7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Są dwie wersje wydarzeń. Ewa z Łodzi poznała Piotra w dniu wypadku? Kto ma rację Wirtualna Polska, czy Super Express?

WiadomościSą dwie wersje wydarzeń. Ewa z Łodzi poznała Piotra w dniu wypadku?...

Identyfikacja potwierdziła, że znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który 18 sierpnia uczestniczył w wypadku, co do którego prokuratura rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo – podała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie. Od niedzieli poszukiwanym był Piotr Woźniak-Starak.

reklama

Prokurator dodał, że po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych (Ujawniliśmy co wykazały: Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął), na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku.

Media od samego początku zaczęły spekulować na temat 27-latki, która wypadła z motorówki Piotra Woźniak-Staraka. Udało się jej dopłynąć o własnych siłach do brzegu. Tam nad ranem znalazły ją służby. W sprawie jest wiele pytań. Pojawiają się różne teorie.

reklama

Reporterzy Wirtualnej Polski już dwa dni później dotarli do jedynego świadka wypadku. Cały artykuł TUTAJ. To oni ujawnili, że nazywa się Ewa i pochodzi z Łodzi. Jest pasjonatką żeglarstwa i podróży. – Pracuje w jednej z mazurskich restauracji. Przez sześć lat pracowała w dwóch różnych ośrodkach i jako instruktor prowadziła szkolenia i kursy żeglarskie. Kobieta dużo podróżuje. Pracuje w restauracji na Mazurach. Byliśmy na miejscu. Wyproszono nas. Później na parkingu podszedł do nas agresywny mężczyzna. Groził i powiedział, byśmy dalej nie szukali dziewczyny. Na miejscu zastaliśmy także charakterystyczne auto, identyczne, jak ze zdjęć widniejących na profilu 27-letniej Ewy w social mediach. Pół godziny po naszej wizycie w restauracji wszystkie informacje i zdjęcia z jej profilu zniknęły. To najprawdopodobniej nie było pierwsze spotkanie Piotra Woźniaka-Staraka z 27-latką. Nasz informator mówi, że celebryta widywał się z nią wcześniej – możemy przeczytać w artykule Wirtualnej Polski. Te rewelacje mają być potwierdzone przez dwóch informatorów. Autorami newsa są etatowi reporterzy: Kamil Karnowski i Magdalena Raducha.

Nagle w sobotę (24.08) Super Express odpala sensacyjne informacje: “Wiemy, co łączyło Piotra Woźniaka-Staraka z tajemniczą Ewą. Poznali się w dniu wypadku”. Cały tekst TUTAJ.  W artykule możemy przeczytać: – Jak udało nam się ustalić, słynny milioner poznał ją w dniu swojego wypadku. Był gościem w restauracji swojego znajomego, w której Ewa pracowała jako kelnerka. Ponieważ dziewczyna nie miała jak w nocy wrócić do domu, producent filmowy sam miał zaproponować, że odwiezie ją swoją motorówką. (…) 27-latka pracowała jako kelnerka w restauracji, w której milioner spotkał się w sobotę wieczorem ze swoim kolegą. Według relacji świadków, do których dotarliśmy, spotkanie przeciągnęło się do zamknięcia lokalu. Pora była tak późna, że kelnerka chciała zamówić taksówkę do domu. Kiedy milioner o tym usłyszał, od razu zaproponował, że odwiezie ją motorówką. Zabrał też swojego przyjaciela. (…) Za trójką w motorówce jechała ochrona, którą jednak milioner miał sam odprawić. Najpierw Woźniak-Starak wysadził przyjaciela. Potem miał odwieźć Ewę. I wtedy doszło do tragicznych zdarzeń.
Co ciekawe artykuł nie jest podpisany, ale to częsta praktyka w tabloidach. Gazetę zaczęła cytować znaczna cześć Polskich mediów.
Warto dodać, że Wirtualna Polska jest najpopularniejszym w Polsce serwisem informacyjnym. Super Express nie łapie się w pierwszej 50.
Która wersja jest prawdziwa? Czy Piotr Woźniak-Starak znał wcześniej Ewę z Łodzi? Co robili razem na motorówce i dlaczego doszło do tragedii? Dlaczego pojawiają się różne wersje wydarzeń?
Napiszcie w komentarzach co sądzicie o tej historii.

Więcej:

Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań

reklama

Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji

Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]

Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?

Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Dziś obchodziliby trzecią rocznice ślubu. Archiwalne nagrania z zaręczyn i ślubu [WIDEO]

Ostatnia eskapada milionera

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość pogrzebowa?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To nie były służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak

Policja oficjalnie: – Dziś rano wyłowiono ciało mężczyzny z jeziora Kisajno. Piotr Woźniak-Starak odnaleziony?

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

216 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
216 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Super ex
25 sierpnia 2019 22:58

Ta wersja mająca wybielić wizerunek i zmienić ewidentny kontekst tej nocnej wycieczki jest nielogiczna i nieudolnie sklecona. Poznał w dniu tragedii i wspaniałomyslnie chciał odwieść do domu…Jak,gdzie, skoro jej samochód stał przed restauracją, raczej ona mogła go odwieść…Po za tym gdzie chciał ja wysadzić? U siebie czy w szuwarach? Skoro nawet zwłoki najszybciej można było na brzeg przetransportować u nich w posiadłości a nie w innym miejscu. Nagle doklejono kolegę, żeby nie wyglądało że plyneli we 2 nocą. Idiotyczna PR wersja.

Jw
25 sierpnia 2019 21:51

Zaczyna się wybielanie wizerunku. Nagle, po tylu dniach odnalazł się kolega, którego odwoził, ten wysiadł, potem ją miał odwieźć i tak dalej. W czym mu więc ochrona przeszkadzała? Niedługo wyjdzie na to, że Agnieszka wręcz go namawiała żeby popływał z panną. Ciemny lud to kupi? Nie sądzę.

Polecane
Ogłoszenia