fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Wiadomości Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Nieprawdziwe są wszelkie medialne doniesienia mówiące o tym, że rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka dostała specjalne zezwolenie, żeby pochować go na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach – poinformował w czwartek Warmińsko-Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.

Wcześniej media informowały, że urna z prochami producenta zostanie złożona na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. W czwartek do informacji o pochówku na Mazurach odniósł się Warmińsko-Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.

„Warmińsko-Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że nieprawdziwe są wszelkie medialne doniesienia mówiące o tym, że rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka dostała specjalne zezwolenie, żeby pochować go na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach. Takiej decyzji nie podjęła ani powiatowa, ani wojewódzka stacja sanepidu” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej sanepidu.

W czwartek o godz. 19 w kościele w Konstancinie-Jeziornej odbędzie się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Z kolei w piątek jak informowała rodzina w zamieszczonych w prasie nekrologach w Fuledzie koło Giżycka zostanie złożona urna z jego prochami. „Urna z prochami zostanie złożona na Fuledzie, miejscu szczególnie ukochanym przez Piotra” – napisali w pożegnaniu rodzice, żona i rodzeństwo zmarłego tragicznie Woźniaka-Staraka.

„Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał tam spędzać czas z przyjaciółmi i ich bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzał Rodzinę i Przyjaciół” – pisała w nekrologu rodzina.

Śledztwo w sprawie „wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć” prowadzi od wtorku Prokuratura Rejonowa w Giżycku. Na tym etapie postępowania, śledczy nie informują o szczegółach zdarzenia, nie ujawniają żadnych dowodów, znajdujących się w aktach sprawy, ani nie odnoszą się do doniesień medialnych.

Piotr Woźniak-Starak, którego ciało odnaleziono 22 sierpnia w jeziorze Kisajno, był producentem filmowym i reklamowym. Jego największym sukcesem byli „Bogowie” w reż. Łukasza Palkowskiego. Wyprodukował także m.in. „Sztukę kochania” w reż. Marii Sadowskiej oraz czekającą na premierę „Ukrytą grę” Łukasza Kośmickiego.

Więcej:

Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań

Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji

Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]

Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniak-Staraka. Mamy informacje z prokuratury

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość pogrzebowa?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To nie były służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak

Policja oficjalnie: – Dziś rano wyłowiono ciało mężczyzny z jeziora Kisajno. Piotr Woźniak-Starak odnaleziony?

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

Przeczytaj także:

ŹródłoPAP

119 KOMENTARZE

  • Czyli nie jest prawdą ,że nie można pochować członka rodziny w przydomowym ogrodzie? Po co mamy płacić za miejsca na cmentarzu ,skoro widać że istnieje możliwość chowania na własnej posesji? I na ten przykład należy się powoływać ! Wspaniała wiadomość. Widać że nas oszukiwano cały czas mówiąc że nie istnieje taka możliwość ! Teraz każdy jak będzie chciał sprzedać nieruchomość to z jakimś dziadkiem ,babcią bądź innym członkiem rodziny!

   80
   2
  • Z tego wypadku media zrobiły tragedię narodową.Z celebrytów auorytety, z nekrologów lans, z ludzi idiotów, ze Zmarłego – świętego.Dotąd nie wiadomo jaki był przebieg wypadku, Ewa z Łodzi mogła zginąć po wpadnięciu w nocy do wody.Śledztwo przeniesiono do innej prokuratury,Wcisksją kit, ze na motorówce były 3 osoby.Ewę schowali,aby nie puściła pary.Pochowali syns na prywatnej działce. A gawiedź się dowiedziała że na czarnych obrusach podano żałobnikom;węgorza, jesiotra i kaczkę z jabłkami. Z sutentycznej tragedii zrobiono cyrk, bez zachowania należnej powagi.Czegoś takiego dotąd nie było.Robi się niedobrze.

   148
   1
 1. To ja już nie wiem co jest prawdą. W Fakcie i S.E. fotorelacja, z której wynika, że trumnę złożono w ziemi, a w Onecie artykuł, że urna z prochami spoczęła w katakumbie na terenie posiadłości i tego przepisy nie zabraniają. Zdjęcia temu jednak przeczą, tzn. ciała nie spopielono. Widać przecież jak orszak z trumną podąża trawnikiem po posiadłości. To co, przeszli sobie tak w pochodzie tam i z powrotem, a potem jednak przewieźli ciało do spalarni zwłok? Mnóstwo nieścisłości w relacjach. I nie chcę się czepiać, bo tragedia zawsze pozostaje tragedią, ale przykra jest i razi taka nierówność wobec przepisów czy ogólnie przyjętych norm i zwyczajów. Mam przeświadczenie, że gdyby ktokolwiek inny wpadł na niekonwencjonalny pomysł pochówku członka rodziny, nawet jeśli nie byłby do końca sprzeczny z przepisami to jakoś wątpię, że byłaby możliwość organizacji pochówku w inny sposób niż zwyczajowo na cmentarzu.I to jest właśnie niesprawiedliwe…

  131
  1
  • No ale skad wiecie co jest w trumnie ? Przeciez wlasnie tam moze byc urna z prochami a nie cialo
   maja swoich prawnikow i na pewno nie popelnili bledu

   16
   40
  • Ja też nie wiem co jest prawdą,jednak nasze przepisy nią nie są.
   Nie rozumiem pewnych rzeczy,przecież nie można pochować zmarłego na posesji,bo prawo nasze mówi wyraźnie o cmentarzach.Przecież niejedna osoba wykopałaby dół na ogrodzie i wymurowała ,żeby pochować bliskiego.Poza tym sanepid zabrania w Kosciele na katafalku postawić trumnę bo zagrożenie dla ludzi,a u Państwa Woźniak- Starak trumna „chodzi” 2 dni z ludźmi i 6ciu księży.Rozumiem,ze to tragedia dla rodziny i cìężko sie rozstać ze zmarłym ale dlaczego bogaci mogą żegnać sie dłużej?Nie rozumiem tej celebrycji,przecież niedawno żegnaliśmy ludzi co bardziej przysłużyli sie dla kultury polskiej-Wajda,Wodecki,Kora i pochowani są na cmentarzu.Poza tym przecież P.W.S.
   miliony zarobil na filmach,bo my ludzie kupiliśmy bilety do kina na te filmy,płyty cd,itp. a rodzina traktuje nas jak sępów-kłamią,wymyślają niestworzone historie,a to nie w porządku.Przekupione portale nic nie piszą o znajomym co ponoc był tez na łodzi,że był przesłuchany,ani o tym czy ta biedna kobieta była na pogrzebie,bo przecież ostatnia widziala P.W.S i napewno bardzo to przeżywa.ale napewno rodzina jej zabroniła i pokazują tylko ludzi sławnych,ich wozy i helikoptery,więc niech nikt nie mówi,ze tu nie chodzi o pieniądze i że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa,bo jak widać – nie jesteśmy

   74
   4
 2. SE pisze i pokazuje zdjęcia ze pochowali PWS w posiadłości na Mazurach normalnie w trumnie. A miała być kremacja ?!?ponadto gdzie przepisy ? Przecież to nie cmentarz ??! Znów – bogaty może inaczej ? Ich dotyczy inne prawo ?…..

  101
  3
   • wiesz, co my możemy ? cmoknąć ich w pędzel. i takie mają na nasz temat zdanie. bogaty może wszystko. ale na szczeście wobec smierci wszyscy jestesmy równi i zadna kasa, hektary ani fuledy im nie pomoga jak przyjdzie ta ostatnia chwila

    26
    • Wobec śmierci też nie jesteśmy równi David Rockefeller wydawał fortunę na utrzymanie dobrego stanu zdrowia – przeszedł m. in. 7 przeszczepów serca (nikt inny na świecie nie miał tylu przeszczepów tego organu) i dwa przeszczepy nerek. Ostatni raz nowe serce otrzymał w wieku 100 lat. Po szóstej transplantacji, w wieku 99 lat, powiedział dziennikarzom, że za każdym razem, gdy dostaje nowe serce, czuje się aktywny i żywy.Kolejne przeszczepy budziły jednak wiele wątpliwości etycznych, m. in. dlatego, że w samym USA na nowe serce czeka ponad 100 tys. chorych osób, z których każdego dnia umiera ponad 20. Rockefeller zaś nie miał problemu, by „wymieniać” ten narząd na nowszy nawet z roku na rok.

  • Na fakt.pl więcej zdjęć i w lepszej jakości. Pogrzeb raczej w „amerykańskim” stylu niż zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce. Trumna spoczęła na terenie posiadłości w ziemi (choć trzeba dodać, że przez księży poświęconej żeby bardziej po katolicku było), do tego kamień nagrobny na wierzch. Wątpię, żeby jakiś „przeciętny” człowiek mógł sobie na coś takiego pozwolić. Bogacze to, jednak żyją w innej rzeczywistości i na każdą fanaberię mogą sobie pozwolić…

   104
   3
  • Szok normalny śmiertelnik w życiu nie mógłby we własnym ogródku pochować zwłok, Cash rządzi, co znaczy przepisy tyle co jego lekkomyślnie traktowane jezioro, brak słów, celebryci i ich wydumany świat, jedna sprawiedliwość to śmierć.

   75
   • Czyli nie jest prawdą ,że nie można pochować członka rodziny w przydomowym ogrodzie? Po co mamy płacić za miejsca na cmentarzu ,skoro widać że istnieje możliwość chowania na własnej posesji? I na ten przykład należy się powoływać ! Wspaniała wiadomość. Widać że nas oszukiwano cały czas mówiąc że nie istnieje taka możliwość ! Teraz każdy jak będzie chciał sprzedać nieruchomość to z jakimś dziadkiem ,babcią bądź innym członkiem rodziny!

    38
    1
   • Normalny śmiertelnik jest karany (czyli prześladowany) za pochowanie kochanego zwierzaka na terenie własnej posiadłości. Oczywiście, jeśli ktoś usłużny doniesie. A komu to przeszkadza, jeżeli ktoś ma dużą działkę…..Takie mamy prawo.

    54
    2
 3. Wdowa ubrała sukienkę ledwie zakrywającą cztery litery.Reszta ubrana w miarę godnie.Tylko po matce widać ,że bardzo cierpi.Wdowa, jak przystało na celebrytkę, robiła za gwiazdę.Wyglądało to niesmacznie.Ale cóż, jest wolna i do tego z ogromną kasą.Czas myśleć o następcy Piotra

  99
  30
 4. sukienka wdowy za krótka, głupio to wygląda na tle np. eleganckiej siostry..reszta kobiet klasa sama w sobie..tych oczywiście „ważnych”.

  98
  17
   • Dokładnie. Jak zwykle, nic nowego. Mietła taka… jak nie umie włosów zaczesać niech do fryzjera pojdzie. Nastepna gwiazda był koński ryj w klapeczkach, ale klapeczki były luksusowe i to jest grunt. A jej parafian w trampkach..

    12
 5. Strasznie mi szkoda Matki. Z resztą jak każdej która musi pochować swoje dziecko. Ogrom bólu. Niewyobrażalnego. Nie mam dzieci ale chyba potrafię zrozumieć co czuje Matka po stracie dziecka. Dziecka które nosiła 9 mcy pod sercem. Jeden wielki ból. Nie byłam na mszy, wadziłam zdjęcia. Ktoś napisał że Matka postarzała się o 10 lat. A jak Matka miała wygalać? Kwitnąco? No proszę! Ludzie! Ogarnijcie się!!! Byłam w tym samym czasie na Mazurach. W trochę innym rejonie. Niestety utopił się chłopak. 21 l. a że nie był z rodziny celebryckiej nikt o nim nie pisze, To co zdarzyło się na tej łódce wie tylko i wyłącznie p. Ewa. Współczuje jej. Bo będą ją dojeżdżać z każdej str. A to jak w Kościele wyglądała AWS – jakiej długości sukienkę powinna mieć? Serio? w takim czasie dyskutujecie o długości sukienki AWS? żałosne

  44
  35
 6. Wielka tragedia. Nieważne jak żył, odszedł zbyt młodo. Jeśli zaś idzie o wizerunej zalobnikow, bardzo słabo to wygląda. Zbyt kuse sukienki, łącznie z wdową, zbyt duże dekolt, odsłonięte ramiona, kolana, złote łańcuchy, torebki z nachalnym logo CD, panowie w tshirtach lub rozchelstanych koszulach jak nazajutrz po weselu, pani Lewandowska bez stanika, pan Zawierucha z pilotem od bramy ostentacyjnie na klejnotach plus panna wyrwana z plaży nad Wisłą, w białym podkoszulku…koszmar estetyczny, stylistyczny i wizerunkowy.

  240
  5
  • No fakt rewia mody i demonstrowanie partnera ostentacyjnym trzymaniem się za ręce (Torbicka też bez stanika), ale ogólnie wykazali się jednak taktem: na ciemno i elegancko – z kompromitującymi wyjątkami: Zawierucha z tym swoim dziewczęciem (wstyd kompletny!), Królikowski i był obok nich jeszcze jeden w spodenkach. Ktoś pewnie będzie usprawiedliwiał, albo nazwie tę ocenę ich popisu hejtem, ze mogą tak, sa sobą. Otóż nie, to jest to samo co jedzenie rękami przy stole, bekanie, rozwalanie się na kilku miejscach w MPK, paradowanie z gołym torsem lub w bikini po starówce itd. itp. – brak podstawowej kindersztuby. I szacunku.

   143
   2
  • Sanepid? Urna z prochami może stać na kominku jak zechcę. Urny się nie chowa tylko stawia nie będę teraz tłumaczyć różnicy zagrożenia epidemiologicznego

   19
   41
  • Masakra zgadzam się, a obok Zawieruchy Antek Królikowski, kolejna łajza, generalnie celebryctwo z kulturą nie idzie w jednej parze, większość to chołota która z chołoty się wywodzi i trochę sławy pudelkowej czy tvn-owskiej tego nie zmieni

   108
   2
  • Totalny brak szacunku dla zmarłego i jego rodziny… Lans, lans i jeszcze raz lans… Chodakowska w klapkach… Lewa bez stanika… Choć sama nie jestem jakoś szczególnie religijna i mam „dopiero” 30 lat (więc powinnam być bardziej nowoczesna 😉) to jednak pewne rzeczy są dla mnie nie do przyjęcia i zaakceptowania. Pogrzeb śp. Piotra to jeden wielki cyrk! Gdzie ten świat zmierza…
   PS. a ta pani w białym topie i krótkich spodenkach… WTF??

   47
 7. Czytam tak sobie co dzieje się w ojczyźnie obserwuje .nawet nie komentuje ..ale kurde gdzie jest szacunek ?kobieta w koszulce w widocznymi ramiączkami biustonosza przyszła sobie panna ot tak,,frywolnie””następny tłum gapiących się szpaków !!Boże co jest nie tak?Gdzie zasady gdzie honor .

  142
  3
 8. A gapie na rowerach sie zjechali…niecodziennie pogrzeb bogatego….
  Takie zderzenie dwoch swiatow- wystylizowani celebryci kontra gapie w strojach powszednich, plus panna w bialej bluzce na ramiaczkach.

  sarkazm tylko sarkazm mnie uratuje….

  I wesoly psotniczy wyraz twarzy Piotra WS z jego instagramowych filmikow

  114
  4
  • Zawierucha nagrywa filmy w „holyłudzie” a na msze żałobna do kościoła poszedł odstrojony jak cep i z panna którą po drodze zgarną chyba z plaży, sądząc po jej stroju, jakże wspaniałe dobranym do okoliczności, i filuternym uśmiechu. Jako członek rodziny, widząc to, z miejsca pokazałabym komus takiemu drzwi, chyba nawet osoby ubezwłasnowolnione miałyby więcej wyczucia chwili i taktu.

   150
   2
  • Właśnie, ci gapie.. jak już chcieli, musieli podejść by popatrzec z bliska to mogli jednak zmienić odzienie… i przybrać inne pozy.. czy warto się tak upokarzać.

   37
   4
  • I te bramki odgradzajace…zalosna ustawka dla żyjacych…a Piotr az tak w blasku fleszy nie zyl.

   Smutne!

   Nikt nie wymaga morza łez, histerii pogrzebowych…ale pogrzeb to nie ścianka!

   66
  • Celebryta ks. Sowa,bywalec z kumplami z PO u Sowy i przyjaciele musiał się pokazać obowiązkowo.Bo by pękł. Nie wiem kto jeszcze odprawial, ale towarszystwo Sowy wyznaczało poziom tej socjety.Przygnębiający.

   32
   6
 9. Matka się postarzała o 10 lat…pewnie nic oprócz bezsensownego bólu nie czuje…reszta sprawia wrażenie inne- dla nich życie będzie tylko przez jakiś czas smutne dla matki i siostry już nie, czy dla żony nie wiem.

  133
  2
  • Jako jedyna…
   Wszysystkie kobiety z wyjatkiem Grazyny Torbickiej zgodnie z protokolem, szlachetne suknie za kolano.

   Z klasą.

   Sukienka Agnieszki oryginalna, ale ze krótka… jakos to tak wyglądalo…
   Jeszcze na tle eleganckej siostry, bylych partnerek i innych kobiet w pieknych sukniach.

   Korony, falbany i odsłonięte nogi az tak…

   149
   13
   • Bez stanika, buty z innej imprezy, bo nie dość, że sandałki z odkrytymi palcami, a nogi bez rajstop, to jeszcze strojne oraz strojne kolczyki. Chyba pod te buty. A kiedyś mówiło się, że ma klasę. Dno.

    12
    • Przyszli na stype na kaszanke z cebula i chleb ze smalcem. To w sam raz dla celebrytow. Swietuja ten pochowek. Najesc sie i napic. Ale pani domu, ktora zaprosila gosci powinna z nimi byc, a nie znikac z mezem helikopterem akurat w tym momencie. Pokazala gdzie ich wszystkich ma. Co tam Mazury i stypa po bliskiej osobie, Sycylia byla wazniejsza, zamiast odczekac i zakonczyc razem z goscmi ceremonie.

  • I slynny duszpasterz tvnu ks sowa mający zakaz wypowiadania się za picie. Jak zwykły człowiek umrze to problem jest z zalatwieniem 1 księdza, a tu proszę żył jak chciał a że pieniądze są to i 6 księży

   81
   2
   • Ale dlaczego obrzydliwy ? Skoro jest tak jak głoszą media i dziewczyna była tylko znajomą,a zarazem czynnym uczestnikiem tego wypadku,ma chłopaka i nie było romansu,to dlaczego miałaby nie przyjść.Pierwszy lepszy „chłop z Mazur” może przyjść,a ona nie ?

    71
    4
  • Tak przy okazji, uważam, że powinno się dostosować przepisy do aktualnych czasów i rzeczywiście pozwolić wszystkim do przechowywania urny z prochami w dowolnym miejscu jeśli ciało uległo kremacji. Cmentarze zostały by głównie dla tradycyjnych pochówków.

   41
   7
   • ”Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości” a starakowie maja ten zakaz gleboko w tylku….

    17
 10. Przeciez sanepid nie ma nic do tego gdzir jest stawiana urna, urna nalezy do rodziny i moze byc tam gdzie ona sobie zyczy, a jesli jest sie niewierzacym tymbardzziej, kosciol nie ma nic do tego.

  24
  58

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: