fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 24 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Kurier Extra Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa...

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany jest już trzecią dobę. W nocy z soboty na niedzielę płynął na jeziorze Kisajno motorówką z 27-letnią kobietą. Czy to kelnerka o której piszą media?

Wirtualna Polska dotarła do tej osoby. Jak się okazuje jest to Ewa pochodząca z Łodzi. Pasjonatka żeglarstwa i podróży. Obecnie pracuje w jednej z mazurskich restauracji, ale nie jako kelnerka.

Pracuje w restauracji na Mazurach. Potwierdziły nam to dwa niezależne źródła. Byliśmy na miejscu. Wyproszono nas. Później na parkingu podszedł do nas agresywny mężczyzna, Groził i powiedział, byśmy dalej nie szukali dziewczyny – relacjonuje dziennikarz Wirtualnej Polski. Pół godziny po wizycie w restauracji wszystkie informacje i zdjęcia z profilu tajemniczej kobiety zniknęły.

To najprawdopodobniej nie było pierwsze spotkanie producenta filmowego z tą kobietą. – Takich spotkań w ostatnim czasie miało być nawet kilka – twierdzi źródło Wirtualnej Polski.

Jak informowała asp. Iwona Chruścińska z policji w Giżycku, we wtorkowych poszukiwaniach uczestniczą policyjni wodniacy z Giżycka i Węgorzewa, straż pożarna, Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i WOPR z Gdyni. Koordynatorem akcji tych służb jest policja.

Chruścińska przyznała, że ma informacje, iż na Kisajnie są prowadzone również działania poszukiwawcze prowadzone przez inne podmioty.

Prokuratura potwierdziła w poniedziałek, że osobą poszukiwaną na jeziorze Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Jak przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny, „pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Giżycku trwają czynności w niezbędnym zakresie, mające ustalić okoliczności i przyczyny zdarzenia na jeziorze Kisajno”.

Według policji, z soboty na niedzielę przed godz. 4 nad ranem odebrano zgłoszenie, że po jeziorze pływa motorówka i może zakłócać odpoczynek żeglarzy. Funkcjonariusze i ratownicy MOPR odnaleźli na miejscu dryfującą łódź motorową, na pokładzie, której nikogo nie było. Silnik łodzi nie pracował.

W ocenie policjantów, rzeczy pozostawione na motorówce wskazywały, że mogły nią płynąć dwie osoby. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w trakcie, których znaleziono na brzegu jeziora jedną z tych osób.

Asp. Chruścińska mówiła wcześniej, że z relacji odnalezionej kobiety wynikało, że płynęła motorówką z 39-letnim mężczyzną i podczas wykonywania manewru skrętu obydwoje wypadli do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu. Relacjonowała, że przepłynęła ok. stu metrów.

Policja informowała wówczas, że odnaleziona na brzegu 27-letnia mieszkanka Łodzi była w dobrym stanie zdrowia.

Jak się okazuje to nie wszystkie informacje jakie udało się zebrać śledczym. Jako pierwsi w Polsce dotarliśmy do nowych informacji. Według naszego informatora – osoby czynnie zaangażowanej w akcję poszukiwawczą – funkcjonariusze odkryli w niedzielę na wodzie pływającą męską koszulę, a także coś bardziej przerażającego. Na śrubie motorówki zidentyfikowano kawałki koszuli oraz ludzkie włosy. Do kogo należą tego nie wiemy, ale może to wskazywać na tragiczny finał nocnej eskapady. Według relacji młodej kobiety podczas wykonywania manewru skrętu motorówki obydwoje wypadli z niej do wody. Osoba prowadząca łódź prawdopodobnie nie używał tzw. zrywki. Linki przyczepionej do ręki aby automatycznie wygasić silnik w momencie oderwania ręki od steru. Bez tego po wypadnięciu z łodzi  motorówka najczęściej „kręci kółka”. Wtedy śruby stanowi ogromne zagrożenie dla osób w wodzie. Wiadomo, że motorówka zakłócała spokój żeglarzy, a gdy rano dopłynęli do niej ratownicy dryfowała pusta.

Te informacje mogą wskazywać na to, że mężczyzna, który wypadł z łodzi prawdopodobnie dostał się pod śrubę motorówki. Jej ogromna moc zerwała z niego koszulę oraz wyrwała włosy. Kobieta miała szczęście i o własnych siłach dopłynęła na brzeg.

Piotr Woźniak-Starak to producent filmowy i jeden z najbogatszych Polaków, prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak, prowadzącej programy TVN. Para wzięła ślub w 2016 roku. 39-latek jest producentem m.in. filmów „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz „Bogowie”.

Więcej:

Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań

Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji

Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]

Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?

Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Dziś obchodziliby trzecią rocznice ślubu. Archiwalne nagrania z zaręczyn i ślubu [WIDEO]

Ostatnia eskapada milionera

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Są dwie wersje wydarzeń. Ewa z Łodzi poznała Piotra w dniu wypadku? Kto ma rację Wirtualna Polska, czy Super Express?

Data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość pogrzebowa?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak? Wstępne oględziny ciała są wstrząsające

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

PILNE! Wszczęto śledztwo w sprawie wypadku motorówki Piotra Woźniak-Starak na jeziorze Kisajno

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Zdjęcia pochodzą z serwisu gizycko.infoTa kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Przeczytaj także:

19 KOMENTARZE

 1. AGNIESZKA PODOBNO WYJECHAŁA W SOBOTĘ SAMA DO WARSZAWY –MOŻE DOWIEDZIAŁA SIĘ, ŻE MĘŻUŚ KRĘCI Z INNĄ.

  191
  36
 2. Dlatego moi kochani nalezy zyc spokojnie, bez stresow, bez naduzywania uzywek, w prawdzie. Karma to s**** zawsze powraca…

  178
  34
 3. Przerażające jest to, że mógł dostać się pod śrubę motorówki. Już chyba nie ma tam plam krwi, skoro łódź cały czas była w wodzie. Gdzieś to się rozmyło.

  106
  3
  • Nie przyczepianie się do zrywki i pływanie w nocy motorówką po jeziorze to nie pech, tylko brak logicznego myślenia.

   283
   46
 4. Gdybyś musiał goły po wypadnięciu z motorówki szukać pomocy na posesji to też byś siedział w krzakach

  195
  96
 5. Brawo za rzetelne informacje jako jedni z nielicznych. co to znaczy czy nei boja się Starakow?!wykonuja swoją prace przekazują relacje naocznych świadków a nie tworzą bajki nt kuzynki na motorówce.Swoja droga doprawdy dziwne, ze dziewczyna nie wzywała pomocy po dopłynięciu do brzegu gdyż naoczni świadkowie kręcenia bączków przez motorówkę informują o zdarzeniu w okolicach godziny 2 nad ranem a poszukiwania rozpoczęto o 8 rano.czyzby szczerzuja Ewa wstydziła się faktu ze spędza czas z zameznymmezczyzna?!nawet. Ów chciała mu pomoc.Bardzo to dziwne w tej całej sytuacji

  377
  12
 6. Nie widać aby był szczęśliwy. Ja bym dzieci urodziła i była z nim. Nie pracowała tylko charytatywnie udzielał się patrzac na innych a nie tylko na siebie. Nie wiem jak było ale mając kasę trzeba mieć klasę i bardzo poukładane w głowie.

  145
  166
 7. Oby się odnalazł żywy…Parę lat temu pani Agnieszka zaprzyjaźniła się z jego dziewczyną i szybko weszła w jej rolę. Życie rzadko bywa bajką i pisze też tragiczne scenariusze. Za żadne pieniądze świata nie da się kupić mądrości życiowej, niestety:(

  267
  68
 8. Szacunek ze piszecie tak jak jest. Bez wybielania. W Polsce sprawiedliwość dzieli się na taką dla biednych i bogatych

  475
  34
  • Rozumiem, że ty jesteś tym biednym. No to się przynajmniej teraz trochę pocieszysz tragedią bogatych, nieprawdaż?

   113
   310
 9. O kurcze nowe fakty, czyli jednak jakaś kelnereczka, żadna tam rodzina, a ochronę odprawił żeby być z nią sam.Twój Kurier Olsztyński nie boicie się Staraków? M.in Pudel i Interia się przed mini ugięły

  655
  44
  • Szkoda matki, niewyobrażalne jest ci ta kobieta teraz czuje, Agnieszka jest młoda, da radę, gorzej jak się dowiaduje i ekspadach, prawdopodobnych zdradach meza, nie chciałabym być w jej skórze, to musi być okrutne.

   436
   19
Comments are closed.

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: