fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Wiadomości Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Dziś (26.08) w gazecie „Rzeczpospolita” ukazał się nekrolog tragicznie zmarłego Piotra Woźniak-Staraka.

Publikujemy nekrolog w całości.

W dniu 18 sierpnia 2019 zginął tragicznie nasz kochany Syn, Mąż, Brat  Piotr Woźniak-Starak

Msza żałobna odbędzie się 29 sierpnia o godz. 19.00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP ul. Anny Walentynowicz 1 (dawna ul. Jaworskiego), Konstancin-Jeziorna Urna z prochami zostanie złożona na Fuledzie, miejscu szczególnie ukochanym przez Piotra, w dniu 30 sierpnia, w gronie najbliższej rodziny.
Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał spędzać tam czas z przyjaciółmi i ich bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzał Rodzinę i Przyjaciół. Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić — robimy to w Jego imieniu. Anna i Jerzy Starakowie żona Agnieszka, siostra Julia i brat Patryk.
Dziękujemy za wsparcie i wyrazy współczucia, jakie otrzymaliśmy w tych dniach. Prosimy o nieskładanie kondolencji po mszy żałobnej. Zamiast kwiatów będzie można przekazać ofiarę na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego .”Edukidsmed”- Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone, skrzywdzone zwierzęta.

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Piotr Woźniak-Starak w nocy z soboty 17 sierpnia na niedzielę 18 sierpnia uległ wypadkowi na motorówce na jeziorze Kisajno. Była z nim 27-letnia kobieta, której udało się dopłynąć do brzegu. Natomiast Woźniak-Starak był poszukiwany, w akcji brali udział policjanci, strażacy, ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, WOPR oraz płetwonurkowie.

W czwartek rano grupa płetwonurków znalazła ciało 39-letniego mężczyzny. W godzinach południowych Prokuratura Okręgowa w Olsztynie poinformowała, że zidentyfikowano je jako Piotra Woźniaka-Staraka. Śledczy zlecili specjalistycznemu Zakładowi Medycyny Sądowej sekcję zwłok.

We wtorek prokuratura w Giżycku wszczęła śledztwo w sprawie wypadku na motorówce. Postępowanie dotyczy spowodowania wypadku w ruchu wodnym „ze skutkiem prawdopodobnie śmiertelnym”, sprawcy grozi za to od 6 miesięcy do ośmiu lat więzienia.

Więcej:

Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań

Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji

Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]

Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?

Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Dziś obchodziliby trzecią rocznice ślubu. Archiwalne nagrania z zaręczyn i ślubu [WIDEO]

Ostatnia eskapada milionera

Data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość pogrzebowa?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To nie były służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak

Policja oficjalnie: – Dziś rano wyłowiono ciało mężczyzny z jeziora Kisajno. Piotr Woźniak-Starak odnaleziony?

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

Przeczytaj także:

82 KOMENTARZE

 1. Został skremowany jego prochy zostaną rozsypane nad jeziorem gdzie zginął więc wszystko jest legalne na swojej posiadłości pewnie zrobią jakiś ołtarzyk gdzie będą składać kwiaty.

  16
  9
 2. Pełnię życia przeżywał nawet w chwili śmierci.Jestem ciemną komendą,bo nie rozumiem, co autor miał na myśli .Może mnie niebożątku ktoś wyjaśni? Nie kojarzy mi się dobrze ten tekst.

  42
  4
  • Mnie tez. Brzmi wręcz jak dance macabre. W chwili śmierci, mając 39 lat i pełną świadomość z sytuacji, choć przez sekundę…był przerażony! Ktoś nie pomyślał popełniając taki wpis w nekrologu.

   22
   2
   • Pełnię życia przeżywał nawet w chwili śmierci( jak to rozumieć )
    – miał zapewne radośc obcowania , czy spedzania czasu z kobietą , którą był- (pisali w mediach )nie pierwszy raz
    – albo był pod wpływem ( podobno, tak piszą w mediach ) uzywek
    -albo ogladał swój pogrzeb ” z daleka”

    To mozna skwitowąć stwierdzeniem : Pełnię życia przeżywał nawet w chwili śmierci ( obstawiam ostatnie ) a wy ?

  • W Polsce prawo jest dla plebsu, bogaci mogą robić co chcą. Zgodnie z ustawą o cmentarzach i chowaniu zmarłych pochówek dozwolny jest jedynie na terenie cmentarza, nie ma tu wyjątków, to bzdura co pisze SE sanepid nie wydaję pozwolenia na odstępstwo od tej reguły. Taki pochówek w Polsce jest nielegalny. Tyle w temacie.

   59
   6
 3. Boże, łzy same cisną się do oczu! Dziękuję rodzicom i rodzinie za to przepiękne żałobne pożegnanie najdroższej im istoty jaką był Piotr. Ten chłopak miał wielkie szczęście bardzo kochającą go matkę i rodzinę, kochającą bezgranicznie w radości i smutku!
  Jeszcze raz powtarzam, mimo wszystko z jego twarzy bije niesamowita dobroć! Piszę to jako matka dorosłych córek!
  Jest taka piękna pieśń żałobna …”Niech na spotkanie w progach Ojca Domu po Ciebie wyjdzie litościwa Matka”….

  64
  30
 4. Wszystko ma swoj czas i wyznaczona jest godzina na wszystkie sprawy pod niebem.Jest czas zycia i czas umierania.Czas placzu i czas smiechu.Czas szukania i czas tracenia.Jednak nie pojmie czlowiek dziel jakich Bog dokonuje od poczatku ,az do konca.

  70
  4
 5. Tak jak podejrzewalam, zostanie pochowany w Fuledzie, na terenie posiadlosci, to najbardziej logiczne rozwiazanie, skoro PWS najlepiej tam sie czul. Prawdopodobnie Jego prochy zostana czesciowo rozsypane do jeziora Kisajno.
  Przykre. Lacze sie w bolu z Rodzina i bliskimi PWS.

  58
  18
 6. Bardzo ładny,wyważony nekrolog. Myślę, że dobrze pokazuje siłę uczuć do zmarłego.
  Bardzo współczuję rodzinie. Matce najbardziej. Mojej sąsiadki córka została zamordowana 7 lat temu. Sąsiadka do dziś bardzo to przeżywa. Nawet najmniejsza wzmianka w prasie, internecie czy tv powoduje, że cała się trzęsie ( to była wielka sprawa w kraju, w którym teraz mieszkam).
  Chyba najwyższy czas, żebyśmy już umilkli. Na zawsze.
  Chłopak, pomimo swojego zamiłowania do szybkiego życia nikogo na pewno nie chciał skrzywdzić. Na pewno nie był złym człowiekiem, za to przedsiębiorczym, pełnym pasji i miłości do kina. To powinnismy zapamiętać.

  113
  9
 7. czlowieku ukrywajacy sie pod anonim- zajmij sie swoim zyciem, nie wsciubiaj nosa w nieswoje sprawy, nie podjudzaj i nie pluj jadem, uszanuj, jezeli wiesz co to znaczy, sytuacje i zamilknij jak nie masz nic wartosciowego do powiedzenia. RIP PWS

  47
  24
  • Każdy może zamówić mszę w kościele za kogo chce, nie wiem czy wiesz ale w kosciele ludzie modlą się też za niewierzących, za nieprzyjaciół – nie myl tego z katolickim pogrzebem i nie oceniaj życia innych

   20
   5
   • A znasz słowo „hipokryzja”? To własnie cechuje polskie „elyty”. Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek. A przecież wszyscy oni walczą z KK, albo może tylko udają, bo inaczej nie mogliby robić swoich interesów.

 8. Wyrazy współczucia dla najblizszych. Szczególnie matki która musi pożegnać ukochane dziecko. Żal serce ściska a łzy nie dają się powstrzymać. RIP

  81
  2
 9. Napisali,ze uwielbial spedzac czas z przyjaciolmi i ich bliskimi,tak jakby chcieli wytlumaczyc, ze faktycznie podwozil kolezanke znajomego.

  75
  64

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: