Piotr Woźniak-Starak w nocy z soboty na niedzielę płynął na jeziorze Kisajno motorówką z 27-letnią kobietą. Czy to kelnerka o której piszą media?
Wirtualna Polska dotarła do tej osoby. Jak się okazuje jest to Ewa pochodząca z Łodzi. Pasjonatka żeglarstwa i podróży. 27-latka współorganizowała obozy i wyjazdy sportowe, a także inne formy wypoczynku. Obecnie pracuje w jednej z mazurskich restauracji, ale nie jako kelnerka. Łodzianka, jak sama pisała, jest fanką podróży i sportu. Uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii i aktywna – czytamy na jednym z jej profilów. 27-latka przyznała, że uwielbia pracę z ludźmi, nie potrafi usiedzieć w miejscu i rzadko bywa zmęczona.
– Pracuje w restauracji na Mazurach. Potwierdziły nam to dwa niezależne źródła. Byliśmy na miejscu. Wyproszono nas. Później na parkingu podszedł do nas agresywny mężczyzna, Groził i powiedział, byśmy dalej nie szukali dziewczyny – relacjonuje dziennikarz Wirtualnej Polski. Pół godziny po wizycie w restauracji wszystkie informacje i zdjęcia z profilu tajemniczej kobiety zniknęły.
To najprawdopodobniej nie było pierwsze spotkanie producenta filmowego z tą kobietą. – Takich spotkań w ostatnim czasie miało być nawet kilka – twierdzi źródło Wirtualnej Polski.
Jak informowała asp. Iwona Chruścińska z policji w Giżycku, we wtorkowych poszukiwaniach uczestniczą policyjni wodniacy z Giżycka i Węgorzewa, straż pożarna, Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i WOPR z Gdyni. Koordynatorem akcji tych służb jest policja.
Chruścińska przyznała, że ma informacje, iż na Kisajnie są prowadzone również działania poszukiwawcze prowadzone przez inne podmioty.
Prokuratura potwierdziła w poniedziałek, że osobą poszukiwaną na jeziorze Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Jak przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny, „pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Giżycku trwają czynności w niezbędnym zakresie, mające ustalić okoliczności i przyczyny zdarzenia na jeziorze Kisajno”.
Według policji, z soboty na niedzielę przed godz. 4 nad ranem odebrano zgłoszenie, że po jeziorze pływa motorówka i może zakłócać odpoczynek żeglarzy. Funkcjonariusze i ratownicy MOPR odnaleźli na miejscu dryfującą łódź motorową, na pokładzie, której nikogo nie było. Silnik łodzi nie pracował.
W ocenie policjantów, rzeczy pozostawione na motorówce wskazywały, że mogły nią płynąć dwie osoby. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w trakcie, których znaleziono na brzegu jeziora jedną z tych osób.
Więcej:
- Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań
- Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
- Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża
- Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji
- Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]
- Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?
- Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości
- Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog
- Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął
- Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”
- Dziś obchodziliby trzecią rocznice ślubu. Archiwalne nagrania z zaręczyn i ślubu [WIDEO]
- Ostatnia eskapada milionera
- Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie
- Są dwie wersje wydarzeń. Ewa z Łodzi poznała Piotra w dniu wypadku? Kto ma rację Wirtualna Polska, czy Super Express?
- Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?
- Jak zginął Piotr Woźniak-Starak? Wstępne oględziny ciała są wstrząsające
- Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”
- Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To nie były służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak
- Tragiczna wiadomość. Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka?
- Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]
- Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony
- Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?
- Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]
- Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
- Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]
- Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak
- Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno
- PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?
