fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 30 listopada, 2021
reklama

Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka

reklama

Piotr Woźniak-Starak w nocy z soboty na niedzielę płynął na jeziorze Kisajno motorówką z 27-letnią kobietą. Czy to kelnerka o której piszą media?

Wirtualna Polska dotarła do tej osoby. Jak się okazuje jest to Ewa pochodząca z Łodzi. Pasjonatka żeglarstwa i podróży. 27-latka współorganizowała obozy i wyjazdy sportowe, a także inne formy wypoczynku. Obecnie pracuje w jednej z mazurskich restauracji, ale nie jako kelnerka. Łodzianka, jak sama pisała, jest fanką podróży i sportu. Uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii i aktywna – czytamy na jednym z jej profilów. 27-latka przyznała, że uwielbia pracę z ludźmi, nie potrafi usiedzieć w miejscu i rzadko bywa zmęczona.

Pracuje w restauracji na Mazurach. Potwierdziły nam to dwa niezależne źródła. Byliśmy na miejscu. Wyproszono nas. Później na parkingu podszedł do nas agresywny mężczyzna, Groził i powiedział, byśmy dalej nie szukali dziewczyny – relacjonuje dziennikarz Wirtualnej Polski. Pół godziny po wizycie w restauracji wszystkie informacje i zdjęcia z profilu tajemniczej kobiety zniknęły.

reklama

To najprawdopodobniej nie było pierwsze spotkanie producenta filmowego z tą kobietą. – Takich spotkań w ostatnim czasie miało być nawet kilka – twierdzi źródło Wirtualnej Polski.

Jak informowała asp. Iwona Chruścińska z policji w Giżycku, we wtorkowych poszukiwaniach uczestniczą policyjni wodniacy z Giżycka i Węgorzewa, straż pożarna, Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i WOPR z Gdyni. Koordynatorem akcji tych służb jest policja.

Chruścińska przyznała, że ma informacje, iż na Kisajnie są prowadzone również działania poszukiwawcze prowadzone przez inne podmioty.

Prokuratura potwierdziła w poniedziałek, że osobą poszukiwaną na jeziorze Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Jak przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny, „pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Giżycku trwają czynności w niezbędnym zakresie, mające ustalić okoliczności i przyczyny zdarzenia na jeziorze Kisajno”.

Według policji, z soboty na niedzielę przed godz. 4 nad ranem odebrano zgłoszenie, że po jeziorze pływa motorówka i może zakłócać odpoczynek żeglarzy. Funkcjonariusze i ratownicy MOPR odnaleźli na miejscu dryfującą łódź motorową, na pokładzie, której nikogo nie było. Silnik łodzi nie pracował.

W ocenie policjantów, rzeczy pozostawione na motorówce wskazywały, że mogły nią płynąć dwie osoby. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w trakcie, których znaleziono na brzegu jeziora jedną z tych osób.

Czytaj też:  Wypadek lotniczy na lotnisku w Szymanach

Więcej:

 1. Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań
 2. Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
 3. Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża
 4. Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji
 5. Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]
 6. Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?
 7. Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości
 8. Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog
 9. Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął
 10. Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”
 11. Dziś obchodziliby trzecią rocznice ślubu. Archiwalne nagrania z zaręczyn i ślubu [WIDEO]
 12. Ostatnia eskapada milionera
 13. Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie
 14. Są dwie wersje wydarzeń. Ewa z Łodzi poznała Piotra w dniu wypadku? Kto ma rację Wirtualna Polska, czy Super Express?
 15. Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?
 16. Jak zginął Piotr Woźniak-Starak? Wstępne oględziny ciała są wstrząsające
 17. Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”
 18. Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To nie były służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak
 19. Tragiczna wiadomość. Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka?
 20. Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]
 21. Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony
 22. Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?
 23. Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]
 24. Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
 25. Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]
 26. Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak
 27. Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno
 28. PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka Tak wygląda 27-letnia Ewa z Łodzi, która płynęła motorówką z Piotrem Woźniak-Starak. Zdjęcia z Instagrama i Facebooka

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

130 KOMENTARZY

130 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama