7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

WiadomościPiotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać

Bez rezultatu zakończyły się w środę poszukiwania producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka, który w niedzielę wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno. Środa jest czwartym dniem akcji poszukiwawczej. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku ze skutkiem prawdopodobnie śmiertelnym.

reklama

Jak poinformowała w środę wieczorem rzeczniczka giżyckiej policji asp. Iwona Chruścińska, służby biorące udział w akcji poszukiwawczej na jeziorze Kisajno kończą pracę i spływają do jednostek. W czwartek rano ratownicy wyruszą ponownie na akwen.

Prokuratura w Giżycku wszczęła śledztwo w sprawie niedzielnego wypadku na mazurskim jeziorze Kisajno. Jak poinformował w środę rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny, śledztwo wszczęte dzień wcześniej przez Prokuraturę Rejonową w Giżycku, dotyczy spowodowania wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć.

reklama

Jak informowała policja, z soboty na niedzielę nad ranem na Kisajnie odnaleziono dryfującą motorówkę, na pokładzie której nikogo nie było. Po wszczęciu poszukiwań osób, które płynęły motorówką, natrafiono na brzegu na 27-letnią kobietę. Z jej relacji wynikało, że płynęła łodzią z 39-letnim mężczyzną i podczas manewru skręcania obydwoje wypadli do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu.

Jak zwykle bywa przy zaginięciach zaczynają uaktywniać się wróżki i jasnowidze. Wczoraj na blogu Maja Danilewicz opublikowała swoje widzenia. Zaznaczyła trzy punkty na mapie, które skomentowała tak: – Ja bym przeszukała tę wyspę. Patrzyłam na jego twarz, on był cały czas smutny, zamyślony,myślami gdzieś bardzo daleko, nie był szczęśliwy i nie chodzi tutaj o jego związek. Normalny chłopak z troskami wypisanymi na twarzy taki typ człowieka “kameleona’. Dodatkowo na Facebooku napisała: – Jest w ciągłym ruchu. 

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]
Autor zdjęcia: Maja Danilewicz

Być może jasnowidz Krzysztof Jackowski mógłby pomóc rozwiązać tę zagadkę? Ma na koncie mnóstwo sukcesów w odnajdywaniu zaginionych, co potwierdziła polska Policja. Z jego “usług” skorzystał rodzina zaginionego Radka. Wskazał dwa miejsca – zakola rzeki Łyna. Nie zgadł. Chłopaka znaleziona na polu w oczku wodnym.

reklama

Więcej:

Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka

Szok! Portal Onet wprowadza w błąd opinię publiczną odnośnie wypadku Piotra Woźniak-Staraka?

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
skw
27 sierpnia 2019 15:14

Uczciwie. Jackowski dal 2 mapy. Jedna się nie sprawdziła . druga doprowadziła do znalezienia ciała. dziennikarze też muszą myśleć. Jedna twierdziła ze łódź się przewróciła a potem pływała w koło. trochę logiki. Nie wiadomo jak wypadli z łodzi. Nie wiadomo kto na niej był ani kiedy to sie wydarzyło. Analiza telefonów i sieci GSM pokaże wszystko. Gdzie byli z kim rozmawiali

abc
23 sierpnia 2019 13:28

nie ma żadnych jasnowidzów – są tylko oszuści i hochsztaplerzy żerujący na ludzkiej desperacji

Polecane
Ogłoszenia