fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 28 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Śledztwo ws. śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura ujawnia nowe szczegóły z motorówki

Kurier Extra Śledztwo ws. śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura ujawnia nowe szczegóły z motorówki

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie po raz kolejny potwierdza nasze doniesienia. To Piotr Woźniak-Starak sterował motorówką. Tak zeznała kobieta, która z nim płynęła feralnej nocy. 

20 sierpnia Prokurator Rejonowy w Giżycku na podstawie zebranego dotychczas materiału dowodowego wszczął śledztwo z art. 177§2kk – dotyczy wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć.

Jak informowała policja, z soboty na niedzielę (18.08) nad ranem na Kisajnie odnaleziono dryfującą motorówkę, na pokładzie której nikogo nie było. Po wszczęciu poszukiwań osób, które płynęły motorówką, natrafiono na brzegu na 27-letnią kobietę. Z jej relacji wynikało, że płynęła łodzią z 39-letnim mężczyzną i podczas manewru skręcania obydwoje wypadli do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu.

23 sierpnia pisaliśmy o tym w artykule „Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Czy Ewa z Łodzi ratowała Piotra Woźniak-Staraka?„. Jako jedynej gazecie w Polsce udało nam się dotrzeć do zeznań świadka. Piotr Woźniak-Starak popisywał się przed młodą łodzianką efektownymi, lecz ryzykownymi manewrami na motorówce, z której wyrzuciło ich przy ostrym skręcie. Łódź zmieniła kierunek i ogromna śruba rozcięła tył ciała mężczyzny od pleców po głowę. Tak miała zeznać śledczym.

Teraz już wiemy, że sekcja zwłok to potwierdza. Przyczyną zgonu producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego. Obrażenia te powstały najprawdopodobniej od uderzenia śruby napędowej łodzi motorowej. Ponadto badania chemiczne krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, zaś badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego. Więcej w artykule: Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok i podaje przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Dziś (03.10) prokuratura potwierdziła nasze kolejne rewelacje. Śledczy musieli dokładnie sprawdzić, kto prowadził motorówkę. – Informuję że wskazana przez redakcję osoba została przesłuchana wyłącznie w charakterze świadka – poinformował nas Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie. Wynika z tego, że tajemnicza Ewa nie usłyszała żadnych zarzutów, a za sterami motorówki stał Piotr, który, jak się okazało, był pod wpływem alkoholu.

Więcej:

Biały proszek na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka? Poznaliśmy wyniki badań

Śledztwo ws. śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura ujawnia nowe szczegóły z motorówki

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od śmieci męża

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policji

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Czy pochówek w Fuledzie spełniał normy prawne?

Odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka [FOTO]

Prokuratura przenosi śledztwo Piotra Woźniaka-Staraka. Co jest powodem?

Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniak-Staraka. Mamy informacje z prokuratury

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość pogrzebowa?

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Dlaczego Ewa z Łodzi nie ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oszukany? „To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka. Coś go musiało uderzyć”

Ciało odnaleziono o godz. 5 rano. To nie były służby mundurowe znalazły Piotra Woźniak-Starak

Policja oficjalnie: – Dziś rano wyłowiono ciało mężczyzny z jeziora Kisajno. Piotr Woźniak-Starak odnaleziony?

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Jasnowidz wskazał miejsce gdzie szukać [MAPA]

Ujawniamy! Znaleziono narkotyki na motorówce. Piotr Woźniak-Starak nadal zaginiony

Ta kobieta była z Piotrem Woźniak-Starak na motorówce! Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Jest filmik jak w nocy pływa motorówką Piotr Woźniak-Starak [WIDEO]

Na jez. Kisajno zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? „Pojawiają się różne tezy”. Zdjęcia z poszukiwań [FOTO]

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak

Wstrzymano poszukiwania 39-latka, który wypadł z motorówki na jez. Kisajno

PILNE! Wypadek motorówki na Mazurach. Czy Piotr Woźniak-Starak tam był?

 

Przeczytaj także:

108 KOMENTARZE

  • Cała para poszła w czasie poszukiwań, a teraz odpoczywają?
   To wszystko śmierdzi zgnilizną, począwszy od opieszalosci policji, która latami nie reagowała na nacpanego cudzoloznika pływającego na zakazie i stwarzajacego poważne zagrozenie, skończywszy na opieszalosci prokuratury, która latami będzie prowadzić wzmożone śledztwo w sprawie pijaka za kółkiem?

 1. To jednak nie był to proszek do prania tylko kokaina? To skoro nie robili prania, to po co się rozebrali? Na golasa lepiej księżyc widać?
  Media piały jaki to cudowny młody bóg, to teraz każdy zacpany pijak bohaterem narodowym?
  6 księży piało jaki cudowny młody bóg, to kiedy ogłoszą go patronem ćpunów i pijaków??

  10
  1
 2. Nie rozumiem jak rodzice i ochrona mogly pozwalac na takie wybryki, nie chodzi juz o niego ale o zagrozenie dla innych ludzi jakie stwarzal
  ok byl slodki ale wiedzieli co wyprawia ….
  I dla mnie to najwieksza porazka, zwlaszcza rodziny i ludzi ktorzy byli i zyli z tym od lat
  AWS nie ogla z tym nic zrobic mysle ze to akceptowala i wiedziala na co sie pisze
  sa rozne uklady….
  obysmy my o swoich bliskich dbali lepiej

  11
  1
 3. Zaraz powiedzą , że Ewa , bohaterka , jako instruktorka żeglarstwa nie pozwoliła pijanemu klientowi wracać samemu motorówką w nocy , więc to ona zaproponowała mu podwózkę do domu. Młody Bóg chciał poczuć wiatr we włosach , postawił warunek że da się odwieźć ale pełną prędkością. Ponieważ ubrania które mieli na sobie stawiały opór i motorówka nie mogła osiągnąć pełnej prędkości to się rozebrali. Kiedy Ewa zdejmowała ubrania jej koszulka wpadła do wody więc nie znając do końca możliwości motorówki zbyt mocna skręciła sterem i powpadali do wody.

  22
  3
 4. Przypomniał mi się taki zdolny polski generał, który nie trafił we własny łeb z pistolety w czasie konferencji prasowej (kilka lat temu).
  Pomyślałem wtedy, ze taka zdolniacha ma mnie bronić i ja tego z dwoma lewymi rękami, co nawet siebie nie potrafi zastrzelić, utrzymuję.
  Piję do tego osobistego ochroniarza co to podobno chciał popełnić samobójstwo.
  To czym popełniał? Cykadełkiem do paznokci? Były gieroj Grom z bronią palną, który tak samo próbował chronić, jak i popełnić samobójstwo…
  Szkolił go pewnie ten zdolny polski generał??

  15
  2
  • Bandyta Kostecki dał radę polelnic samobojstwo, wieszajac się na leżąco… Gieroj z Gromu nie dał rady z bronią palną…. Może czas do obrony zatrudnić takich co dają radę?
   Ciężkie pieniądze społeczeństwo płaci na takich cipakow, co we własny łeb trafić nie potrafią, ale będą nas bronić przed Putinem… Taaa…

   7
   3
 5. Art. 178a.

  §1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  §2. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi na drodze publicznej lub w strefie zamieszkania inny pojazd niż określony w §1, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

  Należy podkreślić, że odpowiedzialność za ten czyn może ponosić nie tylko osoba kierująca pojazdem, ale również współsprawca, podżegacz lub pomocnik. Pasażer lub każda inna osoba zachęcająca lub godząca się na picie alkoholu przez kierowcę, a następnie dopuszczająca go do prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości popełnia przestępstwo w formie podżegania lub pomocnictwa (art. 178a).
  Do tego dochodzi jeszcze cisza nocna.

  16
  2
  • Jak to ładnie ujales „każda inna osoba godząca się…”
   Ukarać wszystkich policjantów, bo każdy wiedział, kto nocą pijany warczy motorówką na jeziorze…

   5
   2
   • Przede wszystkim wszyscy Jego „przyjaciele”, którzy znali Jego zwyczaje i w nich uczestniczyli, powinni mieć teraz gigantycznego moralnego kaca. Wszyscy bezmyślnie przykładali rękę do tego igrania ze śmiercią. Czy wśród nich ktokolwiek, kiedykolwiek wykazał się mądrością i spróbował chociaż zwrócić uwagę na głupotę tych „zabaw” ?

    7
    1
 6. „Piotrek miał wielu znajomych”, a jedną z tych znajomych była nieznajoma, dopiero co poznana nocą kelnerka, którą podwoził. I kto się gubi w zeznaniach i ściemnia w mediach?

  39
  2
  • Bo wiesz jak to jest – żeby kłamać trzeba mieć bardzo dobrą pamięć. W przeciwnym razie, w którymś momencie na pewno wyjdzie jakaś sprzeczność i brak logiki. Dlatego lepiej mówić prawdę albo milczeć. Bo będzie żałosny cyrk. A przecież jednak mamy do czynienia z tragedią, bo młody facet nie żyje. Najbardziej Mu szkodzą te zmyślone żenujące historyjki, niespójne i wzajemnie się wykluczające. Z szacunku dla zmarłego powinni przestać wymyślać te niedorzeczności. On przecież naprawdę zginął. To jest dramat.

   22
   3
  • A ta nieznajomy kelnerka pracowała tam kilka lat… Piotrek mając tylu znajomych, po prostu wcześniej nie zauważył, kto mu daje… Serwuje… Obsługuje… I kasuje za… Takie tam… Przyjemności… Jak to w restauracji 🙂

   19
   3
 7. To jednak prawda,że Ewa była na golasa…a Agnieszka go wybiela…no cóż.Młody bóg naprany na łodzi! kto z pirata drogowego po alkoholu robi młodego boga?

  46
  2
 8. Więc rozebrali się, żeby uprać rzeczy…
  Później młody bóg szybko pędził motorówką, aby wiatr pranie osuszył…
  Taka tam szalona metoda…
  Kiedy gawiedzi zareklamują jaki to był proszek? Czekam z praniem…

  47
  2
 9. Lepiej niech oni już wszyscy zamilkną i nie pogrążają się. Żona się usprawiedliwia, męża wybielają, z instruktorki zaraz bohaterkę zrobią żeby tylko nie wyszła prawda co ją łączyło z PWS. I tak nikt już w nic nie uwierzy. Przestańcie karmić nas newsami z dupy bo każdy tylko to rozdrapuje. A tak sprawa ucichnie, ludzie zapomną. Milczenie jest złotem.

  47
  1
  • Widzieliśmy … de facto nic nowego , kolejna wersja wydarzeń , kolejne wybielanie etc
   W jednym się zgadzam z panią wdową – ze to ironia losu ☝️ albo jak to mówią „karma jest suką” 🤭

   41
   2
   • Jeśli to prawda, że AWS została na Mazurach i poszła spać, to tylko gorzej świadczy o Niej. Bo jak żona może iść spokojnie spać wiedząc, że pijany mąż idzie popływać motorówką po jeziorze ??? I jeszcze określać takie zachowanie pozytywnym szaleństwem ?! Raczej to ryzykanctwo, ignoranctwo, nieodpowiedzialność i totalny brak wyobraźni w jednym !!!. Bo zawsze tak robił ? Czyli przyzwolenie, by igrał ze śmiercią było traktowane przez żonę jako coś normalnego i właściwego ??? Mój Boże…Ręce opadają…A teraz płacz…A wcześniej luz…Pijany mąż idzie sobie popływać…Mój Boże…To jest absurd…Konsekwencje braku pokory i nonszalancji…Naprawdę tacy ludzie uważają, że ich nie obowiązują prawa życia i śmierci …??? Mój Boże…

    72
    • Masz rację, przyzwolenie na pływanie po alko. To jednak moim zdaniem miało zamiar wybielić sprawę z obecnością tej dziewczyny. Zaraz pewnie będzie oświadczenie, że to znajoma.

     33
     1
     • No właśnie. Pochodzę z rodziny w której ojciec niestety dość często pił. Moja Mama tego nigdy nie akceptowała. Gdy miał przyjść nietrzeźwy awantura wisiała zawsze w powietrzu i Mama przenosiła swoje rzeczy do innego pokoju i nie spała w sypialni. Na drugi dzień była atmosfera jak w grobowcu rodzinnym.

      13
  • Chyba wszystko wskazuje na to, że… . W małżeństwie źle się działo i wkrótce Agnieszka byłaby znowu rozwódką. Piotr odprawił żonę i teściów do domu, a sam zgarnął flaszkę i Ewkę na łódkę . Gdy odprawial ochronę mógł nie być pijany na 2,5 promila, dopił imprezujac z dziewczyną na jeziorze koło posiadłości. No i efekt był jaki był… Żona została wdową.

   40
 10. Do alkoholu sie przyznali dla świetego spokoju a co z „białym proszkiem” …. alkohol naród wybaczy ale z narkotykami było by już gorzej ? Źle by to wygladalo ? Obłuda i tyle

  48
  31
 11. Cały czas trąbka grała, że AWS do wawy pojechała. Dopiero jak gruchła wieść o przesłuchaniu żony, ta wyjaśniła, że cały czas na miejscu była…
  Jak to określiła, nie chciała pływać nocą z wariatem, więc wcześnie się położyła… Grubo…

  59
  41
 12. Synonim wrażliwego i rzetelnego dziennikarstwa Pani AWS kiedyś zrobiła program WSZYSTKIE DZIECI PANA RABCZEWSKIEGO.

  Czy teraz zrobi program WSZYSTKIE KOCHANKI MONEGO MĘŻA?

  chętnie obejrze

  73
  46
  • Na razie agenci pijarowcy zostali pogonieni do roboty i wzięli się za minusowanie 🙂
   Takie żenujące są te działania, że aż zacząłem się zastanawiać, czy Boss nie zapłacił TKO właśnie za pozostawienia koment i czyta je wcześniej niż pojawiają się na stronie…
   Na pewno jest wkurzony…
   Czy wcześniej coś słyszałeś o Staraku?
   Nagle po ślubie zaczął być wielkim producentem. Ile razy wcześniej publikował zdjęcia z przyjazdu furą na festiwal filmowy?
   Nawet jak kręcił z ABC to nie było takiego szumu jak od czasów AWS…
   Taka kasa jaką ma Boss nie potrzebuje i jeszcze bardziej nie lubi rozgłosu…

   56
   56
 13. Kto wraca o 23 tyle km z rodzicami Do wawy zamiast się przespać i jechać rano? Dziwne to jest bo tak naprawdę nie wiadomo co by się stało gdyby ona Została w domu, czy tez by balował cała noc. Poza tym w gazecie pisali, ze obudził ja nad ranem telefon z policji a teraz piszą, ze była w drodze do Warszawy Jak wydarzyła się tragedia. Spoko. Wierzmy w słowo pisane bo tylko to jest nam dane.

  50
  73
 14. Nie ma co rozkminiać kto winny bardziej lub mniej. Szkoda chłopa. Współczuję rodzinie która cierpi najbardziej. Żal tych wszystkim pseudo braszków i sisterów którzy już się nie ogrzeją w blasku milionera , nie skorzystają z hulańczych imprez zalewanych najdroższym alkoholem i „śniegiem” . Skulili łby i poszli w swoją stronę udając że nic nie wiedzieli i nigdy nic nie widzieli. Fajnie było dopóki bal trwał szkoda że nikt go nie przerwał, tylko śmierć. Wstydźcie się…

  152
  85
  • AWS zostawiła podpitego męża w restauracji o 23. Nie wiedziała, że przyplynal motorówką? Dobrze wiedziała, że będzie wracał na zakazie i pod wpływem…

   101
   97
    • A jednak nianczyl go oddział nianiek… Jakie informacje w sprawie wypadku mogła mieć AWS, że ja przesluchali? Coś się wydarzyło w knajpie. Jakoś ucichła wersja PiJarowców, że podwozony był jeszcze właściciel knajpy…

     24
     30
    • W pewnym sensie i bidny i małe dziecko… Nianczony przez ochronę… Na siłę próbujący pokazać jaki jest gieroj… Niby po co zamieszczal filmiki jak klnie i popindala motorówką na zakazie?
     Popatrz tak po ludzku… Po młodszej i ładniejsze ABC, bierzesz starszą i brzydszą… Też byś czasem ze smutku sobie golnął…
     A jeszcze po śmierci robili by z Ciebie takie ciepłe kluchy…
     Wybierz sobie wersję jaką byś wolał słyszeć po nagłej śmierci – zginales śpiewajac szanty po byłej miłości, czy jak prawdziwy facet z jajami, co za kołnierz nie wylewal i żadnej nie przepuscil?!

     20
     44
   • Na przesłuchaniu powiedziała że wróciła z treściami do Warszawy a PWS został w restauracji i miał następnego dnia do nich dojechać .dziwne został żeby co? Żeby sobie imprezować zamiast wrócić że wszystkimi facet sam się spieszył na tamten świat !

    28
    18
   • A skąd wiadomo że AWS zostawiła podpitego męża??? Może przy niej był jeszcze trzeźwy??? Może AWS go pożegnała w domu a PWS wrócił do restauracji??? Tak jak napisane wcześniej nie ma co rozkminiać.

    26
    14
 15. Wszystko to złe języki, a najgorsza ta Ewa! Już od czasów raju!!
  Przecież 6 księży na pogrzebie nie mogło kłamać… Taki dobry człowiek… Tak dobrze jeździł nocą na zakazie po pijaku… I gdyby ta grzesznika nie złapała za Drążek Sterowy!
  Biały proszek? Przecież spodnie chciał wyprać, dlatego zdjął i wtedy został zaatakowany przez gołą kobietę! Dzielnie bronił się czym tylko mógł, a TRZYMAJ to było jego ostatnie tchnienie (agencja PR potwierdzi).

  92
  101
  • Doradców PR to bym pokrzywami na gołe 4 litery… Prawdy bym nie blokował. Chłop se wypił, pociągnął… W końcu za swoje. Panienkę przeleciał, to przynajmniej umarł z bananem na twarzy.
   Czy społeczeństwo aż tak gorzej by na prawdę zareagowało niż na tą sciemę o świętym?
   A jakie korzyści finansowe i moralne, bo przy okazji pogonilbym nie chciana synowa…
   Gdyby w te klocki dobra była, to chłop po gospodach dziewek by nie obmacywal i noce w łóżku spędzał, a nie samotnie zapijal smutek na jeziorku…

   90
   109
  • Nie masz serca człowieku….
   Jak można w tak prześmiewczy i ironiczny sposób prawić o czyjejś tragedii..
   To był czyiś syn, mąż, brat, przyjaciel, Ci ludzie zostali i cierpią .
   Oby Ciebie nigdy nie spotkała taka tragedia i obyś nie doświadczył bólu jaki przechodzą teraz Ci ludzie .
   Wspomnisz wtedy swoje plugawe słowa .

   51
   56
   • Obyś Ty na swojej drodze nie spotkała czyjegoś syna, męża, brata, przyjaciela nawalonego w sztorc!
    Bo jak zrobi Ci taki młody bóg krzywdę, to w żadnym sądzie nie wygrasz.
    Wystarczy że masz kasę i już możesz po zabójstwie uchodzić za niewinnego syna, męża, brata, przyjaciela. Tak, zabił siebie!
    Gdzie byli Ci wszyscy wymienieni, którzy teraz cierpią, kiedy był czas na działanie!

    64
    70
  • A ja uważam, że powinni odebrać jej papiery instruktora żeglarstwa, bo takie podobno posiada. Współuczestniczyła w łamaniu zakazów, płynęła nocą po jeziorze, na dodatek z człowiekiem, który będąc mocno pod wpływem alkoholu prowadził motorówkę. To tak jakby będąc instruktorem nauki jazdy wsiadła do samochodu prowadzonego przez pijanego kierowcę. Totalna nieodpowiedzialność i głupota. Wyrzuty sumienia gwarantowane do końca życia. Oczywiście nie bronię PWS, ale instruktorka żeglarstwa ma chyba odpowiednią wiedzę na temat bezpieczeństwa na wodzie. Dlatego powinna stracić papiery. Ale to pewnie niepisana umowa – ty milczysz, a my nie wyciągamy konsekwencji tych ewidentnych przewinień. Szkoda faceta, bo nie wyglądał na szczęśliwego z tym głębokim smutkiem w oczach. Może szaleństwami zagłuszał samotne serce ? Nie usprawiedliwiam Go, ale Ona weszła w sytuację niebezpieczną, za którą On zapłacił życiem. Straszne. Szkoda, że Jego przyjaciele albo rodzina pozwalali na to. Wiem, że dorosły człowiek, ale ryzykował przecież życiem niejednokrotnie. Poza tym narkotyki…Ktoś w ogóle próbował Mu pomóc…?

   110
   102
   • Nie zdajesz sobie sprawy, że na Kisajno to była NORMALNA SYTUACJA. Tam takie noce były normą, bo są filmiki w necie. Teraz Ewę z błotem mieszasz, a gdzie przez te wszystkie lata była policja? Starka kontrolować?! Spróbuj 🙂

    61
    71
    • Witam, nikogo nie zmieszałam z błotem. Stwierdziłam fakty. Dla mnie jej zachowanie to porażka. Jak może kogoś potem szkolić ? Teoria inna, a praktyka inna ? Co do Policji…Każda dorosła osoba odpowiada za swoje postępowanie. Więc pani instruktorka nie odpowiada za zaniechania Policji w tej sprawie, to oczywiste. Za to odpowiada Policja i wszyscy, którzy za tym stali. Odpowiada natomiast za siebie i swoje zachowanie. Dla mnie jest współodpowiedzialna za to, co się stało. Sama zresztą też była pod wpływem alkoholu. Czy Ty wchodzisz we wszystko co mogą proponować ludzie ? Chyba rozsądzasz zgodnie z własnymi przekonaniami i decydujesz co zrobić. Na tym polega dojrzałość i odpowiedzialność. Ponosimy przecież konsekwencje swoich decyzji. Nie muszę wiedzieć, jakie zwyczaje panują na Kisajno. W tej sytuacji jednoznacznie da się określić jej wymiar etyczny, moralny itp. A pani instruktor na pewno doskonale o tym wiedziała więc nie zasługuje na papiery instruktora. Tak uważam. Każdy kto wchodzi w zło staje się współodpowiedzialny za skutki. Niestety. Ja w każdym razie jej współczuję, bo żyć z takim obciążeniem ?

     86
     14
     • Tym sposobem, że Ewa wiedziała i na papiery instruktora nie zasługuje, to trzeba zabrać blachy całej policji w Olsztynie i okolicy, BO WSZYSCY WIEDZIELI.

      45
      45
      • Ale na motorówkę weszła P. Ewa…a nie wszyscy. Ja piszę o prostej sprawie odpowiedzialności za siebie i swoje czyny. Wsiadła z pijanym człowiekiem na motorówkę i brała udział w Jego szaleństwach. Sama powinna zrezygnować z bycia instruktorem, bo sama zawiodła.

       67
       13
     • To bym się w grobie przewracal słuchając jakiego cipaka ze mnie robią… Nagrywał filmy z zapindalania nocą, bo chciał pokazać, że ma jaja!
      Umarł pokazując jaja i wyciskanie z tego soku o świętym jest niesmaczne… Najbardziej dla zmarłego.

      35
      44
      • Według Ciebie prawdziwy facet to taki, który ryzykuje życiem będąc oczywiście pijanym i w końcu ginie ??? Chyba sam w to nie wierzysz. Przecież to absurd. Nikt nie robi z Niego świętego, bo raczej nim nie był. Był niespełnionym mężczyzną raczej i stąd takie szaleństwa. Człowiek szczęśliwy szanuje swoje szczęście, a nieszczęśliwemu na niczym nie zależy. Pogubił się i dlatego zginął mając 39 lat. To idiotyczne oceniać to na plus. Przegrał życie przecież. Stracił. Brawura nie potwierdza siły. Potwierdza ją mądrość i szacunek wobec życia. Tylko ktoś z problemami może tak żyć – alkohol, narkotyki, ryzykanctwo. Nie wierzę, że był szczęśliwy. A nazywanie takiej śmierci dowodem męskości to głupota najwyższych lotów. Sorry…

       38
       17
       • PR nie robi świętego… Bella, sama tam pracujesz więc mnie nie oswiecaj 🙂
        Na siłę pokazywal, że ma jaja. Pływanie nocą i nagrywanie filmików, to po trzezwemu było??
        Chciał uchodzić za twardziela – filmek jak klnie, to po trzezwemu było??
        To jest udokumentowane, a ile było takich sytuacji w gronie najbliższych??
        Teraz źli ludzie co osmielaja się prawdę zauważyć, a nieszczęśliwie najbliżsi?? Gdzie Ci najbliżsi byli??
        Żona nie widziała czym sobie babral na biało łokcie od marynarki??
        Mam nadzieję, że Boss przeczyta ten komentarz, bo płaci wam, a robicie ZŁĄ robotę! Dużo gorszą niż ludzie piszący prawdę. Najgorszą dla zmarłego, robiąc z niego przeciwieństwo tego co sam pokazywał. Robicie z niego tchórza, który nie potrafił wziąć na klatę swoich decyzji!
        Określenie młody bóg nie ja wymyśliłem. Latami wszystkie pasożyty mu to powtarzali.
        Teraz tylko PR na Ewę pluje!
        Jeżeli ktoś go przed śmiercią uszczesliwil to właśnie ona…
        Ja pluje na was zaklamane pasożyty!

        38
        65
  • jakże się nie stało ?? naga, prze…..na, w zimnej wodzie, tyle wstydu !! że się po krzakach chowała bez ubrań.
   jeszcze za jakieś 8 m-cy może się okazać że dla wnuka/ki kasa wpadnie (1 m-c minął od tragedii)

   42
   53
 16. Teraz czekamy na wyjaśnienia dotyczące białego proszku. Na Darka Krupe szybko sypaly się gromy i wtedy badanie prokuratura ujawniła błyskawicznie.

  95
  81

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: