Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
8 C
Olsztyn
czwartek, 16 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Są dwie wersje wydarzeń. Ewa z Łodzi poznała Piotra w dniu wypadku? Kto ma rację Wirtualna Polska, czy Super Express?

reklama

Identyfikacja potwierdziła, że znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który 18 sierpnia uczestniczył w wypadku, co do którego prokuratura rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo – podała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie. Od niedzieli poszukiwanym był Piotr Woźniak-Starak.

Prokurator dodał, że po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych (Ujawniliśmy co wykazały: Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął), na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku.

Media od samego początku zaczęły spekulować na temat 27-latki, która wypadła z motorówki Piotra Woźniak-Staraka. Udało się jej dopłynąć o własnych siłach do brzegu. Tam nad ranem znalazły ją służby. W sprawie jest wiele pytań. Pojawiają się różne teorie.

reklama

Reporterzy Wirtualnej Polski już dwa dni później dotarli do jedynego świadka wypadku. Cały artykuł TUTAJ. To oni ujawnili, że nazywa się Ewa i pochodzi z Łodzi. Jest pasjonatką żeglarstwa i podróży. – Pracuje w jednej z mazurskich restauracji. Przez sześć lat pracowała w dwóch różnych ośrodkach i jako instruktor prowadziła szkolenia i kursy żeglarskie. Kobieta dużo podróżuje. Pracuje w restauracji na Mazurach. Byliśmy na miejscu. Wyproszono nas. Później na parkingu podszedł do nas agresywny mężczyzna. Groził i powiedział, byśmy dalej nie szukali dziewczyny. Na miejscu zastaliśmy także charakterystyczne auto, identyczne, jak ze zdjęć widniejących na profilu 27-letniej Ewy w social mediach. Pół godziny po naszej wizycie w restauracji wszystkie informacje i zdjęcia z jej profilu zniknęły. To najprawdopodobniej nie było pierwsze spotkanie Piotra Woźniaka-Staraka z 27-latką. Nasz informator mówi, że celebryta widywał się z nią wcześniej – możemy przeczytać w artykule Wirtualnej Polski. Te rewelacje mają być potwierdzone przez dwóch informatorów. Autorami newsa są etatowi reporterzy: Kamil Karnowski i Magdalena Raducha.

Nagle w sobotę (24.08) Super Express odpala sensacyjne informacje: „Wiemy, co łączyło Piotra Woźniaka-Staraka z tajemniczą Ewą. Poznali się w dniu wypadku”. Cały tekst TUTAJ.  W artykule możemy przeczytać: – Jak udało nam się ustalić, słynny milioner poznał ją w dniu swojego wypadku. Był gościem w restauracji swojego znajomego, w której Ewa pracowała jako kelnerka. Ponieważ dziewczyna nie miała jak w nocy wrócić do domu, producent filmowy sam miał zaproponować, że odwiezie ją swoją motorówką. (…) 27-latka pracowała jako kelnerka w restauracji, w której milioner spotkał się w sobotę wieczorem ze swoim kolegą. Według relacji świadków, do których dotarliśmy, spotkanie przeciągnęło się do zamknięcia lokalu. Pora była tak późna, że kelnerka chciała zamówić taksówkę do domu. Kiedy milioner o tym usłyszał, od razu zaproponował, że odwiezie ją motorówką. Zabrał też swojego przyjaciela. (…) Za trójką w motorówce jechała ochrona, którą jednak milioner miał sam odprawić. Najpierw Woźniak-Starak wysadził przyjaciela. Potem miał odwieźć Ewę. I wtedy doszło do tragicznych zdarzeń.
Co ciekawe artykuł nie jest podpisany, ale to częsta praktyka w tabloidach. Gazetę zaczęła cytować znaczna cześć Polskich mediów.
Warto dodać, że Wirtualna Polska jest najpopularniejszym w Polsce serwisem informacyjnym. Super Express nie łapie się w pierwszej 50.
Która wersja jest prawdziwa? Czy Piotr Woźniak-Starak znał wcześniej Ewę z Łodzi? Co robili razem na motorówce i dlaczego doszło do tragedii? Dlaczego pojawiają się różne wersje wydarzeń?
Napiszcie w komentarzach co sądzicie o tej historii.

Więcej:

Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań

Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji

Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]

Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?

Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Dziś obchodziliby trzecią rocznice ślubu. Archiwalne nagrania z zaręczyn i ślubu [WIDEO]

Ostatnia eskapada milionera

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość pogrzebowa?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To nie były służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak

Policja oficjalnie: – Dziś rano wyłowiono ciało mężczyzny z jeziora Kisajno. Piotr Woźniak-Starak odnaleziony?

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

reklama

styczeń, 2020

17STY19:00Nie/podobieństwa.Japonia na zdjęciach

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

216 KOMENTARZE

  • Rodzina ma takie reżyserskie możliwości… Że zrobiona jest dobra aura śmierci P.W.S. Pomocny, uczynny, litościwy. I wielce możliwe, że taki był. Jednak….. Od wieku wieków … Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Zdradzana wdowa- zgarnia wszystko?
   Jakakolwiek Aga jest… musi znieść ogromny ból… Możliwe że wewnętrzny wstyd… I żal … Bo możliwe że bliscy wiedzieli i ochrona o jego wielkoduszności….
   ZdjęciA…Lansy.. ustawki…. Kasa…. Relacje z każdej minuty życia… To w końcu dużo osób zgubi… Mamy czasy próżnej głupoty…. Żyjącej własnym życiem.
   Szczerze współczuje Adze. Matce. Rodzeństwu.. odejście bliskiego jest nie do przeżycia…

   15
 1. Prawdopodobnie to Ewa prowadziła motorówkę. Piotr wyraził zgodę wierząc w jej doświadczenie. Piotr siedział na burcie. Ewa chciała się popisać….i to Ewa krzyknęła do Piotra…”trzymaj się”….zrobiła szybki nieprzemyślany manewr…Piotr wypadł tyłem do wody, wlosy zaczepily o srube, ktora zraniła Piotra. Ewa zobaczyla brak Piotra i wychyliła sie aby zaczekac az Piotr wypłynie. Piotr nie wypływał i jeśli noc byla jasna to i byc może dostrzegła na wodzie krew. Wpadla wtedy w panikę, ze będzie winna jego smierci…zmieniła wersję wydarzenia, ze to on prowadził, ze to ona wypadła i nic wiecej nie wie….Na potwierdzenie tego…wskoczyla do wody i popłynęła na brzeg. Leżała i czekała az ją znajdą. Napisano, ze jej stan był dobry. Gdyby to bylo prawdą, co ona mowi…. to zaraz krzyczałaby wzywając pomocy….woda głos niesie, a wtedy na wodzie bylo duzo łódek więc i duzo ludzi. Ją jednak tak sparaliżował strach, ze nie podjęła tej akcji, ktora powinna byc prawidlowym działaniem…jeśli jej wersja byłaby prawdziwa. Na podstawie jej zeznań….z ofiary robi się sprawcę wypadku. Moze wariograf lepiej pomóglby poznac tę prawdę.

  36
  3
  • Przecież ustalenie kto ostsni prowadził motorówkę było proste. Wystarczyło sprawdzić odciski palców na kierownicy, czy co tam było do kierowania.
   Znając jednak działania naszych służb, to na to nie wpadli, i to ich odciaski tam głównie są.

 2. Tragedia wywołuje emocje nie tylko ze względu na „czynnik ludzki”, utonięć są setki. Ale tu chodzi o postaci medialne. Tylko… nieoczekiwanie dla samych zainteresowanych okazało się, ze są granice wytrzymałości, jeśli o tę medialność chodzi. Zainteresowanie ciemnego ludu zaczęło ciążyć. Bo lud ten zadaje sobie całkiem logiczne pytania… tak niewygodne dla Rodziny Zmarłego. Czasem w neutralny sposób, innym razem jest okrutny i bezwzględny w pomówieniach i osądach. Prowadzić Big Brother i samemu być w samym centrum „medialnego Big Brothera” – to dwie różne rzeczy, mam nadzieję, że to się stanie jasne dla ex-prowadzącej? ten poniżający godność ludzką program. Inna sprawa, ze wizerunek imprezującego synka, który jadąc po bandzie doprowadza do tragedii, nie pasuje do rodziny p. Starakow. Trzeba podpisać kilka klauzul tajności i wpłynąć na media aby publikowały legendy. A przede wszystkim wyciszyć sprawę. I w nekrologu napisać, ze „żył pełnia życia nawet w chwili smierci”… to jak dla mnie tragiczne słowa. Nie życzę takiego nekrologu nikomu… Spoczywaj w pokoju, panie Piotrze!

  72
  1
  • Pełnia życia, czyli popisy motorówką w nocy, czy też szklaneczka alkoholu i zaproszeni do bogatego świata falszywi przyjaciele typu gwiazdki filmowe i celebryci pozujący do zdjęc umieszczonych potem na insta… łamanie zasad obowiązujących zwykłego czlowieka.

   44
   1
   • O zmarłych się źle nie mówi ale jakie to dziwne? Żoną zostawiła męża i pojechała do W- wy ją bym swojego męża nie zostawiła samego coś tu nie gra…….

    A niby tak go kochała jak się kocha to się jest z mężem na dobre i źle ONI SAMI WIEDZIELI JAK Z NIMI JEST…
    Szkoda odszedł za wcześnie mógł żyć NIECH SPOCZYWA W POKOJU W MIEJSCU KTÓRE KOCHAŁ

 3. Kiedy i gdzie poznał, co robił, jak się bawił. I nie jest to wersja przedstawiana przez WP. Dlaczego Warszawa nie mówi wprost, ponieważ za tym stoi tragedia kobiety, która męża już nie zobaczy, a obdarta z godności żony została publicznie i brutalnie. Za tym stoi też druga twarz zdolnego, towarzyskiego i wrażliwego człowieka, który jak każdy z nas miał swoje słabości.
  Niepotrzebna jest kreacja na siłę. Nikt z nas nie powinien rozliczać ich związku – trauma pytań bez odpowiedzi i ran które się nie zagoją będzie dla bliskich okrutną lekcją i po ludzku powinniśmy im współczuć. Bo tak wypada.

  100
  8
  • Wersja pierwotna o wcześniejszej znajomości jest natomiast prawdziwa i Warszawa też to wie. Charakter tej znajomości to już rzecz poza zainteresowaniem osób pobocznych.

   64
   2
  • Ta obdarta z godności żony, żona. Która wcześniej bez skrupułów obdzierała z godności i bez litości innych. A teraz publicznie i brutalnie spotkało ją coś niesamowitego, brutalnego! Żal tylko Piotrka!

   77
   5
 4. Dziewczyna pracuje 6 lat na Mazurach (w restauracji) czyli gdzie Starak czesto przebywa i dopiero teraz sie poznali?? To sie kupy nie trzyma. Po co tak sciemniac??? Najlepiej to o Staraku nie swiadczy. Zal Agnieszki tylko. Poza tym przesledzcie filmiki Staraka na jego insta….Nawalony jak szpak ledwo na nogach sie trzyma nad jeziorem. To bylo igranie ze smiercia. Przeczytajcie sobie co biuro detektywistyczne Lampart pisze o tej calej sytuacji na ich FB…. To cud,ze wczesniej do takiej tragedii nie doszlo….Sorrry nie tragedii bo jesli ktos nie spelnia podstawowych zasad ostroznosci nie mozna mowic o tragedii…tylko o lekkomyslnosci, nieodpowiedzialnosci i igraniu ze smiercia…………….

  84
  7
 5. WP zdobywa się na szaleństwo, wysyła reporterów na miejsce zdarzenia. Reporterzy szukają w archiwach, jak to się w kiedyś robiło, podekscytowani wzmiankują nawet w swoim tekście o „dwóch niezależnych źródłach” (dotyczyło to tylko tożsamości Ewy). Po czym, po kilku dniach WP podaje wersję zdarzeń „ustaloną” przez Super Express.

  49
  1
 6. Świadkowie – uczestnicy regat (żeglarze) twierdzą, że zawiadomili policję o 2:00
  Policja zaprzecza.
  Jackowski twierdzi, że ciało znaleziono dzięki jego mapie.
  Nurkowie RP zaprzeczają i wyjaśniają, że mapę, dzięki której odnaleziono ciało, zrobili żeglarze.
  Mapę narysowali dokładną, ale czasu dokładnego nie podali?

  52
  • Widział ktoś mapkę z zaznaczeniem gdzie została znaleziona Ewa i skąd nurkowie wydobyli ciało?
   Porównywanie mamy Jackowskiego z mapą uczestników regat nic nie da, bez wiedzy o miejscu znalezienia Ewy i Piotra.

   18
   1
 7. Wszystko kupy sie nie trzyma.
  1. Podobno odprawił ochronę a ochrona monitorowała jego telefon który został na łódce. Nie dziwiło ich ze łodka 3 kreci sie w koło?
  2. Nikt nie podaje gdzie odnaleziono motorówkę i jak to skonfrontować z miejscem w którym wyszła na brzeg kobieta z która pływał
  3. Z jakiej knajpy i gdzie chcial ja odwiezc? Zerknijcie na mapy jeziora kisajno, miejsca gdzie mieszkał, gdzie znaleziono ciało.
  4. Dlaczego kobieta siedziała pół nocy na brzegu i czy ona wogóle istnieje. Jak policja ja znalazła jesli motorówka podbono sie przemieszczała z miejsca wypadku.
  5. motorówka zakłocała cisze ale komu konkretnie. Ten rejon jezrioa to odludzie zerknijcie na mape
  6. Jesli ochronna nie reagowała że nie wraca przez kilka godzin to albo kłamia albo byli przezwyczajeni do takich zachowan

  90
  4
  • Po przeciwnej stronie jest wieś Pierkunowo.To nie odludzie. 3 lata temu byłam tam na łódce na „dziko” i w nocy jakąś motorówka w nocy szalała po jeziorze,towarzystwo było bardzo głośne i wesołe. Jednym słowem zakłócała ciszę w tak przepięknym miejscu.

   43
   1
   • Czyli planował coś takiego?: po zabawie na wodzie, dobijamy do brzegu mojej Fuledy, potem po ciemku do samochodu (gdzie on jest?) i zawoże cię moim wypasionym autem do domu?
    I to wszystko bez ochroniarzy?
    Czy tez właśnie ochroniarze mieli czekać na brzegu (i się nie kapneli przez pare godzin, że coś jest nie tak), albo mieli być ściągnieci z domu (do którego ich odesłał?) i to oni by ją odwieźli.. gdzieś o 3-4 w nocy?)

 8. ten kraj to republika bananowa, tak własnie, republika bananowa, gdzie klany bogaczy zarządzają prasą, wymiarem sprawiedliwości, telewizją i internetem.
  zwykły obywatel jest surowo rozliczany przez aparat państwowy z najdrobniejszych przewinień, a wybrańcy mogą robić, co chcą i są bezkarni.
  tacy staracy czuja się w tej republice bananowej, jak ryba w jeziorze i tylko bóg czasami koryguje ich zachowania

  134
 9. W którymś artykule publikowano zdjęcia Ewy z Piotrem na jego motorówce z jej profilu na instagramie.Tam był dzień…A feralnej nocy jak nazwa wskazuje była noc (więc zdjęcie wstawiła z innej przejażdżki).Dlatego też wersja późniejsza,o poznaniu Piotra w restauracji tuż przed tragedią jest zmyślona.

  166
  7
   • Jej zdjęć jest jeszcze mnóstwo, nic nie dało usunięcie bloga. VW przerobiony na camper, też jest w necie. Sytuacja powtarza się z usunięciem filmiku z premiery Sztuka kochania, niby usunięty, a dostępny.

    16
  • to było jej zdjęcie z kims tam w czyms tam, co mogło wyglądać na motorówkę, osoba jej towarzysząca miała dłuższe wlosy ale twarze obojga były solidnie wypikselowane, no ale ty juz musisz twierdzić, że to byli ONI, RAZEM, na TEJ jego motorowce!

   16
   14
  • Nie byl instagram Ewy O. Tylko AWS , i na zdjeciu nie siedziala Ewa O, jeżeli o tym samym artykule myślimy. Nie siej wiatru, bo zbierzesz burzę

   11
   9
 10. Ta kobieta musiała być strasznie bezmyślna, lub pod wpływem , żeby z obcym wsiadać w nocy na motorówę, lub znali się wcześniej, to już taki obcy nie był, co by mogło ją ośmielić. dziwna ta Ewa, dziwna sprawa, wstydu Agnieszce Szulim narobił, chyba jednak nie działo sie niestety w ich małżeństwie najlepiej…

  110
  7
  • Z opisów wynika, że ta kobieta lubiła adrenalinę, jej pasją bylo żeglarstwo i Mazury – jak i jego, on nie był już taki obcy a poza tym znany z sympatii do ludzi i takiegoż ciepłego charakteru, tak więc w związku z powyższym, gdyby dziewczyna tej nocnej, szaleńczo-wakacyjnej przygody odmówiła to by było dopiero głupie.
   I nic do tego nie ma jego małżeństwo.

   29
   22
   • Glupio gdyby odmówiła przejażdżki nocą? Możesz tak myśleć. Wg mnie wszystko by było mądrzejsze od tego, co tam powyrabiali. Ale tak, jak napisali rodzice, przecieź” do ostatniej chwili żył pełnią życia…” kwestia, co dla kogo jest pełnią źycia

    48
    1
   • Wśród wielu osób , w wiekszej polowie mężczyzn, jest pogląd, że co ma małźeństwo do zdrady/ lub nocnych przejażdżek??? Jednak chyba większość kobiet myśli, źe jednak coś ” ma”

    54
    1
   • Głupie, to jest łamanie ZAKAZU pływania nocą po jeziorach przez instruktorkę żeglarstwa. To tak jakby instruktor nauki jazdy nie przestrzegał znaku STOP.
    Froga za wrzucanie filmików z szaleńczej jazdy po Warszawie policja ścigała.
    Piotr wrzucał filmiki z jazdy nocą po jeziorze i nikt nie reagował.

    46
    1
   • Wyobraźcie więc sobie tę sytuację, że ona na jego propozycję podwózki motorówką odpowiada: NIE.
    Wyobrażacie to sobie?
    I może jeszcze na jej miejscu na pewno byście odmówili?
    No ale na serio, bez świętoszkowego oburzenia, lecz ze wspomnieniem młodości, wakacyjnego lata……….

    9
    7
    • No tak, brzmi kusząco – przejechanie się taką motorówką, szkoda, źe nie popływali za dnia…. może wtedy byłby skandal o romansie Woźniaka-Staraka, ale nie byłoby i skandalu i tragedii…, a tak to Polska dostała podwójny news….

     14
 11. on był na rybach, zawsze w nocy łowił, bo nie miał karty wędkarskiej, a rodzice oszczędzali każdy grosz i z jedzeniem było krótko, no i złapał szczupak że cho cho i go wciągnął do jeziora, no tragedia jak z szekspira

  72
  10
 12. Przez szacunek dla tragicznie zmarłego powinno się zaprzestać rozpowszechniania półprawd i kłamstw o nim.
  Robienie z niego młodego boga, brata łaty i niezłomnego druha drużyny „niewidzialnej ręki” godzi w jego dobre imię i cześć.

  102
  4
 13. Zadna z podawanych wersji kupy sie nie trzyma. Tej, podanej przez SE zal komentowac, porazka dziennikarstwa i kpina z nas , czytelnikow. Wg szczatkowych informacji, tam w sobote miala sie odbywac mega impreza. Rzekomo motorowki znajomych PWS non stop cumowaly przy posiadlosci Starakow. Tak przynajmniej pisal w komentarzu ktos z miejscowych, niestety sami miejscowi niechetnie wypowiadaja na ten temat,
  Zdjecie wrzucone na insta AWS kaze sie domyslac, ze AWS jeszcze w sobote tam byla. Wieczorem zaczyna sie impreza. Zjezdzaja sie goscie, a PWS z zona i tesciami opuszcza to cale towarzystwo, by zjesc kolacje w Gizycku, Potem AWS wraz z rodzicami wraca na noc do Warszawy, a PWS plynie motorowka do Fuledy. Malo to logiczne. Dziwne jest tez to, ze nikt ze znajomych nie zainteresowal sie, gdzie tak dlugo jest PWS, gdy tam ponoc w posiadlosci odbywala sie impreza.
  Dziwne to jakos i malo spojne, ale prawdy i tak sie nie dowiemy, pozostaje tylko zal, ze final zycia PWS byl tak tragiczny.

  127
  3
  • Według Newsweeku z 2017 „prawie połowa Polaków to partnerzy niewierni, prawie co trzecia żona przyprawia mężowi rogi”, do tego należy dodać zdrady w nieformalnych związkach. Nie ma co się tak burzyć…
   Pana Piotra należy pamiętać za to , co zrobił dobrego. Trzeba oceniać całokształt.
   Współczuję wszystkim, których ta tragedia dotyczy.

   50
   22
 14. Kolejna,opłacona przez rodzinę ściema Super Expressu, o kupnie TUŻ (sic!) przed śmiercią mieszkania dla ŻONY w Nowym Yorku aby udowodnić jakie to było wspaniałe małżenstwo. Nawet gdy tak było to pewnie kupił też dla siebie a nie tylko dla ŻONY

  176
  3
 15. Żona miała 2 wyjścia . Zdradzona żona lub kochana żona. Dała się przekupić. ” Woźniak-Starak podobno zrobił żonie niespodziankę i kupił apartament w centrum tego miasta. Jak podaje „Super Express” inwestycja kosztowała go około 4 mln dolarów, czyli 16 mln złotych.”

  77
  7
  • Kolejna,opłacona przez rodzinę ściema Super Expressu, o kupnie TUŻ (sic!) przed śmiercią mieszkania dla ŻONY w Nowym Yorku aby udowodnić jakie to było wspaniałe małżenstwo. Nawet gdy tak było to pewnie kupił też dla siebie a nie tylko dla ŻONY

   81
   2
  • Ciekawe za co kupil mieszkanie w Nowym Jorku za 4 mln dol. jak byl bezrobotny. Czy urzad skarbowy ich sprawdzal? Z wygladu to byl raczej biedny, a na twarzy przygnebiony. Widac po oczach, ze dlugo zyc nie bedzie. Czy ojczym dawal mu zawsze milionowe darowizny na wszelkie zachcianki. Od darowizny jest podatek. Czy urzad skarbowy pobieral podatek jak nalezy? Zona zamiast z mezem to na wylotach i operacjach upiekszajacych. Biedak musial odzywiac sie w knajpach, zamiast miec zonke przy boku i pachnacy obiadzik.
   Kto go wpakowal w te zeniaczke. A ona mowi, ze dwa lata to byl dla niej ciezki czas, a maz wariat. Wypowiedz w sieci. W sumie to marnie trafil. Ale tak bywa.

   88
   18
 16. Po pierwsze: nigdy w gastro nie pracowaliście? Jeśli jako gość siedzi się do zamknięcia z właścicielem, który jest waszym znajomym, to atmosfera jest raczej luźna. Mogli zaprosic Ewę na lampkę wina czy dwa. To chyba nie koniec świata?
  Piotr mógł też zaproponowac podwiezienie do domów. Kochał te jeziora i jak widać przejażdżki nocą, dwa dodatkowe kursy były dobrą okazją, żeby sobie poplywać. Ewa tak jak on kocha żeglarstwo, faktycznie mógł chciec jej pokazać jakieś bardziej niebezpieczne manewry.
  Po drugie: skad info, że ona była naga!?
  Mogla zdjąć z siebie mokre ciuchy- wy nad ranem siedzielibyście pewnie przemoczeni, sama przyjemność.

  31
  193
  • Nie myl knajp. Knajpa od kolacji jest po drugiej stronie jeziora gdzie Ewa pracowała. To są dwie inne miejscowości. Fuleda jest kilkanaście kilometrów dalej od tych miejscowości.
   Ewa Jako instruktora w szkole żeglarstwa G… w Giżycku, doskonale wiedziała, że w nocy jest zakaz pływania po polskich jeziorach.

   145
   3
 17. jaki był nie wiemy zresztą to bez znaczenia, stracił życie i to jest wielką tragedią, największą dla jego matki.Niewyobrażalny ból, oby ci którzy tu ferują wyroki nigdy tego nie zaznali. Nie naszą sprawą teraz spekulować czy podwoził znajomą czy kochankę.Zginął,wszystko inne przestało mieć znaczenie.Fakt,rodzina nie powinna przeinaczać faktów, po co? Ludzie i tak wiedzą swoje, tu wystarczyłoby kilka prostych słów do ludzi,aby uszanowali, a tak tragedia zeszła na drugi plan, najważniejsza teraz jest sensacja. Zastanówcie się nad sensem życia,jak łatwo możemy je stracić,tak samo biedny jak i bogaty,miliony go nie uchroniły.Szkoda chłopaka,za młody na śmierć…chociaż ona zawsze przychodzi za wczeście, szkoda rodziny, matka nigdy się już nie podniesie, chociaż to uszanujcie

  156
  9
  • Dziecko nie powinno umierać przed rodzicem.
   Matka cierpi okrutnie i to jest wszystko takie straszne.
   Za tydzień wszystko ucichnie, a za miesiąc media zajmą się czymś innym, a matki ból pozostanie na wieki.
   Moim zdaniem, już powinno być cicho nad ta trumną, zamiast tworzenia przeróżnych, alternatywnych wersji historii.
   Komu to potrzebne?….

   152
   12
 18. Ogromny żal młodego wartościowego człowieka.
  Ogromny żal matki która traci syna
  Wszyscy przeżyli tragiczne poszukiwania i tworzenie innej prawdy jest niepoważne.

  114
  13
 19. Ochroniarze mogą sobie pluć w brodę bo w jakiś sposób nawalili, ale gwoli prawdzie nic nie mogliby zrobić: ani go odwieźć od pomysłów ani go uratować.
  Jeśli wypadek był o 2 w nocy i odgłos motorówki byl dziwny jak zeznają swiadkowie, a ochroniarze o sprawie dowiedzieli sie dopiero po 4 (świtało już?) i to od policji, to gdzie oni byli przez te 2 h? Faktycznie poszli do domu i stamtąd kontrolowali jego telefon? Czy czekali gdzieś na brzegu – powinni tak zrobić – i wtedy oni nic nie słyszeli, nie widzieli świateł, nie popłynęli kawałek, żeby sprawdzić?
  Jeśli bali się mu przeszkadzać i posłusznie go słuchali – to niech to będzie tez lekcja dla innych ochroniarzy. Już nianie lepiej pilnują.

  118
  14
 20. Oż qrcze naprawdę, co was tak dziwi taka sytuacja: 40-letni bogaty facio spotyka się ze znajomymi w jakiejs knajpie, luz, zabawa, pogadanki z obsługą, wieczór i kelnerka (czy tam menadzerka) już nie taka obca mówi, że chce wezwać taxi, a ten gościu: spoko podwiozę cię moją motorówka! I co robi też-żeglarskie dziewczę: Suuper! Potem gościu do ochraniarzy rzuca luzacko: Wracajcie doma! Zaraz dojadę!
  A na jeziorze wiadomo: musi się popisać przed 12 lat młodszym dziewczęciem! A wy musicie od razu o romansach i zdradach?!
  Na świecie jest pełno takich zonatych kolesi-indorów chętnych do podwózek dopiero poznanych kobiet, zwłaszcza młodszych blondynek.
  Nie znam Mazur i co mnie zastanawia to to, czy ona mieszkała nad brzegiem? bo jak chciał ją podwieźć do miejsca zamieszkania? Potem przecież musiała iść gdzieś w ciemnicy po lądzie, planował wysiąść i ją odprowadzić? To jednak ta taksówka była lepszym pomysłem nie tylko ze względu na wypadek.

  91
  108
  • W knajpie w Rydzewie był z żoną i teściami do 23. Widzieli ich ludzie. Owa kelnerka/instruktorka pracuje i mieszka w Bogaczewie. Naprzeciwko. Rezydencja PWS jest dwa jeziora dalej. Nic tu się kupy nie trzyma. Poza tym, że może rzeczywiście miał ją odwieść, ale nocą, ze swej posiadłości do Bogaczewa. Inna sprawa, że wtedy ochrona zareagowałaby, bo przecież namierzali nie przemieszczają się łódkę i nic ich nie zaniepokoiło. Znaczy, wiedzieli co jest grane

   244
   4
  • czy Ty widziałeś na mapie, gdzie jest Bogaczówka (miejsce pracy i zamieszkania dziewczyny), a gdzie Fuleda (posiadłość Staraków i miejsce wypadku) ? jeśli zabrał dziewczynę z Bogaczówki, to w jakim celu znaleźli się w Fuledzie ?

   139
   2
   • Odstawił ochronę w drugiej motorówce i rzekomego przyjaciela – osobistego ochroniarza, który płynął z PWS i dziewczyną. Został na motorówce sam z Ewą i brykali po jeziorze przy posiadłości. Tam też był wypadek. Może by ją i odwiózł nad renem do domu, gdyby nie było wypadku.

    67
    2
   • taaa, jedno tu pisze ze dziewczyna mieszka i pracuje w Bogaczewie, a drugie że to Bogaczówka. A, i jest jeszcze, że w Giżycku.
    Nie znam Mazur i nie chce mi się sprawdzać co i gdzie jest, ale ci co chcą zademonstrować, że cos tam wiedzą niech nie mącą.

    6
    2
 21. Milczenie jest złotem a zaangażowane tłumaczenia głupotą. Niewiem po co tyle artykułów o tym a w żadnym nie ma nic o tym że w nocy nie ma co pływać motorówka a ani w nocy ani w dzień nie ma co szaleć motorówka na jeziorze bo na to nie ma warunków. Niebył to żaden bohater narodowy żeby tyle o nim pisać a jeżeli rodzina nie chce rozgłosu to mnożeniem artykułów i zmuszaniem niektórych portali do wyłączenia komentarzy sami niepotrzebnie zwracają na sprawę uwagę

  123
  5
 22. Ta wersja mająca wybielić wizerunek i zmienić ewidentny kontekst tej nocnej wycieczki jest nielogiczna i nieudolnie sklecona. Poznał w dniu tragedii i wspaniałomyslnie chciał odwieść do domu…Jak,gdzie, skoro jej samochód stał przed restauracją, raczej ona mogła go odwieść…Po za tym gdzie chciał ja wysadzić? U siebie czy w szuwarach? Skoro nawet zwłoki najszybciej można było na brzeg przetransportować u nich w posiadłości a nie w innym miejscu. Nagle doklejono kolegę, żeby nie wyglądało że plyneli we 2 nocą. Idiotyczna PR wersja.

  351
  2
 23. Zaczyna się wybielanie wizerunku. Nagle, po tylu dniach odnalazł się kolega, którego odwoził, ten wysiadł, potem ją miał odwieźć i tak dalej. W czym mu więc ochrona przeszkadzała? Niedługo wyjdzie na to, że Agnieszka wręcz go namawiała żeby popływał z panną. Ciemny lud to kupi? Nie sądzę.

  352
  3
 24. A mi się wydaje dziwne, że Agnieszka wyjeżdża sama w środku weekendu do Warszawy . Albo się pokłócili bo coś było na rzeczy. Nie za idealne to małżeństwo było. On potrzebował normalnej rodziny dzieci. Jego to życie go nudziło a nie było szans na normalność bo żona twierdziła że nie czuje instynktu macierzynskiego

  277
  61
   • Może helikopterem poleciała? Wyraźnie pisali, że w niedzielę wróciła do posiadłości.
    Nie wierzę, że spała w Fuledzie i nie zainteresowała się gdzie mąż jest. Pewnie wcześniej by go szukali, a nie po skargach wodniaków, że głośno na jeziorze.

    131
    3
   • Dawni się tak nie uśmiałam, prawie tydzien im zajęło wymyślanie tej bajeczki, przez 4h odwozil ją motorówką do domu, to gdzie ona mieszkała? To jezioro chyba nie jest aż tak wielkie. A ochronę odprawił, bo pewnie chciał żeby nocy nie zarywali. Jak dla mnie to ochrona była przyzwyczajona to takich jego wypadów, dlatego nie zareagowali że nie ma go 5h, dopiero jak służby zaczęły krążyć po jeziorze to się ockneli i zaczeli go szukać. Historyjka wymyślona dla Agnieszki, bo kto inny by w nią uwierzył. Chcą z bawidamka zrobić bohatera.

    246
    4
  • normalny dom, to taki w którym jest miłość, troska i zrozumienie, on problemy miał, to miał wypisane na twarzy, czy ktoś to dostrzegł, no właśnie, nie ma co dorabiać tutaj fabuły z dziećmi

 25. A mi się wydaje dziwne, że Agnieszka wyjeżdża sama w środku weekendu do Warszawy . Albo się pokłócili bo coś było na rzeczy. Nie za idealne to małżeństwo było. On potrzebował normalnej rodziny dzieci. Jego to życie go nudziło a nie było szans na normalność bo żona twierdziła że nie czuje instynktu macierzynskiego

  112
  42
 26. SE napisał nową wersję wydarzeń tak nielogiczną i tak niespójną, że aż ręce opadają.
  Chyba „ na zamówienie”…

  Uważają czytelników za tępaków , którym się naraz wmówi , ze białe to czarne …

  Po co te kłamstwa.

  Wydarzyła się tragedia i może już należy zachować ciszę.

  326
  3
 27. Czytam kazdy komentarz I nie bylo wczesniej mowy o tym, ze ocieplaja wizerunek z uwagi na kariere Pani Agnieszki – kto da jej kontrakt reklamowy, twarza jakiego produktu/programu zostanie? Cenzurujecie komentarze

  144
  7
 28. Żal mi Agnieszki. Też przez niefrasobliwość męża musiałam się wstydzić przed tysiącem osób ona przed milionami. Mam nadzieję że sobie poradzi. Musi chociaż to bardzo trudne. Czas to jej sprzymier, eniec

  113
  55
   • ano tego, że pośmiertnie mąż ‚poinformował całą Polskę o tym, że doprawił jej poroże 🙁
    facet spędza kawał nocy w towarzystwie młodszej o ponad dekadę, niespokrewnionej kobiety, wczesniej odsyłając ochronę, aby pobyc z nią sam na sam.
    no wierzyć się nie chce, że tylko sobie chcieli radośnie popływać, a ochroniarzom pan Piotr po prostu dał odpocząć i pospać

    197
    5
    • Ale to on zdradzal, przewaznie zdradzany partner nie Na pojecia o zdradzie . Wedlug mnie nie Na sie czego wstydzic , ona jest ofiara! To nie ona przeprawiala rogi mezowi

     21
     4
   • swojego zachowania na przykład – jak poniżała mamę Dody ( mimo że mama nie jest osobą publiczną ) jak to maz ją zdradzał przed laty i dziecko pozamałżeńskie ma

    49
    4
  • Rozumiem, ale ta Ewa…Dziewczyna wiedziała, że facet ma żonę…Zapachniały pewno pieniądze, trzeba skądś brać na wyprawy i podróże.

   112
   22
 29. Właśnie takie bajki o dzielnym rycerzu oburzają ludzi i prowokują do niewybrednych komentarzy. Ten młody bóg okazał się zupelnie zwykłym człowiekiem z nieprzeciętnym zamiłowaniem do imprezowania i balansowania na zasadach. Im więcej rodzina będzie usiłowała tuszować tym więcej hejtu sprowokuje.

  339
  5
 30. Ocieplaja wizerunek ale Pani Agnieszki. Kto jej da potem da kontrakt reklamowy, twarza jakiego produktu/programu bedzie? Teraz jest teraz ale potem kariere trzeba bedzie kontynuowac.

  101
  16
 31. Niestety ale pierwsza wersja jest wg mnie prawdziwa..druga bajka jest wymyslona teraz żeby wybielić pws i rodzinę. Wpływy bogatej rodziny są tak duże że ciało jest przetransportowane do nich na posiadłość i wybranego przez nich prosektorium. Oczywiście jak znam życie nie znajdą w krwi itd żadnych śladów alko i białego proszku….cóż branża medyczna może wszystko. Przerażające . Szkoda Pws i tej Ewy . Każą jej zapewne kłamać itd.

  308
  7
 32. wersja Super Ekspresu jest niedorzeczna, mozna sądzic ze wymyslona na prędce żeby z twarza wybranac z dwuznacznej sytuacji jaka niewatpliwie byla nocna eskapada zonatego mezczyzny z mloda, nieznana dziewczyną, sam na sam w srodku nocy. Gdyby plyneli w 3 to taka informacja od razu by sie pojawiła, dziwne tez ze pracownica byla po alkoholu, to mozna w pracy pic? ponadto dlaczego siedxiala na brzegu i czekala? na co? serio wypadła sama i odplynela nie interesujac sie co z jej towarzyszem? stek bzdur. Ponadto zapracowany, żonaty milioner odwozi do domu osobiscie kelnerke? ochrona nie mogła? Ponadto najpierw mowili ze byl na kolacji z zona i wrocil o 23 do posiadłości , to teraz jednak nie byl z zona a z kumplem i kelnerka?… nie kupuję tego… oczywiiscie rodzina ma prawo tworzyc własną wersję bo o zmarłych nie mowi się źle…ale wersja SE jest słaba

  343
  6
  • Wszystko ok

   Tylko błagam przestańcie pisać że „ochrona mogła” odwieźć…
   Jest morze takich specjalistów i tego komentarza.
   No nie od tego jest ochrona.
   Nie, ochrona nie mogła jej odwieźć.
   Bo jest w pracy. Chroni VIP
   Jakby mu się coś stało wtedy – to co by było że on w tym czasie odwoził blondyneczkę?
   Ludzie oni własnym życiem odpowiadają za VIPòw.

   27
   63
   • A gdzie była ta oddana ochrona, kiedy miał wypadek? Odesłał ich i odpłynęli. Jak im kazał. To mógł też wysłać ich z nią, a sam bezpiecznie wrócić do domu. To nie ochrona z filmów, tylko pracownicy na etacie.

    112
    3
    • Odpłynąć też nie powinni, ale raczej uszanowali jego potrzebę prywatności, co wymusił.
     To co innego niż płynąć z „obcą” kobietą, zostawiając chronionego VIPa. To nie są pracownicy „na etacie”.
     Na zewnątrz nie powinien wychodzić bez obstawy, ochrona też w domu mieszka. „Chodzą za” nim, za jego rodzicami…

     40
     4
 33. Uważam, że większość ludzi ( bo przecież są wyjątki) bardzo współczuje rodzinie i uważa, że stała się ogromna tragedia. Uważam jednak, że mataczenie i robienie z ludzi głupców to największy błąd, bo przez to bardzo zmieniły nastroje społeczne.

  355
  6
 34. Pochylając się nad losem biednej kelnerki która została dłużej w pracy, bogaty dżentelmen wynająłby taksówkę aby ją zawiozła do domu (Łodzi), a nie wiózł motorówką taki kawał do domu.
  O tym że własnym samochodem się poruszała też ktoś zapomniał (było nawet zdjęcie pojazdu).
  Podwózka obcej osoby przez obcego faceta, po ciemku, w środku nocy , motorówką – brzmi nielogicznie.
  Tym bardziej że media pisały o znalezionych butach damskich i męskich na motorówce. Robiąc komuś grzeczność z podwózką do domu kierowca z obcym pasażerem nie jedzie na bosaka.
  Wszystkie media wypisując takie prostujące rzeczywistość dyrdymały robią krzywdę rodzinie, ponieważ stek wypisywanych głupot działa na ludzi jak płachta na byka.
  Zamknijcie temat oddając tym szacunek.

  330
  14
 35. Żal mi tylko jego rodziny tj. matki..lekkomyślny człowiek i tyle.Ale mądrości życiowej nie da się kupić.A tak szczerze to albo lubił ten „biały proszek” albo był niezbyt szczęśliwy..Ale ta akcja medialna to totalna szopka i pokazuje prawdziwe oblicze mediów.Ale TKO mnie zadziwił ! i to bardzo pozytywnie !

  330
  3
 36. Szacunek za merytoryczne podejscie do sprawy!. Ja mysle, ze gdyby rodzina sw. P SW wydala oficjalne oswiadczenie, w ktorym prosza o uszanowanie ich prywatnosci oraz Agnieszki w tym ciezkim okresie i powstrzymanie sie od spekulacji co do oklicznosci wypadku – to kazdy by to zrozumial i wyszloby z klasa. A tak to takimi sponsorowanymi, nieprawdziwymi newsami sami pogarszaja sprawe.

  354
  3
 37. Niemniej jednak, co by sie nie wydarzylo, szkoda czlowieka. Kazdy z nas ma na sumieniu niezbyt madre wyskoki, podobnie jak s.p. Piotr Starak. Rodzina juz NIE powinna wymyslac nowych wersji. Bylo jak bylo. Dopuszczali swiat do swojego zycia oboje, nie ma co sie dziwic, ze ludzie uczestnicza takze przy jego smierci. I nie ma po co robic z nich idiotow. A Jemu oby lekko bylo tam gdzie jest…A to, ze mu dobrze z oczu patrzylo, kazdy widzi…

  342
  5
 38. Wersja prawdziwa jest jedna..

  Z pewnością nie jest to ta lansowana na mainstreamowych portalach gdzie wyłączone są komentarze…

  Ciemny lud nie kupił bajki o wspaniałym młodym bogu

  259
  5
 39. to bujda. wcześniej ochroniarze mówili że było na łódce tylko 2 osób. on ich odprawił. Ewa zeznala że podczas popisów z motorówką chciał jej zaimponować. wtedy wypadli i ona popłynela do brzegu ok.100 metrów. tylko czemu wypadek był przed 2 a ona do 4 siedziała goła w szuwarach? co to byl za biały proszek na lodce służby znalazły. A na brzegu członek rodziny staraka miał
  wyzywać ledwo znaleziona ewe od ladacznic? zwłoki znaleziono wcześniej niż podano i zabrano je wpierw do rezydencji starakow A potem do Białegostoku? powinny być w Olsztynie! ta sprawa śmierdzi!

  396
  8
   • Też na 2 artykuły trafiłam, w niedzielę, po powrocie z Wawy, żona zwyzywała Ewę od ……i tu nastąpił wylew epitetów. Nawet się zastanawialiśmy, czemu ta Ewka z żoną się spotkała. Może ją tam przetrzymywali, jak z krzaków wyciągnęli?
    Nic nie było o przeszukaniu domu, po znalezieniu substancji danych do analizy na łódce. No i potem złamanie procedury z ciałem i transportem do prosektorium.
    Same dziwne wiadomości. Patrząc na sprawę Cygana i nie wydanie zgody na ponowną sekcję zwłok, wychodzi na to, że właścicielem ciała jest państwo polskie, nie rodzina.

    114
    2
   • Była taka informacja, że ta p Ewa była w ciągu dnia na terenie posiadłości i pracownicy słyszeli jak rodzina p Piotra kłociła się z z p Ewą i wyzywała ja. To było bardzo głośne.

    124
    1
   • Jak się uprzeć to mogło być i porwanie, rozmowy o okupie przez 3 dni i ostatecznie zabójstwo w zupełnie innym miejscu. Wersji może być bardzo dużo. NIKT nie widział wyławianych zwłok. Ale nie ma co tego drążyć, i tak się nie dowiemy.

    35
    42
    • @Anonim 22:57, -„NIKT nie widział”? Bo ty nie widziałes?!
     Jasne, że widzieli płetwonurkowie, rodzina, policja i pewnie jeszcze inni.
     Jak można tak bredzić?!

     16
   • Obejrzyj na youtube wywiad z panem Jackowskim. Dokładnie opowiedział całą historię pomocy tej rodzinie. Chronologicznie bardzo wiarygodnie te informacje brzmią. Był przeciek wcześniej o znalezieniu zwłok w jeziorze, znaleźli inną osobę, topielca sprzed kilku miesięcy. Grypa nurków jak wydobyła ciało w czwartek rano, to inne grupy dalej szukały, aż nastąpiła identyfikacja przez rodzinę i potwierdzenie, że to Piotr. Wtedy akcja poszukiwawcza została zakończona.

    27
    6
   • Czy ktoś dopuszcza, że ciało wyłowiono w kawałkach i w związku z tym identyfikacja musiała potrwać np. dobre dwa dni? To by tłumaczyło, dlaczego już wcześniej były przecieki o znalezieniu zwłok, a mimo to nadal informowano o akcji poszukiwawczej.

    24
    7
  • Abstrahując od dramatis personae denerwuje mnie, kiedy w takich wypadkach winę ponosi kobieta. Młoda, niezamężna, bez zobowiązań na schadzce z żonatym, starszym facetem to ona jest ladacznicą a on co?
   Pomijając fakt, że w tym wypadku mogło jej imponować zainteresowanie bogatego celebryty, mogła się też w nim zwyczajnie zakochać.

   102
   11
  • Super Express od zawsze koloryzowal, Oni nie znając sytuacji potrafią z człowieka zrobić mordercę, dla nich liczy się sensacji nawet kosztem tych którzy jak się później okazuje zostają uniewinni, ale SUUUUPER EXPRESS przecież ma informacje z „pierwszej reki” , tylko ciekawe czy ta ręka ma coś wspólnego z daną sytuacja :)) Także ogólnie rzecz biorąc, nie polecam czytać tego bajkopisarstwa, a tym bardziej wierzyć w to co Oni tam piszą . Polecam zmienic dyscyplinę, Brzechwa by się nie powstydzil . Pozdrawiam środkowym palcem całe super-bajkopisarstwo …!… 🙂 .

   120
   6
 40. Osobiście szkoda mi chłopaka a przede wszystkim bliskich, którzy muszą zmierzyć się z dramatem straty ukochanej osoby, ale po co zaklinać rzeczywistość i robić z gościa świętego?Po co? Najgorsza prawda zawsze jest lepsza aniżeli najpiękniejsze kłamstwo. Poza tym to obrażanie inteligencji ludzi…. i niech nie oczekują zamilknięcia opinii publicznej w tym dramatycznym temacie. Związek był medialny i sama Pani Agnieszka go takim uczyniła np. „szopką” ślubną, mnóstwem wywiadów na temat wielkiej miłości itp…

  326
  4
 41. Na poczatku rodzina byla w szoku , nie mysleli o wykreowaniu jakiejs wiarygodnej alternatywy dla zupelnie oczywistej sprawy (na boga trzeba niezwykle naiwnym sadzac ze przejazdzka w nocy zonatego mezczyzny z kobieta inna niz zona byla odruchem serdecznosci I wspanialomyslnosci milionera o golebim sercu). Potem, gdy zorientowali sie Jakie emocje sprawa wzbudza, postanowili „wypuscic ” nowa historyjke. Zeby ratowac wizerunek zmarlego. Az razi po oczach jej absurdalnosc .

  380
  8
 42. Brawo! Cieszę się, że są jeszcze niezaleźne media!!! Z jednej strony- nie dziwię sie rodzinie, to naturalna reakcja, że chcą ukryć niewygodne fakty. Ale jeśli ktoś jest celebrytą tj regularnie opublikowuje swoje zycie, oswiadczyny przeprowadza na scenie TVN itp- mamy prawo wiedzieć ile te obrazki mają współnego z rzeczywistością. Nie pierwszy raz król okazał się żałośnie nagi jak Ewa w szuwarach…

  340
  7
  • Człowiek ze stacji ratownictwa wodnego informuje przed kamerami, że po dotarciu do pustej dryfującej łodzi, na jej pokładzie zauważono elementy ubioru w postaci OBUWIA damskiego i męskiego, a później na brzegu znaleziono przemoczoną i wycieńczoną kobietę. Od kiedy człowiek bez obuwia jest nagi? Byłeś z nimi? Jeśli tak to jesteś ważnym świadkiem i powinieneś zostać przesłuchany. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że publicznie zniesławiasz ją i jego również?

   80
   111
   • do tego jest rzecznik policji by takie informacje
    oficjalnie dementowal

    ale wyglada ze my nadal mamy milicje
    i pana staraka jak kacyka z pzpr

    w mysl starej ruskiej zasady
    cicho jedziesz dalej zajedziesz

    81
    10
   • Niestety za duzo osób (współpracownicy z restauracji, rozmaite służby itp) widziało różne rzeczy- wszystkim nie da się rady zamknąć buzi…A teraz w dobie netu- to rozchodzi sie błyskiem

    108
    7
     • chociazby imie i nazwisko dziewczyny. kto sledził od początku mogł sie jej przyjrzec w mediach społ i na yt – teraz nie ma nic.

      no i info o awanturze – z niczego sie nie wzieło.

      kiedy nie wychodzisz z krzaków – kiedy jestes goła 🙂

      75
      5
    • Na razie to glownie plotki się rozchodzą. Każdy może sobie napisać, ze ta Ewa naga była. Bo słyszał od znajomego. No i co?
     Pewnie ze ten artykuł z SE to nieduolna próba ratowania wizerunku, ale ludzie w swoich oszczerstwach tez się za bardzo zapędzają.

     40
     4
    • Niestety, ale błyskiem najczęściej rozchodzą się bzdury, które ludzie łatwo kupują pragnąc sensacji. Przy prawie każdej większej tragedii z ostatnich miesięcy mieliśmy wyścig bulwarówek i wp-eków na jak najbardziej barwne historie, które zazwyczaj przekazywane były przez „pewne źródło”, czyli np. sąsiada zniszczonego życiem. Doprowadzały one do fali hejtu na osoby poszkodowane, a później na tych samych łamach zostawała publikowana rozmowa z „psychologiem” – skąd ten hejt? Po prostu cyrk mający na celu wzbudzić sensację, zwiększyć klikalność i zyski, przy bezmyślnym zachowaniu pragnących sensacji małpek.
     Przepraszam bardzo, ale co ma rzecznik policji dementować? Policja przynajmniej do postawienia ew. zarzutów nie powinna ujawniać niczego. Nie wyobrażam sobie żeby mieli się ustosunkowywać do każdej bzdury, którą podniecony tematem Janusz bądź Grażynka na forum umieszczą i się rozniesie niczym smród, którego spragnione muchy tak bardzo przecież pragną.
     Pisanie o tym, w przestrzeni publicznej, że osoby X i Y były nago i odbyły stosunek jest zniesławieniem tych osób. W żaden sposób osoby piszące o tym, nie będą w stanie tego udowodnić, bo „dużo osób widziało różne rzeczy” to żaden argument w sądzie. Tylko nawet udowodnienie swojej racji nic tu nie zmienia, radzę zapoznać się z Art. 212 KK, bo za zniesławienie publiczne można odpowiadać nawet wtedy gdy głosi się prawdę. Działanie publiczne oznacza działanie w taki sposób, że może się z nim zetknąć bliżej nieoznaczona liczba nieokreślonych bliżej osób, czyli komentarze i fora ogólnodostępnych portali itp. są jak najbardziej przestrzenią publiczną. Dlatego paragraf 2 Art. 212 KK, który odnosi się do zniesławienia w środkach masowego przekazu przewiduje najsurowszą, kwalifikowaną karę. Z KK do roku pozbawienia wolności i do 100 tys nawiązki, do tego Art. 24 KC i tutaj tylko od kreatywności kancelarii zależy kwota zadośćuczynienia. Szanujmy się nawzajem, zupełnie inaczej brzmi wpis w formie przypuszczenia – wydaje mi się, że coś takiego mogło mieć miejsce, niż wypisywane szkalujących informacji w formie pewnika. Zapraszam do obdarowywania mnie minusami.

     42
     27
 43. Co jak co ale go strasznie szkoda, zginął śmiercią tragiczna. Szkoda ze nie zostawił dziecka;( szkoda Agnieszki, jej widok ze zdjęcia z super expressu mnie poraził. Ona cierpi strasznie. I zdjęcia jak bliscy klęczą nad martwym Piotrem.

  77
  49

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X