fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 28 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań

Wiadomości Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań

Wciąż czekamy na oficjalne wyniki badań toksykologicznych Piotra Woźniaka-Starak. Udało nam się jednak potwierdzić nasze wcześniejsze doniesienia. 

Jak informowała policja, z soboty na niedzielę (18.08) nad ranem na Kisajnie odnaleziono dryfującą motorówkę, na pokładzie której nikogo nie było. Po wszczęciu poszukiwań osób, które płynęły motorówką, natrafiono na brzegu na 27-letnią kobietę. Z jej relacji wynikało, że płynęła łodzią z 39-letnim mężczyzną i podczas manewru skręcania obydwoje wypadli do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu.

23 sierpnia pisaliśmy o tym w artykule „Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Czy Ewa z Łodzi ratowała Piotra Woźniak-Staraka?„. Jako jedynej gazecie w Polsce udało nam się dotrzeć do zeznań świadka. Piotr Woźniak-Starak popisywał się przed młodą łodzianką efektownymi, lecz ryzykownymi manewrami na motorówce, z której wyrzuciło ich przy ostrym skręcie. Łódź zmieniła kierunek i ogromna śruba rozcięła tył ciała mężczyzny od pleców po głowę. Tak miała zeznać śledczym.

Teraz już wiemy, że sekcja zwłok potwierdziła również nasze inne doniesienia odnośnie przyczyn  zgonu producenta filmowego. Opisaliśmy je 23 sierpnia w tekście: Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął. Pasierb miliardera umarł w wyniku ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego. Obrażenia te powstały najprawdopodobniej od uderzenia śruby napędowej łodzi motorowej. Ponadto badania chemiczne krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, zaś badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego.

W trakcie gdy jeszcze trwały poszukiwania zaginionego Piotra opublikowaliśmy 20 sierpnia doniesienia o białym proszku znalezionym na motorówce: Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce? Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony. Niedawno zapytaliśmy rzecznika Prokuratury Okręgowej w Olsztynie czy będą podane wyniki toksykologiczne z sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka oraz czy prokurator uzyskał wyniki testów białego proszku, który znajdował się na łodzi denata? Krzysztof Stodolny odpisał: – Z uwagi na dobro śledztwa, Prokurator Okręgowy  nie udziela innych informacji dotyczących śledztwa w sprawie zaistniałego w dniu 18 sierpnia 2019r. wypadku na jeziorze Kisajno, poza przekazywanymi w oficjalnych komunikatach. Nam udało się jednak dotrzeć do kolejnego informatora, który potwierdził, że są już wyniki badań używki z motorówki. Według niego wykazały one, że zabezpieczona biała substancja w postaci proszku najprawdopodobniej to kokaina. Również badania toksykologiczne miały wykazać, że w organizmie Piotra śledczy wykryli narkotyki.

Czy to, co zabezpieczone zostało na łódce odpowiada temu co miał we krwi?  Czekamy na oficjalne badania laboratoryjne podane w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Więcej:

Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Śledztwo ws. śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura ujawnia nowe szczegóły z motorówki

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Czy pochówek w Fuledzie spełniał normy prawne?

Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]

Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?

Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniak-Staraka. Mamy informacje z prokuratury

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość pogrzebowa?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To nie były służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak

Policja oficjalnie: – Dziś rano wyłowiono ciało mężczyzny z jeziora Kisajno. Piotr Woźniak-Starak odnaleziony?

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

 

Przeczytaj także:

133 KOMENTARZE

 1. Myślał też niższymi partiami ciała… Jedni powiedzą, że jajami, drudzy, że przyrodzeniem. Niestety, ni to, ni to najmadrzejsze nie było….

  5
  1
 2. TYLKO Prowadził na zakazie pijany jak bela!
  Media wpadły w euforię i uciely wszelkie plotki, że nie był pod wpływem narkotyków!
  A takie tam parę promilkow się każdemu może zdarzyć 🙂

  13
  1
 3. Ot i jak donosi pudel nasza wdowa wraz z bossami pozowali na gali firmy bossów. Czyli oficjalnie pierwsza ścianka PO zaliczona… zagadka zakupów w Vitkacu się wyjaśniła 🤷‍♀️😂😂🤦‍♀️

  66
  8
 4. To co lala? Nocą na zakazie poplywamy?
  Panie, jesteś żonaty, pijany i naćpany!
  Lala, ja mam wszystkich głęboko w kieszeni!
  Grom mnie otacza, policja ma pełno w gaciach…
  I nigdy to się nie zmieni!

  74
  7
 5. Nie wiem, ale wydaje mi się że jak był z Natalia Klimas to nie chodził wszędzie pijany i naswiecony.. tak wygląda po zdjęciach, że wtedy był szczęśliwy. Po rozstaniu szybkie zaręczyny z Szulim (wtedy przyjaciółka Klimas) i życie na bani, a Natalia ułożone życie i dziecko. A te komentarze na instagramie Natalii od Agnieszki z 2014 „zazdroo” itp tylko świadcza o tym że Szulim chętnie chciałaby żyć tak jak ona na bogato, wiec przytulila pieniazki. Sztuczna miłość. Piotr kochał Natalię pewnie rozstali się bo Natalia chciała zalozyc rodzine i pewnie nie chciala zeby cpal itp, a z Szulim byl na przekór bo sama lubila się zabawic i zyc jak ksiezniczka i wcale się nie zdziwię jak ruchal na boku bo nie był szczęśliwy.

  111
  8
  • Mam podobne odczucia.
   Zresztą stwierdzenie w wywiadzie „nie miałam ochoty poznawać jakiegoś Staraka…” przykuwa uwagę, serio nie wiedziała kto to? Przyjaźniła się z Natką, pewnie dowiedziała się co P lubi, co Mu imponuje itd, potem łatwo kogoś przekonać do siebie, prawda? Jeśli wiesz, co druga osoba chce usłyszeć, czego oczekuje?
   Plus do tego egoizm, który podkreślała. W tym małżeństwie był egoizm z jednej strony?

   86
   4
   • W takim razie jego rodzice powinni w tyłek kopnac ta całą Agunię i odciąć jej wszelką.mozliwa kasę, cwaniarze jednej. Ja bym tak zrobila na ich miejscu. Zaloba w najdroższym butiku w mieście. Naprawdę?!

    62
    10
   • Ojej no AS chciała publice pokazać jak bardzo to niezależną była i jest stad nie miała ochoty poznawać „jakiegoś Staraka”🤦‍♀️ Magnolie posadziła , służba zajmie się resztą to nasza wesoła wdówka może się zrelaksować w „mekce” selebrytow 🤷‍♀️Kto bogatemu zabroni ? 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️☝️ Jeszcze chwila i czuje ,ze Agniesia się uaktywni w mediach , telewizji 😆

    63
    4
 6. Samotny nieszczęśliwy pogubiony facet…Gdyby miał za żonę kobietę o PIĘKNYM SERCU, to kto wie, może żyłby dzisiaj ? Martwa dusza i brzydkie serce nie są w stanie stworzyć Rodziny…Cóż może dać serce, w którym jest próżność, egoizm, pycha, pożądliwość, złośliwość, brak szacunku wobec innych ludzi, brak pokory, zepsucie ?…Co się sieje, to się zbiera…Taka nauka dla AWS…Bo ta kobieta ma jeszcze szansę się zmienić…Często ból jest takim momentem refleksji nad sobą i swoim życiem…Ale czy AWS do tego dojrzała ?…Patrząc na Nią teraz – wątpię…A przecież chirurg plastyczny nie może zoperować tego, co najważniejsze – SERCA…Kasa, zabawa, narkotyki, psy, ciuchy…DRAMAT…A prawdziwy sens życia czeka na odkrycie…No ale to trzeba zrezygnować z pustki i głupoty na rzecz mądrości i Prawdy…Stać Ją na to ? Za pieniądze nie da się tego kupić…I tak, od zawsze na świecie, mimo wszystko, finalnie zwycięża Prawda…Jemu szczere R.I.P. A Jej życzenia przewartościowania zasad według, których teraz próbuje żyć…Bo na koniec okaże się, że i Ona przegrała Swoje życie, tak jak, niestety PWS…Szkoda…

  106
  17
  • Tak, to prawda. Zresztą w wywiadzie mówiła, że została wychowana na egoistkę, że walczy z tym, bo P. zwraca jej uwagę, że nie może patrzeć tylko na siebie.

   84
   7
  • To już Bella nie piszees,że to wina Ewy???

   Pewnie do drinka mu wsypała bo chciała go bzyknac hehe

   Może powinna iść z nim do kibla bo może wtedy pudrowal nos???

   Liczę na kreatywność agencji pr

   21
   27
   • Ty nie lubisz lukru, a ja nie lubię KŁAMSTW. Nigdy nie napisałam, że to wina Ewy. Pisałam, że powinna stracić papiery instruktorskie i jest współodpowiedzialna czy współwinna temu, co się stało, gdyż CZYNNIE w tym uczestniczyła. Zresztą nie będę się powtarzać. Zdania oczywiście nie zmieniłam. Pisałam również o ODPOWIEDZIALNOŚCI za siebie i swoje czyny. Odpowiedzialność ponosi się również za słowa, dlatego Ty, pisząc kłamstwa, jesteś za nie odpowiedzialny. Nie ja, ani nikt inny. Nie wiem czy rozumiesz. To naprawdę proste. Dorośli za siebie ODPOWIADAJĄ. Także Ty za swoje słowa. A sugerowanie, że mam coś wspólnego z PR ??? Za każdym razem wywołuje uśmiech na mojej twarzy :-). Pozdrawiam…

    32
    13
    • Ja też nie lubię kłamstw Bella. Papiery powinna stracić, bo wsiadła i pozwoliła pod wpływem nie wiadomo czego ( a to ona sama już wie) prowadzić komuś motorówkę, w dodatku na zakazie nocą. Rzecz oczywista.
     Odpowiedzialność za siebie i za innych, co nie? W tym przypadku szczególnie za czyny, które miały miejsce. Tam były regaty i nie tylko oni, a inni, którzy mogli zostać poszkodowani delikatnie mówiąc.
     Żona poszła spać, czy wyjechała do Wawy?
     Nie chciała pływać nocą?
     Dużo pytań pozostaje………………
     Widać po zdjęciach, że wcześniej był szczęśliwy, a potem tylko pod wpływem czegoś się udzielał publicznie, gdy przy boku zwyczajnie pozowała żona, jakby było okej. . Uśmiechy, pozowanie. Nawet na ślubie najpierw fotka, ona się odwróciła,odsunęła bo zdjęcie ważniejsze? Byle tylko ładnie wypaść na zdjęciu?
     Czy wcześniej tak był widziany? Czy znajomi nie widzieli/wiedzieli, że przesadza z używkami?
     Rozumiem Jego dobroć dla Przyjaciół, wierzę, że był Człowiekiem sympatycznym i dobrym dla innych. Czemu nie byli inni dobrzy tak samo dla niego?
     Czy nie jest tak, że niektórzy zwyczajnie i brzydko mówiąc Go „olali”? Przepraszam za te słowa, ale każdy żył pewnie swoim życiem po powrocie z posiadłości. Albo zwyczajnie szli spać, a on niech sobie robi co tam lubi?

     39
     7
    • Za nic nie jest odpowiedzialna…gość był nabity i nawachany,że nic po nim nie było widać,że jest zrobiony.

     Zaprosił to wsiadła i tyle…

     Jak złapiesz stopa a gość będzie szmuglowal narkotyki to też będziesz winna czy tylko przypadkiem tam się znalazłaś?????

     12
     34
  • Boshe, dlaczego zwalacie wine na Agnieszkę? Czy ona była mamusia kilkuletniego dziecka, czy partnerka dorosłego faceta?
   Facet był dorosły! To były jego decyzje, żeby chlać, brak kokę, zdradzać żonę i śmigać po nocach łódka. AWS wiedzialw, jak to się może skończyć i nie brała w tym udziału. No i dobrze zrobiła.
   Ilu z Was ma mężów, którzy śmigają za szybko po polskich drogach, wyprzedzają na trzeciego i przemykają na czerwonym świetle?
   Założę się, ze mnóstwo! A zastanowicie się, co by było gdyby mieli prawie nieograniczony dostęp do kasy, motorówek, narkotykow i łatwych kobiet…
   Czy korzystaliby z tego dlatego, bo maja żony o zimnym sercu?

   14
   29
   • Komentarz do wypowiedzi A: A jak sie do tego co tu napisane ma definicja malzenstwa I jego funkcji , bo juz niczego nie rozumiem. A poza tym to dziwne zdanie: ,,Pani Agnieszka wiedziala, jak to moze sie skonczyc I nie brala w tym udzialu,,

    11
  • 2 lata się znali już? Tak długo ją odwoził? Kilka godzin? Piszecie, że chciał jej zaimponować, a co za tym idzie podobała mu się. Facet chce zaimponować kobiecie, bo mu się podoba, czyż nie?

   52
   1
  • Po raz pierwszy podano informację o narkotykach do publicznej wiadomości.
   Wcześniej były tylko domniemania o proszku do pieczenia lub prania 😉
   Agencje PR nie mając czego wymyślić żądają ciszy nad trumną??

   48
   2
   • Za dużo dostało się do mediów zaraz na początku?Ta kobieta? Narkotyki? Gdyby pływał sam wszystko inaczej widziane by było przez społeczeństwo. I zona w innym świetle.

    36
    2
 7. „… Agnieszka naraziła się władzom stacji, gdy w „Pytaniu na śniadanie” pokłóciła się ze swoim gościem o… narkotyki. Podobno przed nagraniem wyznała mu, że od 15 lat pali marihuanę. Została zwolniona z TVP i przeniosła się do TVN, opatrując tę zmianę komentarzem, że nie jest „p…dą siedzącą przy kwiatku”…. „

  73
  3
 8. „Jako jedynej gazecie w Polsce udało nam się dotrzeć do zeznań świadka. Piotr Woźniak-Starak popisywał się przed młodą łodzianką efektownymi, lecz ryzykownymi manewrami na motorówce, z której wyrzuciło ich przy ostrym skręcie. Łódź zmieniła kierunek i ogromna śruba rozcięła tył ciała mężczyzny od pleców po głowę. Tak miała zeznać śledczym”. To wiele wyjaśnia, udało się Wam dojść do świadka, jakim cudem? Ale brawo!

  38
  2
 9. Zginął młody bóg w polandeszu, zamiata się pod dywan…
  Zginęła piękna Magdalena Żuk w Egipcie, zamiata się pod dywan…
  NARKOTYKI, MOTORÓWKI, SŁUŻBY SPECJALNE.
  A zerro siedzi jak mysz pod miotłą!!

  36
  3
 10. 1. Policja po znalezieniu swiadka wiezie go na prywatną posesję… Pytam prokuratora, czy to normalne, a jak nie to jakie wnioski??
  2. Zwłoki po znalezieniu odwozone są na prywatną posesję… Pytam prokuratora, czy to normalne, a jak nie to jakie WNIOSKI??
  3. ZNALEZIONE zostały narkotyki, ale mieszkanie i ostatnie miejsce pobytu domniemanego dilera nie zostało przeszukanie!
  Pytam czy prokurator czeka na oklaski?
  Czy może osobiście sprząta??

  81
  2
  • Co do 2 punktu to z tego co pisali ludzie na wykopie , to zwłoki PWS przetransportowali po wyłowieniu do Fuledy , bo tam stacjonowały służby. Co do reszty punktów + złamanie prawa poprzez pochówek w „ogródku” to pozostawię bez komentarza 🤷‍♀️ponieważ bycie ponad prawem aż razi w oczy,ale zawsze byli równi i równiejsi wobec prawa 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Tak ,jak choćby to iż normalna osoba po stracie kogoś bliskiego musi raz dwa wrócić do brutalnej rzeczywistości -w tym przypadku rodzice udali się na Sycylię , AWS gdzieś w Pl jak donosiły media ; normalna osoba po stracie bliskiej osoby zbiera się raczej długo i nie w głowie jej zakupy nowych szmat- w tym wypadku im drożej tym i żal mniejszy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

   54
   5
 11. Wg mnie dzieciństwo to on miał, ale trudne i smutne, zawsze sam, co z tego że z kasą, ale bez rodzinnej atmosfery, właściwie pozostawiony sam sobie, na zasadzie masz pieniądze rób co chcesz tylko głowy nie zawracaj.

  37
  6
   • Życie z różnych powodów może być trudne, to co tobie wydaje się do zniesienia innego prowadzi do np. samobójstwa, – nikogo nie bronię – nie znam prawdy, ale życie, ale w swoim życiu (niekrótkim) wiele widziałam, co pozwoliło mi inaczej patrzeć na zachowania ludzi.

    20
    2
  • Co tu kurła lubić??
   Porównaj braciszka Kulczyka.
   To samo źródełko… Kasa nie lubi rozgłosu 🙂
   Jeżeli Boss się wkurwia na pisanie prawdy, to jak się musiał wkyrwic na….
   Takie tam rodzinne sprawy 😉

   33
   2
 12. Gdyby ćpun po pijaku rozwalił kogoś Ci bliskiego? Też byś pisał RIP i spokój jego duszy??
  Pijany ćpun za kierownicą to zabójca!
  Ten dodatkowo płynął na zakazie!!
  Wszystkim którzy pieją jaki to cudowny chłopak, życzę, aby takiego w swoim życiu spotkali!!

  66
  7
 13. Ile jadu i pomyj wylewacie tutaj, obrzydliwe to jest- wy jestescie obrzydliwi. Zginal czlowiek, dalibyscie sobie spokoj. Popluczyny dziennikarstwa sledczego sie znalazly.

  8
  67
  • Niedawno kierowca tira prowadząc na zakazie zabił… Też pisałeś, że ludzie na niego jad i pomyje niesprawiedliwie wylewają??
   Bogacz płynął na zakazie. Naćpany i pijany. Zabił. To teraz go my gliryfikować jak 6 księży? Zamknąć oczy na łamanie prawa jak cała policja w Olsztynie?!
   Posłuchaj co pindolą kieckowaci na ambonach… Posłuchaj co pindolą blacharze jak trzezwe poranki ludziom pracy urządzają… Niejeden jechał mając ledwie 0.2 po wczorajszej imprezie… Wtedy nie ma taryfy ulgowe, tak jak dla młodego boga…

   46
   4
 14. Ludzie, to byl dorosły człowiek, ktory sam odpowiadał za swoje zycie. To nie jest niczyja wina, ani zony, ani rodziców czy przyjaciół. Czlowiek sam odpowiada za swoje zycie. To byl jego wybór.

  46
  8
 15. Miał swoje ułomności, czarna stronę swojego charakteru, więc po co przedstawiać go w boskim, wręcz, świetle. Zastanawiam się tylko, dlaczego ochroniarze pozwolili mu płynąć , tak szybką łodzią.

  66
  3
  • Ten na zdjęciu powyżej. Pośmiertnie linczowany on i jego rodzina. Miał ładną żonę, trochę kasy, sponsora w postaci ojczyma i pewnie bardzo nudne dzieciństwo które starał się nadrobić przed 40-chą. Trochę przegiął i przyszło mu zapłacić największą cenę.
   RIP „Bro”

   15
   48
   • Powiedz to tym rowerzystom, co za prowadzenie roweru w więzieniach lądowali, bo władza sobie słupki podciagala i premie za to brała.
    Piotr Woźniak – Starak to popluczyny motorowodniaka! Łamał prawo i obyczaje!!
    Myślał, że za kasę ojczyma może być młodym bogiem…

    43
    2
   • Gdyby dostał w 4 litery jak jeszcze żył, jak każdy normalny obywatel, za prowadzenie po pijaku 2 lata, za łamanie zakazu pływania nocą grzywna, za narkotyki odsiadka… To obecnie by żył…
    Jeżeli ktoś tu linczuje, to tylko wtórny debilizm zarówno debata, jak i wszystkich, którzy przymykali oczy na łamanie prawa i obyczajów przez młodego boga.
    Popatrz na jego braciszka Kulczyka.
    Niby to samo, a jednak różnica…

    58
    2
    • A Patryk Starak to chyba lepsze porównanie od Kulczyka.
     Zwykle tak jest że aby mieć lepsze układy z żoną to przymyka się oko na pasierba. Co w tym dziwnego?
     Kasa często czyni cuda i to też nie dziwne, może nie sprawiedliwem ale takie już życie.

     10
  • Ile można jeszcze tego słuchać i czytać, nie jest normalne zeby zonaty mężczyzna po nocach pływał lodka a gdzie była żona, ą teraz płacz i jaki to on był dobry, bzdura alkohol i narkotyki zrobiły swoje, za przeproszeniem nie dobrze mi się robi jak widzę kolejne artykuły Agnieszka Starak coś tam coś tam zygsc się chce, zginął na własne zyczenie

   34
   4
 16. Żeby prowadzić sprawnie motorówkę przy 2, 4 promila , żeby w ogole stać na takiej bani to musiał grubo sypać.
  2.4 promila to 100mg czystej co każdy kwadrans przez 5 godzin?
  Kto po takiej ilosci wódki da rade prowadzic pojazd mech??

  53
  4
  • Rodzince zgodzili się na ślub z dziennikarką trzeciego sortu,, sale ona zamiast okiełznać go to jeszcze dodała o pieca całym tym celebryctwem. Zamiast stworzenia mu rodziny to co 6 miesięcy nowy pies. Nic dziwnego, że chłopach chlał, ćpał i izolował się na mazurach.

   79
   12
    • Raczej chodzi mi o to, że jak się kogoś kocha, to pomagasz w potrzebie. Nałóg to straszna choroba, wiec nadal uważam, że owszem rodzina, żona, liczne grono przyjaciół nie zrobiło nic, by mu pomóc. Nie sądzę, że nikt tego problemu nie zauważył, pamietne wystąpienie Piotra wskazywało, że już wtedy problem był ogromny. Jak widać, Piotr malo się liczył dla nich (żona, przyjaciele) skoro żył jak młody bóg z pełnym przyzwoleniem otoczenią.

     49
     3
     • Też to zauważyłam. Nikt nie pomógł. Owszem, może coś próbowali, ale nieskutecznie. Zresztą, to tu mówić, jak „lubił pływać nocą” , a żona nie i dlatego poszła spać. Braszki i sisterki bawiły się na motorówce, na posiadłości i było ok. .
      Pomimo złamania zakazu pływania nocą, obecności alkoholu i innych substancji żal mi, że zginął… Potrzebował pomocy, mial na to pieniądze – odwyk itp. I niestety..

      31
      3
     • A wszyscy ci, którzy ogrzewali się w jego ciepełku, a tak naprawdę ciepełku pieniędzy jego ojczyma, bili mu brawo, gdy ten ćpał i chlał za sterem. Bogactwo przyciąga fałsz i obłudę.

      10

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: