fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce? Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Wiadomości Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce? Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Na mazurskim jeziorze Kisajno wciąż trwają poszukiwania producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka, który w niedzielę nad ranem wypadł z motorówki. Akcja poszukiwawcza trwa już trzeci dzień i jest prowadzona od świtu do zmroku.

Sprawa wzbudza ogromne emocje. Tylko w sam poniedziałek w wyszukiwarce Google było ponad 2 miliony zapytań dla hasła „Piotr Woźniak-Starak”. Każdy che wiedzieć co się stało na motorówce milionera. Prokuratura, która prowadzi sprawę profesjonalnie nie udziela żadnych informacji. Nam jednak udało się dotrzeć do informatorów, którzy zdradzili rąbka tajemnicy.

Tak więc oprócz oficjalnych informacji dowiedzieliśmy się już z kim płynął młody producent filmowy. Opisaliśmy to w artykule: Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce? Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony
Autor zdjęcia: PAP

Wirtualna Polska dotarła do tej osoby. Jak się okazuje jest to Ewa pochodząca z Łodzi. Pasjonatka żeglarstwa i podróży. Obecnie pracuje w jednej z mazurskich restauracji, ale nie jako kelnerka.

Wiemy też z relacji świadka, że w niedzielę rano na terenie posiadłości była bardzo napięta sytuacja. Ktoś z bliskich zaginionego zaatakował młodą kobietę przypisując jej epitety, które nie nadają się do publikacji.

Dodatkowo dotarliśmy też do bardziej smutnych informacji. Jako pierwsi w Polsce o tym poinformowaliśmy. Według naszego informatora – osoby czynnie zaangażowanej w akcję poszukiwawczą – funkcjonariusze odkryli w niedzielę na wodzie pływającą męską koszulę, a także coś bardziej przerażającego. Na śrubie motorówki zidentyfikowano kawałki koszuli oraz ludzkie włosy. Do kogo należą tego nie wiemy, ale może to wskazywać na tragiczny finał nocnej eskapady. Według relacji młodej kobiety podczas wykonywania manewru skrętu motorówki obydwoje wypadli z niej do wody. Osoba prowadząca łódź prawdopodobnie nie używał tzw. zrywki. Linki przyczepionej do ręki (bądź innego systemu) aby automatycznie wygasić silnik w momencie oderwania ręki od steru. Bez tego po wypadnięciu z łodzi motorówka najczęściej „kręci kółka”. Wtedy śruby stanowi ogromne zagrożenie dla osób w wodzie. Wiadomo, że motorówka zakłócała spokój żeglarzy, a gdy rano dopłynęli do niej ratownicy dryfowała pusta.

Te informacje mogą wskazywać na to, że mężczyzna, który wypadł z łodzi prawdopodobnie dostał się pod śrubę motorówki. Jej ogromna moc zerwała z niego koszulę oraz wyrwała włosy. Kobieta miała szczęście i o własnych siłach dopłynęła na brzeg.

Armia ludzi pracuje nad tym aby odnaleźć Piotra. Nad wszystkim czuwa Prokuratura Okręgowa w Olsztynie prowadząc już szereg czynności. Dziś dowiedzieliśmy się, że śledczy natrafili na coś nielegalnego w motorówce. Według naszego informatora w łodzi prawdopodobnie znaleziono narkotyki. Nie wiemy do kogo należały ani jakie to były narkotyki. Śledczy zapewne analizują próbki oraz badają ślady.

Więcej:

Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań

Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji

Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]

Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?

Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Dziś obchodziliby trzecią rocznice ślubu. Archiwalne nagrania z zaręczyn i ślubu [WIDEO]

Ostatnia eskapada milionera

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Są dwie wersje wydarzeń. Ewa z Łodzi poznała Piotra w dniu wypadku? Kto ma rację Wirtualna Polska, czy Super Express?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak? Wstępne oględziny ciała są wstrząsające

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

PILNE! Wszczęto śledztwo w sprawie wypadku motorówki Piotra Woźniak-Starak na jeziorze Kisajno

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

 

Przeczytaj także:

119 KOMENTARZE

 1. Zablokowano wszystkie momenty żeby rodziny i szulimki za bardzo nie bolała prawda!!!zapewne był to zwykły babiarz-wstyd żeby z obcą babą hasać po nocach

 2. ,,prawdopodobnie znaleźli narkotyki,, To jest właśnie dzisiejsze ,,dziennikarstwo,, pod znakiem ,,hieny,,. Jak prawdopodobnie to siedź cicho i nie rozsiewaj plotek pożal się Boże ,,redaktorze,,. Zadowolony jesteś z siebie? Kogo jeszcze chcesz obsmarować? No najlepiej zmarłego, który już się obronić nie może. A ten Twój informator to albo Twoja dziennikarska wyobraźnia, albo wytresowana hiena, która bierze udział w akcji ratowniczej a przy okazji dorabia sobie na ludzkiej tragedii. Żenada. W trudnych czasach żyjemy …A będzie jeszcze gorzej…

  1
  4
 3. Przeczytałam komentarz pani Hani na Instagramie i w pełni się z nim zgadzam jednak po przeczytaniu go drugi raz ze smutkiem stwierdziłam że podobne komentarz mogłaby wkleić pod każdym filmikiem na YouTube w którym pani Agnieszka naprawdę w okrutny sposób wyśmiewa się z innych ludzi…. pani Agnieszka nigdy nie kryła się z tym że lubi nie przebierać w słowach ale czy kiedykolwiek zastanowiła się czy ktoś to przeżyje czy kogoś to zrani czyta drwina z ludzi była naprawdę potrzebna pewnie tak bo dobrze się sprzedawało… dobro wraca zło też wraca…. lekcja pokory w życiu jest bezcenna ….Tak czy inaczej to straszna tragedia i życzę aby Wszystko dobrze się skończyło bo wyobrażam sobie jaki to dramat dla rodziny…..:(

  50
  4
 4. Wydaje mi sie ze ciało będzie ciężko znaleźć módlmy się żeby tak nie było jeżeli zgadza się ta informacja ze odgłosy silnika było słychać i sama wciąż dryfowała po wypadnięciu z niej ofiar i tu nagle nowa informacja o znalezionych porwanych kawałkach bluzki i kawałki włosów to niestety ale jeżeli upadek był od strony motoru działającego możemy się spodziewać najgorszego… ze ciało prawdopodobnie zostało zmasakrowane życzę z całego serca ze się mylę i ciało odnajdą …

  17
  • Czy ktoś sprawdzał samochody. Kilka lat temu zginęła żona ówczesnego wice ministra zdrowia,wypadek bodajże w Tajlandii. Podobno przejechała nad nią motorówka.

   4
   3
 5. Bardzo dziwne , ze osoby które zawiadomiły straż o 2 w nocy widziały ta łódkę niby w odległości kilometra !!!! A koleżanka Piotra twierdzi ze przepłynęła tylko 100 metrów ….

  25
  10
 6. Mój wcześniejszy komentarz się nie dodał wiec powtórzę w innych słowach : Jak zaginie lub zginie zwykły człowiek to tez często jest jak piszesz szum (Dawid, Magda, Iwona i wiele innych).

  12
  1
 7. Świat filmów imprez lansu a mogło być inaczej – dzieci podróże pomoc innym dbanie o eko.. Dzielenie się pomocą. Ja nie pracowała bym…. na co te imprezy celebryty flesze sztucznosc telewizja .. brak pokory i klasy.

  69
  14
  • Naprawdę jest mi przykro. Pozostaje nadzieja, że został porwany.

   Ten Mężczyzna mógł zrobić jeszcze wiele za pomocą filmu aby otworzyć Polakom oczy i zmusić ich do myślenia.

   Mógł, ponieważ teraz widać kto w tym kraju decyduje o poglądach Polaków.

   9
   68
 8. Dodzina juz w akcji. Przecież to widać jak na dłoni że to ona te komentarze niepochlebne Agnieszce pisze. Okropny zły wredny i chory z nienawiści człowiek.

  11
  59
 9. Ale co widać? Cudze związki oceniamy bardzo często przez pryzmat naszych przeżyć i doświadczeń, inni robią to na podstawie seriali. Ilu z nas jest tak naprawdę kochanych bezwarunkowo i taką samą miłością obdarza drugą osobę? Życie to suma naszych wyborów, doświadczeń i okoliczności w jakich się znajdujemy, czasem wydaje nam się, że to właśnie Ta osoba i żadna inna, a innym razem myślimy, że być może nie spotkamy kogoś lepszego i wcale nie kochamy, tylko pozwalamy temu komuś się kochać.

  44
  8
 10. Bogaty nie bogaty,ćpal,zdradzał …ludzie zginął człowiek trochę szacunku do bliskich z rodziny – przeżywają tragedię 🙁 ciężkie czasy nastały

  69
  30
 11. Kurczę, piszą że ta kobieta jest instruktorem żeglarstwa. A co jeśli to ona przez chwilę prowadziła motorówkę, bo chciała zobaczyć jak to jest. Szarpnela czymś za mocno, zarzucilo łodzią i wypadli do wody.

  68
  25
  • Ta kobieta prowadziła pewnie dziesiąt motorówek oraz dziesiąt jachtów jak nic. Stawiam na to że miała od niego znacznie większe umiejętności. Kilka lat prowadzenia kursów, setki przeszkolonych załóg, to robią zwykle pasjonaci którzy tym żyją i mają przepływane tysiące godzin na najróżniejszym sprzęcie.

   Bardziej prawdopodobnie że 40-latek chciał się popisać przez kilkanaście lat młodszą kobietą, a motorówkę pewnie miał nie byle jaką i wystarczyło otworzyć przepustnicę by te kilkaset koni szarpnęło. Ale że wypłynęli nocą na jeziora, gdy formalnie jest zakaz pływania, to fakt. Cóż, pieniądze dają często zbytnią pewność siebie. A jak jeszcze młoda dziewczyna, noc, we dwójkę. A może i alkohol był, bo latem na Mazurach to przecież normalne.
   Woda jak widać, to żywioł, i przy braku szacunku do niej pochłonie i biednego, i bogatego. Nauka dla innych – nie pić, nie pływać nocą, nie szaleć jak się wyczarteruje jakąś mocną łajbę.

   Rozumiem że polski lud widzi w tym jakąś sprawiedliwość dziejową, gdy miliardera z młodą laską dotknęła „sprawiedliwość”. Nie jeden „Janusz” też by tak chciał – odziedziczyć grubą kasę i korzystać z niej z młodszymi dziewczynami, ale że mu los tego nie dał, to chociaż ma teraz satysfakcję.

   Szkoda gościa, fajne i ambitne filmy organizował. Coś mieli kręcić na Mazurach we wrześniu, może to jego film miał być? Były ogłoszenia scenarzysty poszukującego stylowej żaglówki. Może to ona miała w tym zagrać?

   Swoją drogą, jakby płynęli żaglówką toby takiego wypadku nie było. Motorówki na Mazurach to jakaś epidemia.

   65
   9
   • Zeby noca plywac po jeziorze, lamiac przepisy, naryzajac zycie innych i majac za nic ich prawo do zasluzonego wypoczynku, to trzeba byc jak to napsales ‚Januszem’.
    W tym wypadku to byl ‚Janusz’ przy kasie.

    5
    1
 12. Chłopak na pewno nie żyje, musiał faktycznie wpaść pod silnik motorówki i pewnie stracił przytomność lub od razu w chwili urazu zmarł. Nie che nawet myśleć jak czuje się jego rodzina i Pani Agnieszka . Nieprawdopodobna tragedia. Nie nam oceniać , ludzie zamożni żyją zupełnie inaczej niż przecietni Kowalscy, i to że Pan Piotr był z inną kobietą na pokładzie, nie oznacza od razu że to jakaś kochanka. Nie wiadomo co się stało młodzi ludzie pod wpływem alkoholu czy narkotyków popelniaja wiele szaleństw , to był po prostu nieszczęśliwy wypadek. Wyrazy współczucia dla tej rodziny i Pani Agnieszki.

  94
  91
  • „Ludzie zamożni żyją zupełnie inaczej…” Tak, często żyją na pokaz. I nie pisz bzdur, i nie uwznioślaj ich życia, bo efekty i fakty mówią same za siebie.

   88
   10
   • Może żyją tak samo jak przeciętny Kowalski? Nie pisz bzdur. Boli Cie dupa, że jesteś szarakiem i jedyne na co możesz se pozwolić to na piwo przed telewizorem.

    3
    19
  • Pierdoly w wekslami.ktos napisal. Wkreca. Tak.jak naiwna wierzy, ze miedzy ludwiczkiem a ewa nic nie bylo. Bylo I dlatego dostala opr od szulimowej. To wszystko jest naciagane, kolacja I.powrot do wawy o 23. I nagle piotrus plywa z inna bez ochrony. Cos kreca.

   92
   1
 13. podziwiam was za odwage ze piszecie prawde i jest to jedyny jak do tej pory portal ,na ktorym mozna sie wypowiedziec i nie blokujecie komentarzy.Jak przygladam sie temu wszystkiemu to tak sobie mysle ze nie wszystko i wszystkich mozna kupic za pieniadze.Jak widzicie tyle zainwestowali jego rodzice juz w poszukiwania i najlepszych nurkow i sprzet a jego dalej nie moga znalesc,i tak samo zrobili wszystko co w ich mocy zeby zaden portal nie osmielil sie zle o nich napisac lecz i tak nic to nie dalo.

  233
  4
  • No to śmiało, oczerniaj ich teraz do woli, daj upust swojej chorej wyobraźni. Poza tym pisze się ‚znaleźć’ – nie ‚znaleść’. No ale skąd ty możesz o tym wiedzieć 😂

   22
   133
  • Raczej wymyślają kolejne bzdury, aby nabijać odsłony dla reklamodawców pod pozorem niezależnego dziennikarstwa. Hajs się musi przecież zgadzać. Za 5 kolejnych „artykułów”, dowiemy się, że na motorówce odnaleziono też odciski palców Osamy bin Ladena. Oczywiście info „od informatora” i napiszą o tym jako pierwsi.

   26
   118
 14. Dzięki że nie blokujecie komentarzy. Blokowanie rodzi wiele spiskowych teorii coraz bardziej niesamowitych. Porwanie? Narkotyki? Ciąża? A to wszystko dlatego że próbuje się ludziom zasłonić uszy i oczy. W dobie Internetu to niemożliwe. Dzięki za info.

  154
  3
 15. Właśnie to nie jest dziwne, nic a nic, od zarania dziejów tak zwane elity ćpały, zdradzały, eksperymentowały, były amoralne i tak dalej.

  112
  11
 16. i największe pieniądze świata nie kupią szczęścia. Kasa była i co? Wychodzi na to, że książę z bajki nie był tak idealny, bo kto wozi się z laską motorówką nad ranem i po co? Przykre ale taka jest prawda, a tego co tam sie na serio wydarzyło nikt się już nie dowie. NIKT

  154
  3
 17. Calosc jak w almodowarze I lepiej. on z kochanka, ginie od sruby, a zona w ciazy z nim. Juz sa plotki ze cialo odnalezione. glowa uszkodzona od sruby. Po potwierdzeniu tozsamosci zwlok podadza info za 2-3 dni. Ciekawe czy plotki sie sprawdza.

  122
  6
 18. Ciekawe Czy kowalskiego Tez by Tak szukali? Przeciez facet Tak juz dawno nie zyje a te poszukiwania kosztuja Kupe kasy,lepiej by tymi pieniedzmi pomogli zyjacym i potrzebujacym np.chorym dziecia.Zwloki i Tak Pewnie wyplyna same.

  54
  31
 19. ludzie. my człowieki, nie rozumiemy, nie wierzymy w Boga tylko w siebie i własne bogi produkujemy. żeby było nam lepiej. w umysle i ciele także. na krotko jednak. wspolczuje agnieszce. wiem co to stracic najblizsza osobe.

  35
  18
 20. Dobrze jest mieć w życiu pieniądze. Żeby jednak zminimalizować skutki uboczne bogactwa trzeba mieć dużo pokory i charakter! Tu zabrakło najwyraźniej i pokory, i charakteru. Te szczątki informacyjne wskazują na niezłe bagienko, w którym łatwo utonąć…Ładnie się bawią „elity”. Wolę swoje życie.

  125
  5
  • Bo oczywiscie wiedzial jak sie to skonczy. Ludzie, zycie jest nieprzewidywalne, kazdy czasem robi cos glupiego, jednemu sie fartnie innemu nie. Swiat nie jest sprawiedliwy i nie ma zadnego planu. Mozna minimalizowac ryzyko i miec nudniejsze zycie. Dajcie spokoj z tym umoralnianiem i skonczcie z teoriami.

   121
   21
   • Przestań zwalać wszystko na ‚życie’. To my mamy panować nad swoim życiem, swoimi pragnieniami , namiętnością i pożądaniem! To co piszesz to taka dziecinada pt. „samo się zrobiło”. Ojej! A najbliżsi nie mogą udżwignąć bólu…często do końca swojego życia!

    12
    2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: