fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To oni, a nie służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak?

Wiadomości Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To oni, a nie służby mundurowe...

Potwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione – poinformował w czwartek wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński. Na miejscu będą wykonywane czynności procesowe z udziałem policyjnych techników kryminalistycznych i prokuratora.

Poszukiwania producenta filmowego, który zaginął pływając po mazurskim jeziorze Kisajno, trwały od niedzieli.

Warmińsko-mazurska policja poinformowała, że w czwartek rano grupa płetwonurków, biorąca udział w poszukiwaniach na jeziorze Kisajno, zlokalizowała i wyłowiła ciało prawdopodobnie zaginionego i poszukiwanego od niedzieli mężczyzny.

Jak powiedziała Izabela Niedźwiedzka-Pardela z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, na miejscu będą wykonywane czynności procesowe z udziałem policyjnych techników kryminalistycznych i prokuratora. Policja nie udziela bliższych informacji w tej sprawie.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny w komunikacie przesłanym  podał, że dzisiaj w godzinach rannych grupa płetwonurków w jeziorze Kisajno „zlokalizowała ciało nieustalonej osoby”. „Aktualnie z udziałem prokuratora i policji będą przeprowadzane czynności zmierzające do identyfikacji zwłok” – dodał.

Według nieoficjalnych informacji uzyskanych, ciało człowieka na dnie jeziora Kisajno odnalazła w czwartek ok. godz. 5 rano Grupa Specjalna Płetwonurków RP, która specjalizuje się w lokalizacji osób zaginionych i ofiar utonięć.

Śledztwo w sprawie „wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć” prowadzi od wtorku Prokuratura Rejonowa w Giżycku. Na tym etapie postępowania, śledczy nie informują o szczegółach zdarzenia, nie ujawniają żadnych dowodów znajdujących się w aktach sprawy, ani nie odnoszą się do doniesień medialnych.

W poniedziałek prokuratura potwierdziła, że osobą poszukiwaną na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak.

Jak informowała policja, z soboty na niedzielę nad ranem na Kisajnie odnaleziono dryfującą motorówkę, na pokładzie której nikogo nie było. Po wszczęciu poszukiwań osób, które płynęły motorówką, natrafiono na brzegu na 27-letnią kobietę. Z jej relacji wynikało, że płynęła łodzią z 39-letnim mężczyzną i podczas manewru skrętu obydwoje wypadli do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu.

Więcej:

Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Są dwie wersje wydarzeń. Ewa z Łodzi poznała Piotra w dniu wypadku? Kto ma rację Wirtualna Polska, czy Super Express?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak? Wstępne oględziny ciała są wstrząsające

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To nie były służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak

Policja oficjalnie: – Dziś rano wyłowiono ciało mężczyzny z jeziora Kisajno. Piotr Woźniak-Starak odnaleziony?

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

Przeczytaj także:

ŹródłoPAP

77 KOMENTARZE

 1. limit raju na ziemi wyczerpal sie ja mam skromna emeryturke mieszkanko troszke w szafie i wlodowce grobowiec z moim mezem na cmentarzu i moja wiare w boga wystarczy

  16
  6
 2. I ode mnie wyrazy współczucia. Wiem co to znaczy czekać aż wypłynie ciało bliskiej osoby:( tyle,że ja czekałam i szukałam miesiąc.

  13
  1
  • To w Twoją sprawę minister nie zaangażował służb ponadstandardowo? Nie złożył Ci kondolencji osobiście? Tak jakoś podejrzanie władza ponadstandardowo traktuje sprawę PWS i przymyka oczy na wszelkie łamanie prawa, począwszy od przyzwolenia na pływanie nocą po pijaku poprzez zawiezienie golego i jedynego świadka najpierw na przesłuchanie do Bossa, następnie po znalezieniu ciała również najpierw na prywatną posesję, a nie do prosektorium, pochowaniu w ogródku, trzymania w tajemnicy sprawy z białym proszkiem itd. itp.

 3. A teraz wielu z tych drwiących z tragedii smoleńskiej będzie „beatyfikowało” koleżkę… Świat pełen jest obłudy. Nawet śmierć przestała być tabu.

  22
  6
 4. Bardzo to przeżywam. Czuje, że życie jest niesprawiedliwe. Czy to Piotr czy byłby to ktoś inny… serce mi pęka i współczuję rodzinie.
  Nie wyobrazalnym jest stracić syna, brata,męża. Mam nadzieję,że Agnieszka da sobie radę!

  13
  4
  • Umieramy tak jak żyjemy… Jak ktoś przez większość życia był samotny, odchodzi w samotności. Jak ktoś żył na pełnych obrotach umiera również w takich okolicznościach. Tyle, że tu zdecydowanie za wcześnie,za szybko. Dawidek żył wśród skłóconych rodziców i też odszedł w tej kłótni. Refleksja dla każdego z nas jaki może spotkać nas los. Jakie życie-taka śmierć.

   11
   1
 5. Bardzo to przeżywam. Czuje, że życie jest niesprawiedliwe. Czy to Piotr czy byłby to ktoś inny… serce mi pęka i współczuję rodzinie.
  Nie wyobrazalnym jest stracić syna, brata,męża. Mam nadzieję,że Agnieszka da sobie radę!

  4
  5
 6. Zastanawiające jest to, że w obliczu ludzkiej tragedii tak wielu ludzi sieje nienawiść, knuje historie spiskowe, osądza człowieka, którego nigdy nie poznali…rzucają obelgi i o oskarżenia. Ilu z Was nigdy nie popełniło błędu, nie zachowało się bezmyślnie, nieodpowiedzialnie, być może narażając życie swoje i swoich bliskich? Czytając komentarze, które pojawiły się w ciągu kilku dni możnaby pomysleć, że Polska jest krajem samych prawych i odpowiedzialnych obywateli…a jednak ilość wypadków drogowych i utonięć rośnie z roku na rok.
  I dobrze mu tak, bo bogacz, bo nie zwykły Kowalski, niech ludzie wiedzą, że śmierć dotyka wszystkich, bez względu na stan konta. Ba, nich będzie przestroga dla innych bogaczy.
  Smutne to i bardzo polskie niestety. Kondolecje dla rodziny i przyjaciół. Spoczywaj w pokoju.

  67
  26
  • Droga Marto, szydzenie z czyjejkolwiek śmierci jest naganne,ale niestety aktorzy,znajomi,przyjaciele śp.Piotra robili to bardzo często tu przykładem jest śp.Lech Kaczyński.Smutne prawda?.

   70
   24
  • mam nadzieję, że również protestowałaś kiedy shtur robił sobie „tu polew” na pewnym fetiwalu…. to jest naprawdę smutne, że wtedy cała sala zapowietrzała się ze śmiechu z prymitywnych żartów ze śmierci innych, a teraz te same osoby wypisują wzniosłe teksty na temat hejtu… a tamto to co było????????????? Wyrazy współczucia dla rodziny p. Piotra

   95
   10
 7. Dziwna schadzka, dziwne zachowanie instruktorki która wycieńczylo 100m siedziała w krzakach i sie trzesla zamiast pobiec i wezwać pomoc przebrać sie

  88
  10
  • ona prawdy nie ujawni……ale ja tez nie mogę tego zrozumieć, że ona wytrawny wodniak nie próbowała mu pomóc…domyślam się jak to mogło się stać, straszna śmierć młodego człowieka, niezależnie od stanu posiadania, wyrazy współczucia dla rodziny

   19
   3
   • ludzie,on sie nie topił…
    On zapewne ponióśł smierc na miejscu od sruby,kapok,pomoc zapewne i tak by mu nie pomogło.Wiecie co to jest sruba napędzana moca motorowki? niestety biedny nie miał szans. byl podobny wypadek na mazurach chyba,też kobieta wpadła pod śrube – poćwiartowało ją.

    21
 8. Muszę przyznać że od niedzieli ciągle myślę o tej smutnej historii… Żal człowieka. Głupiej śmierci… Być może w ogromnym bólu. Strach pomyśleć jak się czuł wpadając do wody. Resztę okoliczności wyjaśni dochodzenie. Bo pewnie będzie. Pomijam historie z kim i po co wypływal.. Mam nadzieję że ludzie postronne nigdy się nie dowiedzą prawdy. Bo i po co.. Smutek i łzy… Naprawdę…. 🙁

  89
  15
 9. Niech spoczywa w pokoju. To był jeszcze młody człowiek.
  A przy okazji dziękuję redakcji TKO za to, że byliście najbardziej wiarygodnym źródłem wiadomości medialnych z tych dostępnych i nie blokowaliście komentarzy. Etos dziennikarski obowiązuje w Państwa redakcji, szkoda że nie na innych portalach. Mieszkaniec Mazowsza

  282
  1
 10. W kontekście doniesień dot. narkotyków w motorówce – czy w przypadku szarego Kowalskiego nie zostałby przeszukany cały dom z psami….?

  85
  5
  • Można. Tylko się nie chce. Odwoluje się ochronę, nie używa podstawowych systemów zabezpieczających, bagatelizuje przepisy, używa niedozwolonych środków odużajacych… To jak bawić w rosyjską ruletkę i dziwić, że rewolwer wypalił. Takich tragedii z brawury i bez armii ochrony da się uniknąć.

   87
   2
  • Śmierć na własne życzenie. Olewa się zasady bezpieczeństwa w rażący sposób. Jeśli ktos lubi adrenalinę i żyje na krawędzi, to własnie tak się kończy kozaczenie. Szkoda rodziców i siostry. Oni najbardziej cierpią, pewnie matka najbardziej. Kondolencje szanowna pani.

   76
   4
 11. Mam nadzieję, że zostanie wyjaśnione czy policja miała zgłoszenia po 2 i po 3 czy tylko po 3, od uczestników regat i wędkarzy niezależnie czy wędkarzy jednak nie było, a może nie było regat? I dlaczego reakcja na zgłoszenie na numer ratunkowy trwała godzinę?! Smutna jest historia człowieka ale procedury zastanawiają bardziej.

  48
  11
 12. Najgorsze jest to ze minister musial sie wylansowac tanim tweetem …” ja, ja, pierwszy!!” Mysle ze powinien miec proces czy oby tt jest zgodnie z procedurami zrodlem do przekazywania takich informacji…..Kiedy inne szanujace sie portale z szacunku i profesjonalizmu milczaly….. zenada…. wspolczucie dla rodziny…..

  62
  60
 13. Bardzo smutna wiadomość 🙁
  Wielka strata dla polskiej kinematografii . Zaraz wejdzie do kin jego ostatni film. Poprzednie dwa to najlepsze polskie filmy. Bogowie , genialny , Wislocka świetny .
  Czemu giną tacy fajni ludzie, pełni pomysłów , fantazji , twórczy
  Wielki żal

  57
  22
  • Zyl 40 lat, mial prace marzen, dom marzen, stan konta taki o jakim zaden z nas nie sni, przepiekna kobiete u boku, mogl zwiedzac kraje jakie tylko chcial, mogl miec pasje o jakich my nawet nie snimy. Niejeden 90-latek przez te 90 lat nie mial 1% z tego co ten Pan przez 40 lat :). Przezyl swoje 40 lat na 100% i przypomnial nam wszystkim, ze bez wzgledu na stan konta wszyscy jestesmy rowni, a zycie moze skonczyc sie w sekunde.

   169
   5
   • Najwyrażniej te wszystkie dobrości nie wystarczały…szukał dalej. Nadmiar pieniędzy szkodzi- gdy się ma wszystko, traci się radość z rzeczy prostych…oczekiwania są zawyżone i często kończy się depresją, uzależnieniami lub tak jak tutaj. Szkoda młodego życia.

    21
 14. Co za różnica kto odnalazł?! Tak samo przykra i smutna informacja, chociaż każdy pewnie takiej się spodziewał. Mimo wszystko przykro. Spoczywaj w spokoju Piotrek.

  74
  4
   • Kolejny pajac, któremu się coś wydaje i przyjmuje to za pewnik. W takiej sytuacji zawsze jest masa służb zaangażowanych, wystarczy wspomnieć o akcji w górach czy o szukaniu dzieciaka zabitego przez ojca, no ale ty wiesz przecież lepiej.

  • Pan Jackowski wspomniał w swojej relacji, że on też pracował dobę nad sprawą pana Piotra. Jeżeli grupa płetwonurków nie widziała mapy, na której zaznaczył- tutaj dokładnie szukajcie, to w porządku. Tylko, że mapę przesłał o 20 a o 5 rano było już znalezione ciało. Chyba coś to znaczy? Płetwonurkowie byli opłacani przez rodzinę pana Piotra. Pan Jackowski o tym też wspominał.

   8
   1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: