, bo powszechne to zjawisko, aż za bardzo (vide religia), ale godność też się liczy – wciskanie kitu naiwniakom to żadne wyzwanie, tylko kwestia tupetu i bezczelności. Zasadniczo dno.

  45
  17
  • Religia nie ma z tym nic wspólnego. Gdybyś cokolwiek wiedział o „jasnowidzeniu”, to wiedziałbyś, że z jasną stroną nie ma to nic wspólnego.

   2
   2
 9. Jeżeli faktycznie wskazał to miejsce płetwonurkom, to powinni o tym powiedzieć opinii publicznej – i to bez upominania się p. Jackowskiego, a nie cały splendor wziąć dla siebie.

  39
  52
  • Przewidział. Był Za, a nawet Przeciw.
   Na YT mówił że podaje DWA miejsca poszukiwań, bo w jasnowidzeniu jasnowidz nie wie czy wizja odnosi się lewej czy prawej strony patrząc na mapkę.
   Więc w razie nie trafienia za pierwszym razem ma szansę że za drugim razem trafić i wyjdzie że miał rację.
   Czysta asekuracja.
   To tak jakbyś zaznaczył wszystkie cyfry w Totolotka i wtedy miał pewność że trafisz w szóstkę.

   57
   6
 10. Taki jasnowidz, że jak opowiada jak to on wskazał miejsce to musi z kartki czytać nazwisko i nazwę jeziora, bo nawet dokładnie nie pamięta. A na YT w komentarzach stado pelikanów, co wszystko łykają… heh

  69
  25
  • Oczywiście. Jeżeli faktycznie im wskazał miejsce, to powinni o tym powiedzieć opinii publicznej – i to bez upominania się o to pana Jackowskiego, a nie cały splendor brać dla siebie.

   25
   35
 11. Jasnowidz?
  Po 4 dniach, przeczytaniu komentarzy pod artykułami sama na to wpadła! Ten jasnowidz ma wizje wtedy gdy z medialnych doniesień wiemy juz wiele. Tak samo było gdy policja szukala Dawidka.

  60
  18
  • Jakim wodolejem dziewczynko. Chłop ma takie umiejętności a ty piszesz takie wypociny… TYLE ZWŁOK ZNALAZŁ ALE NIE RAZ SIĘ POMYLI I BĘDZIESZ TO WYPOMINAC W GOLE JAKBYŚ POSLUCHALA CO ON MÓWI NA TEN TEMAT TO MOZE BY CI MÓZG WRÓCIŁ

   41
   65
   • Komenda Główna Policji wydała w 2000 raport stwierdzający znikomą skuteczność jasnowidzów. Krzysztof Jackowski ogłosił zamiar wystąpienia na drogę sądową, aby w oparciu o dokumentację prowadzonych przez siebie spraw uzyskać potwierdzenie swoich zdolności w sądzie[9]. Do listopada 2011 jednak żaden pozew tego typu nie wpłynął. W 2011 rzecznik Komendy Głównej Policji oświadczył, iż policja nie zamawia usług jasnowidzów, a także, że nie wnoszą oni istotnych informacji do śledztw[27]. W latach 1994–1999 spraw z udziałem jasnowidzów było 440, z czego 432 to wizje niepotwierdzone, a 8 przybliżone. W 12 sprawach policja poprosiła jasnowidza o pomoc[27]. Były rzecznik policji, który przez 10 lat badał sprawy Jackowskiego stwierdził, że żadna z jego wizji się nie sprawdziła[28]. Jesienią 2011 Fundacja Itaka stwierdziła, że: „Nie znamy sprawy, w której informacje jasnowidza przyczyniłyby się bezpośrednio do odnalezienia osoby zaginionej. Nie znamy też sprawy, w której informacje od jasnowidza byłyby precyzyjne. Najczęściej brzmią: „żyje, wyjechał za granicę” albo „nie żyje, leży w dole przy domu, który jest blisko lasu” albo rodziny dostają mapkę, która obejmuje ogromny teren i przeszukanie go właściwie nie jest możliwe”[27].

    23

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

wrzesień, 2019

05WRZ(WRZ 5)16:30WARSZTATY BEADING I DZIEWIARSTWOMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

05WRZ(WRZ 5)17:00WARSZTATY: MALARSTWO SPONTANICZNEMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

12WRZ(WRZ 12)16:30WARSZTATY BEADING I DZIEWIARSTWOMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

12WRZ(WRZ 12)17:00WARSZTATY: MALARSTWO SPONTANICZNEMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

17WRZ(WRZ 17)19:00Kamikaze Night w Beretta Pub!Beretta Pub, Kołłątaja 22

17WRZ21:00Dżem z Elektronów w Czapli!Pijana Czapla, ul. Górna 1

18WRZ12:00Darmowe sesje TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises)Joga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1

18WRZ17:00Wykład: Sztuka kobiet. Historia Aliny ŚlesińskiejBWA Olsztyn, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 38

18WRZ18:30Tango argentyńskie - kurs od podstawSzkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie, Zytnia 71

18WRZ19:45Zajęcia jogi dla początkującychJustyna Cilulko-Dołęga - joga i rozwój

reklama

Konkurs

Warte uwagi

ALICJA – Najlepsza szkoła francuskiego w Olsztynie

Jesteśmy jedyną szkołą w Olsztynie specjalizującą się wyłącznie w nauce języka francuskiego. Uważamy, że doświadczenie to klucz do sukcesu. Wiemy co mówimy, ponieważ uczymy już...

Teatr Olsztyn. „Weekend z R.” – mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji!

Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą....

Akcja „Powrót do szkoły” z SL Computer. Olsztyński sklep komputerowy przygotował ciekawą ofertę

Zeszyt i piórnik? Pewnie, wciąż są ważne! Jeszcze więcej w kwestiach nauki zależy dziś jednak od dobrego komputera, monitora czy drukarki, które mogą się...

RABATOL.PL

X