fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 24 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Przerażające! Śledczy odnaleźli włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której wypadł Piotr Woźniak-Starak

Kurier Extra Przerażające! Śledczy odnaleźli włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której...

Prokuratura potwierdziła, że osobą poszukiwaną na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Informację przekazał w poniedziałek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny.

Udało nam się dotrzeć do nowych informacji związanych z wypadkiem na motorówce.

Według policji z soboty (17.08) na niedzielę przed godz. 4 nad ranem odebrano zgłoszenie, że po jeziorze pływa motorówka i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Funkcjonariusze i ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego odnaleźli na miejscu dryfującą łódź motorową, na pokładzie, której nikogo nie było. Silnik nie pracował, być może skończyło się paliwo.

W ocenie policjantów, rzeczy pozostawione na motorówce wskazywały, że mogły nią płynąć dwie osoby. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Policja poinformowała, że odnaleziona na brzegu 27-letnia mieszkanka Łodzi była w dobrym stanie. Z relacji odnalezionej kobiety wynikało, że płynęła motorówką z mężczyzną i podczas wykonywania manewru skrętu obydwoje wypadli z niej do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu. Relacjonowała, że przepłynęła ok. stu metrów. Podała również, że poszukiwany na Kisajnie to 39-letni mieszkaniec Warszawy. Z doniesień medialnych wiemy, że to nie była siostra zaginionego milionera, która ma prawie 29 lat i nie mieszka w Polsce. Teorii, że to była Julia Woźniak-Starak przeczy, też to co powiedział nam informator: – W niedzielę na posiadłości miało dojść do kłótni z 27-latką którą określano nieprzyjemnymi epitetami. Ta sytuacja wskazuje na to, że bliskie osoby miały duże pretensje o coś do 27-latki.

Trwająca w niedzielę od wczesnego rana akcja poszukiwawcza została wstrzymana przed godz. 21 z powodu zapadnięcia zmroku.

Służby wznowiły w poniedziałek rano na jez. Kisajno poszukiwania 39-letniego Piotra Woźniak-Starak.

Jak powiedziała asp. Iwona Chruścińska z policji w Giżycku, po porannej naradzie w poniedziałek służby wznowiły poszukiwania. W akcji uczestniczyli policyjni wodniacy z Giżycka i Mrągowa, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Giżycka ze specjalistycznym sprzętem – sonarem, robotem. Do poszukiwań włączeni zostali płetwonurkowie oraz policyjna łódź z sonarem.

W poszukiwania włączyła się też Grupa Specjalna Płetwonurków RP. Specjalizują się oni w utonięciach i poszukiwaniach podwodnych. To własnie ci poszukiwacze odnaleźli po miesiącu zaginionego Radosława, który wpadł w Sylwestra do sadzawki. Pisaliśmy o tym tutaj: Smutna wiadomość. Policja oficjalnie potwierdza, że to ciało Radosława Zalewskiego

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#goodvibes #mazury photo credits: #wojtekmecwaldowski

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Jak się okazuje to nie wszystkie informacje jakie udało się zebrać śledczym. Jako pierwsi w Polsce dotarliśmy do tych informacji. Według naszego informatora – osoby czynnie zaangażowanej w akcję poszukiwawczą – funkcjonariusze odkryli w niedzielę na wodzie pływającą męską koszulę, a także coś bardziej przerażającego. Na śrubie motorówki zidentyfikowano kawałki koszuli oraz ludzkie włosy. Do kogo należą tego nie wiemy, ale może to wskazywać na tragiczny finał nocnej eskapady. Według relacji młodej kobiety podczas wykonywania manewru skrętu motorówki obydwoje wypadli z niej do wody. Osoba prowadząca łódź prawdopodobnie nie używał tzw. zrywki. Linki przyczepionej do ręki aby automatycznie wygasić silnik w momencie oderwania ręki od steru. Bez tego po wypadnięciu z łodzi  motorówka najczęściej „kręci kółka”. Wtedy śruby stanowi ogromne zagrożenie dla osób w wodzie. Wiadomo, że motorówka zakłócała spokój żeglarzy, a gdy rano dopłynęli do niej ratownicy dryfowała pusta.

Te informacje mogą wskazywać na to, że mężczyzna, który wypadł z łodzi prawdopodobnie dostał się pod śrubę motorówki. Jej ogromna moc zerwała z niego koszulę oraz wyrwała włosy. Kobieta miała szczęście i o własnych siłach dopłynęła na brzeg.

Piotr Woźniak-Starak to producent filmowy i jeden z najbogatszych Polaków, prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak, prowadzącej programy TVN. Para wzięła ślub w 2016 roku. 39-latek jest producentem m.in. filmów „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz „Bogowie”.

Więcej:

Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji

Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]

Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?

Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Ostatnia eskapada milionera

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Są dwie wersje wydarzeń. Ewa z Łodzi poznała Piotra w dniu wypadku? Kto ma rację Wirtualna Polska, czy Super Express?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak? Wstępne oględziny ciała są wstrząsające

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

PILNE! Wszczęto śledztwo w sprawie wypadku motorówki Piotra Woźniak-Starak na jeziorze Kisajno

To ona była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Przerażające! Śledczy odnaleźli włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której wypadł Piotr Woźniak-Starak
Autor zdjęcia: PAP

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

Przerażające! Śledczy odnaleźli włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której wypadł Piotr Woźniak-Starak

Zdjęcia pochodzą z serwisu gizycko.infoPrzerażające! Śledczy odnaleźli włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której wypadł Piotr Woźniak-Starak Przerażające! Śledczy odnaleźli włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której wypadł Piotr Woźniak-Starak Przerażające! Śledczy odnaleźli włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której wypadł Piotr Woźniak-Starak

Przerażające! Śledczy odnaleźli włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której wypadł Piotr Woźniak-Starak
Autor zdjęcia: PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

 

Przeczytaj także:

ŹródłoPAP

178 KOMENTARZE

 1. Masakra !!!!
  Jak ludzie potrafią grać przed publiką.
  Agnieszka S-S straciła męża i jeszcze po śmierci dowiedziała się że ją zdradzał.
  Bo co robił milioner z ładną kelnerką sam na sam na łódce (odsyłając ochronę bo czego nie widzą to nie potwierdzą) nad ranem na środku jeziora???
  Żenada, wstyd.
  Pani Agnieszko, oscar dla Pani za tą piękną grę przed kamerami.
  Bo na pewno Pani tęskni za mężem który Panią zdradzał :/
  BRAWO !!!!!!

  • Cześć mieszkańcy Warmii i Mazur!!!! Tak sobie poczytałem komentarze, są różne!!!! Nie mniej jest to tragedia, bez względu na to, co Starak z Ewą robili w środku nocy na łodzi!!!!! Wyrazy współczucia dla rodziny!!!

   28
   2
  • I to straszna tragedia. Tylko ludzie zawistni wystawiają złośliwe komentarze. Szkoda młodego człowieka. Szkoda najbliższej rodziny która musi żyć dalej z tą tragedią. Nie chciałabym tych pieniędzy i takiej tragedii w rodzinie.

   3
   4
 2. Chłopak zginał i jeszcze na koniec podzielił się z całym światem tajemnicą… Kto zabiera 12 lat młodszą pannę na łódkę, nocą, w odosobnione miejsce, odsyła ochronę i to wszystko pod nieobecność żony tuż obok? OOps. Jeśli Agnieszka go kochała, a nic o tych spotkaniach nie wiedziała to teraz ma takiego kwasa jakie jej wszyscy życzyliście. Straciła ukochaną osobę, a ma teraz tyle znaków zapytania w głowie. Współczuję.

  76
  3
  • Nie przesądzajmy jak było. Danych jest zbyt mało. Podekscytowany tłum już orzekł że romans, kochanka kelnerka itp. Wyobraźnia pracuje. Tymczasem pojawiło się doniesienie że tej nocy była tam impreza na 50 osób, panna Ewa była w domu Starakow wielokrotnie, legalnie i jawnie, a może poszli popływać bo ona dzieliła z panem Piotrem pasję wodną, jako instruktor żeglarstwa, a żona pani Agnieszka niekoniecznie lubiła ten sport… A może to był tzw. otwarty związek, częsty w kręgach ludzi majętnych. Pamiętajcie że ludzie bogaci nie lubią ograniczeń, np parkuja pod Lidlem w drzwiach wejściowych… Więc w tych sprawach też nie lubią zakazów, uważają że mogą wszystko jak tylko zechcą. Bardzo mi przykro że wydarzyła się ta tragedia. Wystarczyl by kapok.

   28
   13
 3. i to pewnie mówi matka 500 plus? która w zyciu nic nie osiągnie poza urodzeniem dzieci.Agnieszka jest osobą spełnioną zawodowo, dzieci się teraz rodzi w wieku 45 lat…czytałaś ciemna maso o tym ,że kiedys poroniła? jak to wrednie oczerniać kogoś anonimowo..kogoś kto się nie moze bronić

  4
  1
 4. pomijajac wielka tragedie trzeba zauwazyc ze pan Piotr raczej jest/byl wodnym napier..aczem niz motorowodniakiem/zeglarzem.. widzialem ta lodke; plaskodenna, lekka motorowka z piecem pow. 225/250km, nie pamietam. do takich lodzi zapina sie silniki max 80-100km i mysle ze na tyle byla homologowana. Przy takiej mocy, burcie wysokosci 30-40 cm, i dnie na plasko bez V, skret przy malej predkosci albo ze staru zatrzymanego wypier..ala czlowieka z krzesla.. i jeszcze sternik bez zrywki.. To sa fajne zabawki i jazda na czyms takim to mega adrenalina ale to nie jest zestaw weekendowy tylko prawie wyczynowa lodka. To tak jakby na szybkim motocyklu, czyt. lekkim i bardzo mocnym jezdzic w klapkach i trzymac kiere jedna reka.. musi sie skonczyc zle. musi.. a alko i dragi to akurat nic wielkiego;) ale pewnie dodaly kapitanowi ” otuchy” odkrecajac manete przy skreconym sterze. Pozdo dka wodniakow. Szkoda chlopa.

  82
 5. Nawet jak nie był czego nie wiesz , to może ona go kochała i jest to dla niej oromna tragedia ludzie jesteście bez serca jak można nie mieć w sobie kszty współczucia

  36
  6
 6. Rodzina blokuje , co się da, a i tak syf wychodzi na światło dzienne. I słusznie. Skandal i patologia na bogato. Niech ludzie też to dno zobacza

  138
  7
  • Jaki syf? ludzie ! Opamiętaj się żałosny człowieczku! mówimy o wielkiej tragedii w rodzinie. Temat z kim wtedy był powinien być najmniej istotny w tym momencie.Sami święci co żon nie zdradzaja się teraz wypowiadają.To straszne ,że w obliczu takiego nieszczęścia ludziska potrafią być tak zawistni

   22
   29
   • Nie chodzi nawet o zdradę bo to ich prywatna sprawa! Tylko o nie przestrzeganie przepisów żeglarskich ! Policja powinna ich wyłapać za pływanie po nocach w nocy się nie żegluje !

    14
 7. Jesteście bardzo odważni pisząc to wszystko. Reszta portali milczy, na jastrząbpost całkowita cisza jakby nic się nie wydarzyło. Czy to nie dziwne? O dziewczynie też cisza, a przecież była przesłuchiwana, to jedyny świadek zdarzenia a tu nic… Jeśli wasze informacje to prawda, to nic dziwnego że Państwo Starak tuszują rzeczywistość. Bardzo bardzo podejrzane to wszystko… Szkoda faceta, zapewne to jego wina, ale mimo wszystko szkoda jeszcze młodego człowieka. Pieniądze to nie wszystko.

  167
  3
 8. Ta,ktora wyleciala za burte teraz bedzie milczec. Albo jej zaplaca,albo ze strachu. Ona wie co tam sie dzialo. Od kilku dni ze Starakiem wiecej celebrytow sie krecilo po Gizycku np Mecwaldowski. Mam nadzieje ze media przeswietla to,choc znajac zycie ekipa Staraka juz straszy tabloidy

  108
  1
  • Bardzo współczuje wszystkim- rodzinie Pana Piotra a także Pani Ewie – bardzo współczuje dziewczynie – teraz to jej żyć nie dadzą …..

   21
   12
 9. Współczuje rodzinie… Nie dziwi mnie zainteresowanie mediów i ludzi tragedią i okolicznościami. Niekiedy zapominamy, że każdy z nas jest człowiekiem i wobec niektórych spraw jesteśmy równi. Może „nadzieja jest matką głupich” ale mam nadzieje, że ten showman się odnajdzie cały i zdrowy… gdzieś na brzegu jeziora.

  60
  10
 10. Raczej lokata na przyszlosc. Gdyby chciała mieć dzieci to już by je miala z poprzednimi mezami. Wzenila się w bogatą rodzine, to dzieciak będzie zabezpieczeniem finansowym na wypadek rozwodu.

  21
  10
 11. Byłam przekonana że to ktoś z rodziny. Pan Piotr wydawał sie ja kochać tak bardzo mocno, tak niedawno ja poślubił. Agnieszka pękała z dumy, ze jej jego zona Starakówna, ze weszła do takiej zamożnej rodziny, kontrakty zaczeły sie sypac, bajkowe życie na insta, słodkie fotki z mężem … a tutaj przestał ja tak szybko kochać i spotykał sie z podstarzała już jak na ten zawód kelnerka?

  131
  36
  • Aj, sorry. 27letnia kelnerka, jeszcze lepiej. Jeśli dla Ciebie 27 lat, to ktoś podstarzały, to jestem ciekawa jak Ty wyglądasz. Pragnę zauważyć, że w tym zawodzie pracują również mężczyźni 50+, ale może szanowna dama nie bywa w restauracjach. ŻENUJĄCA dyskusja. A co do świadka nie jest kelnerką, ale kto by na takie rzeczy zwracał uwagę

   6
   1
 12. rodzina powinna skontaktowac sie, z jasnowidzem Jackowskim ,on znajdzie cialo ,zajmuje sie tym od lat ,nawet Policja mu dziekuje, za znalezienie ciala , on powie im co sie stalo,kazda mama ,chce znalesc cialo swego dziecka czy ma on 39 lat ,a dla niej to syn, a to smutny wypadek

  63
  39
 13. Ewcia to szalona laska z ulanska fantazja i nie jest klasyczna pieknoscia, ale ma w sobie cos i lubi sie ostro zabawic z adrenalina…moze to go pociaglo do niej. Wszyscy w Gertisie chcielismy miec z nia instruktaz.

  141
  18
 14. „To najprawdopodobniej nie było pierwsze spotkanie Piotra Woźniaka-Staraka z 27-latką. Nasz informator mówi, że celebryta widywał się z nią wcześniej. – Takich spotkań w ostatnim czasie miało być nawet kilka – twierdzi nasze źródło.” – LUDZIE, przecież to od razu wiadomo po co On z Nią pływał 😀 Odebrał z restauracji, potem na łódeczce XXX, przechyliło go, laska przestraszyła się wskoczyła do wody, popłynęła do brzegu i finał…..a zonka w domku.

  133
  4
 15. Ciągłe pisanie o „poszukiwaniach zaginionego” jest w tym przypadku absurdalne. Wszyscy udają, że nie zdają sobie sprawy z jego przesądzonej już ŚMIERCI. Trwają poszukiwania, ale ciała i innych dowodów. Człowiek, który wypadł za burtę kilka dni temu, już dawno poinformowałby świat, że się uratował, gdyby przeżył. Nie miało to miejsca, zatem jest pod wodą, a tam żaden człowiek nie spędzi więcej niż minutę w stanie pozwalającym zachować funkcje życiowe. Starak prawdopodobnie był w dodatku pijany (lub pod wpływem czegoś jeszcze gorszego).

  141
  6
 16. Silnik jest bardzo dużej mocy. Zdarza sie ze przy gwałtownym ruch manetka z postoju zerwie. Ktoś nie siedzi w fotelu i nie trzyma sie to moze zdarzyć sie wypadnięcie.
  Bardziej możliwym wydaje sie zerwanie z postoju przy skręcie i tu rufa moze iść w poślizg przy małej i prawie płaskodennej motorówce. Wówczas korekcja kursu moze spowodować ze zamiast ślizgu rotacyjnego przechodzi gwałtownie w zatrzymanie i jazdę naprzód. Tak dziwna brawura przy przewymiarowanym silniku. Przy dużych obrotach nie wierze aby koszula i włosy nawinęło sie na śrubę. Moze sie nawinąć lina ale TYLKO między śruba a wałkiem napędowym i to moze spowodować duże tarcie i zatrzymanie silnika. W tym wypadku zabrakło paliwa skoro silnikpracowal jeszcze godzinę na wysokich obrotach.

  35
  2
 17. Jesteś snobem lub snobką co jest ok, ale niestety snobem z niskim poczuciem własnej wartości, skoro w taki sposób deprecjonujesz ludzi ze względu na aktualne zajęcie. To nie XIX wiek, chwilowe zajęcie nie definiuje człowieka. Dawniej jak się było kelnerką, to się nią zostawało na zawsze, ale racz zauwazyć, że mamy inną epokę, młodzi wykształceni ludzie dorabiają w wakacje, czasem dla pieniędzy, czasem dla jaj, ale za chwilę ta „kelnereczka” będzie menagerem, lekarzem, prawnikiem, lub odziedziczy fortunę rodzinną, także uderzaj gdzie indziej i orientuj się trochę, bo 100 lat za murzynami mentalnie tkwisz.

  48
  100
 18. To jest najglupszy komentarz, jaki czytałam. Ktoś może po prostu nie chcieć być matką i ma do tego prawo. Ale nie, lepiej mieć dziecko, bo każda kobieta musi mieć dziecko i je zaniedbywać.

  146
  32
 19. Pan Bóg prawomocnie zarządził błyskawiczny rozwód Małgosi Szulim z jednostronnej winy małżonka (zdrada małżeńska).

  Kanonicy z sądów biskupich, to dla Was ważne i jednoznaczne orzecznictwo, którego w żadnym przypadku nie wolno Wam bagatelizować.

  27
  56
  • Zdrada małżeńska nie jest przeszkodą zrywającą małżeństwa kanonicznego ważne zawartego. Czyli w d byłeś i g widziałeś. Trolujesz z zawiści a to może być zwykła ludzka tragedia. Jeśli facet nie zniknął to jest mi po prostu przykro i współczuję strasznej tragedii. Rodzinie i pani Agn.

   21
   7
  • W niedziele doszło do kłótni z 27- latka na terenie posiadłości… w jej kierunku posypała się burza „ brzydkich” epitetów…
   Rozumiem ze wszyscy dziewczynę obwiniają za to co się stało? Możliwe ze chciała chociaż raz poczuć Jet-Set życie i skończyło się tragicznie ale ona biedna nic nie winna.
   To „on” wydawał rozkazy i odesłał ochroniarzy… to „on” zabrał dziewczynę na łódkę bo sama by tam bez pozwolenia nie weszła… Tragedia jednym słowem, ale takie coś mogło się przydarzyć każdemu…

   172
   25
 20. w tej klasie łodzi nie ma potrzeby używać tzw. zrywek, ponieważ są one fabrycznie wyposażane w systemy przestawiania silnika na bieg jałowy gdy sternik odejdzie od koła sterowego. Ale jak się te systemy dezaktywowało (żeby np podnosić się z fotela czy machać rękami) to efekty widać…

  120
  2
  • Ladies and gentlemen – trafił się nam oto ekspert od łodzi, który na bazie własnych domniemywań potrafi ocenić jaki osprzęt miała ta konkretna jednostka i jak ją skonfigurował właściciel. Myślę, że niepotrzebnie zaangażowano tylu ludzi w poszukiwania, mogli się zwrócić od razu do powyższego jasnowidza.

   5
   27
 21. Zrywka w motorówce? Co za tłuki to piszą te artykuły, zrywkę daje się do małych jednostek z silnikiem zaburtowym gdzie sternikl siedzi na rufie, bardziej chodzi o to żeby łódź po wypadnięciu sternika nie uciekała niż o zabezpieczenie śruby napędowej. Nigdy nie widziałem zrywki w dużej łodzi motorowej.

  33
  19
  • Zrywka to linka do kluczyka w stacyjce (killswitch) i nie ma reguły czy to mały czy duży silnik, są w dużych łodziach, skuterach snieżnych i wodnych, motocyklach i quadach itp.

   46
   1
  • Co za bzdury opowiadasz , mam Larsona 234 Escapez silnikiem stacjonarnym MAG 350 Mercurego , bardzo szybka i duża motorówka i ma zrywkę , to standard w szybkim sprzęcie, zawsze gdy skaczę na falach lub szybko plyne to zakładam ją , to oczywiste dla każdego kto ma tego typu sprzęt.

   30
   1
 22. Znałeś go osobiście, że piszesz, że był butny i arogancki? Bo że był lekkomyślny, to na pewno. Ale to jeszcze nie wystarcza, żeby o nim tak pisać.

  146
  21
 23. Po co te podkręcanie tragedii takimi tytułami. TKO zaczyna przypominac brukowiec. Jak sie zesram to napiszecie że „efektem oddawania kału przez mieszkańca Olsztyna jest kolcek który dryfuje po muszli klozetowej i niewiadomo jakie będą jego dalsze losy”. Litosci. Mam wrażenie że te tytuły wymysla dziecko z podstawówki który dostaje orgazmu gdy ktos mu zaczyna przyklaskiwac

  36
  53

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: