fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 28 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Jak podaje gazeta Fakt z soboty na niedzielę doszło do dramatycznej sytuacji pod Giżyckiem. Na jeziorze Kisajno z motorówki wypadły dwie osoby.

Nad ranem łódź dryfowała bez załogi niedaleko miejscowości Fuleda. – O godz. 4 rano policjanci dostali zgłoszenie, że na jeziorze Kisajno stoi motorówka z wyłączonym silnikiem. Na łodzi nie było nikogo, natomiast na brzegu jeziora znajdowała się kobieta, która zeznała śledczym, że pływała po jeziorze z 39-letnim mieszkańcem Warszawy. Kobieta jest obecnie przesłuchiwana – powiedział Faktowi sierż. sztab. Tomasz Markowski z komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie. Redakcja Faktu nieoficjalnie ustaliła, że może chodzić właśnie o Piotra Woźniaka- Staraka.

Co dokładnie wydarzyło się z soboty na niedzielę? Czy motorówką pływał Piotr Woźniak-Starak, pasierb miliardera oraz mąż celebrytki Agnieszki Woźniak-Starak?

Dziennikarze Faktu ustalili, że świadkowie zauważyli, że motorówka pływa bez załogi. Jak się potem okazało 27-letniej mieszkance Łodzi udało się wydostać na brzeg. Powiadomiono służby ratunkowe. Od rana trwają poszukiwania.  – Na miejscu jest prokurator, wezwano również śmigłowiec – powiedziała nam asp. Iwona Chruścińska z komendy powiatowej policji w Giżycku. Potwierdziła gazecie Fakt, że mężczyzna ma 39 lat i jest z Warszawy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#goodvibes #mazury photo credits: #wojtekmecwaldowski

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Więcej:

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak? Wstępne oględziny ciała są wstrząsające

PILNE! Wszczęto śledztwo w sprawie wypadku motorówki Piotra Woźniak-Starak na jeziorze Kisajno

To ona była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Przerażające! Śledczy odnaleźli włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której wypadł Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

Źródłofakt.pl

2 KOMENTARZE

  1. Mnie wiele rzeczy tu nie pasuje. Wg oficjalnych informacji płynął na kolacje do gospody, po drodze kazał ochroniarzom jechać już na miejsce a sam zatrzymal się przy jakiejś wysepce i powiedział, że doplynie. Na kolacje nie dotarł, a tu jest napisane, że o 1 w nocy wybrał się z dziewczyną na przejażdżkę. Żeglarze z jeziora od 2:00 zgłaszali, że jakaś motorówka bez załogi pływa po jeziorze. Służby zareagowały dopiero o 4:00 znajdując w szuwarach dziewczynę, która notabene nie wzywala pomocy i trud o powiedzieć czemu nikogo nie poinformowała o zdarzeniu. Tego dnia odbywały się na jeziorze regaty i mimo wieczora było sporo lodek na wodzie. Do tego było spokojnie i bez wietrznie, głos się bardzo niesie. Ona jako fanka żeglarstwa napewno to wiedziała. Czemu nikt nic nie słyszał, czemu nie wezwała pomocy, czemu ochroniarze I nikt z domowników nie zainteresowali się ze tak długo go nie ma mimo, że miał zaraz wracać. Wszyscy wiedzieli, że nie poszedł na całoroczną imprezę., tylko wypłynął w nocy na jezioro. I nikogo nie obchodziło gdzie tak długo jest??? Miał ze sobą telefon i nie jest dziwne ze nikt do niego nie dzwonił i od godziny 2nie było już z nim kontaktu??? Wszystko tu śmierdzi..

    20
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Zamieszkaj w Olsztynie

Wszystkich ludzi łączy pragnienie, żeby dobrze im się żyło w miejscu zamieszkania. Stolica województwa warmińsko-mazurskiego znakomicie odpowiada takim wymaganiom. Naukowcy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wraz...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Trwają dostawy środków ochrony dla szpitali i przedszkoli

Z magazynów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego rozwożone są środki ochrony osobistej, które trafiają do szpitali, zespołów ratownictwa medycznego i przedszkoli. W zasobach, które najpierw dotarły w...

Konkurs