9 C
Olsztyn
poniedziałek, 3 października, 2022
reklama

Piękne i zdrowe włosy – co działa skutecznie?

Materiał zewnętrznyPiękne i zdrowe włosy – co działa skutecznie?
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Piękne i zdrowe włosy – co działa skutecznie?

Lśniące włosy w dobrej kondycji niewątpliwie dodają uroku. Są też często dowodem naszego zdrowia i stanu, w jakim znajduje się nasz organizm. Warto więc w walce o piękne włosy docenić rolę suplementów.

Piękne i gęste włosy to często sprawa genetyki. Ich zachwycający wygląd to zapewne niejednokrotnie zasługa odpowiedniej pielęgnacji. Jednak, aby cieszyć się włosami w dobrej kondycji, trzeba również zadbać o organizm od środka. Zły stan włosów odzwierciedla często deficyt w naszym organizmie różnych witamin i minerałów. To właśnie przez to włosy stają się matowe, kruszą się i wypadają. Oczywiście podstawą tego, by dostarczyć organizmowi odpowiednich minerałów i witamin – także tych odpowiedzialnych za dobry stan włosów – jest zbilansowana dieta. Jednak często deficyty w organizmie są zbyt duże do uzupełnienia i dlatego warto sięgnąć po suplementy. Drugim powodem jest to, że dziś żywność jest często wyjałowiona (w wyniku upraw przemysłowych) z witamin i minerałów. Dlatego też dobrze jest je uzupełniać suplementami. Które z nich wybrać? Jakie wesprą nasze włosy? O tym w dalszej części tekstu.

The Hair Elixir – kompleksowa opieka, widoczne efekty

reklama

Wzrost włosów, ich stan (jeśli chodzi o wygląd, kondycję i tendencję do wypadania) jest uzależniony od podaży odpowiednich minerałów i witamin. To od nich konkretnie zależy wygląd naszych włosów, skóry i paznokci. Dlatego też skuteczny suplement musi zawierać właśnie komplet niezbędnych składników. Taki jest właśnie The Hair Elixur – suplement wyprodukowany w Australii przez firmę WelleCo. Już pochodzenie The Hair Elixir świadczy o tym, że możemy się spodziewać na pewno suplementu w pełni naturalnego. (W Australii dużą wagę przykłada się do składu – nie tylko suplementów). Czyli bez żadnych syntetycznych wypełniaczy – jednym słowem: sama natura. A jakie witaminy i minerały kryje w sobie The Hair Elixir? Oto i one:

  • cynk,
  • miedź,
  • jod,
  • witaminy D i C,
  • kwasy omega,
  • biotyna
  • aminokwasy.

Ten skład to sprawdzona drużyna, jeśli chodzi o skuteczną walkę o piękne włosy. 

The Hair Elixir
reklama

Jakie efekty daje The Hair Elixir od WelleCo?

Suplement ten, eliksir zaklęty w naturalnych kapsułkach, to – przy systematycznym stosowaniu – wymierne i widoczne efekty. Co do nich należy? Przede wszystkim The Hair Ekixir zapobiega łamliwości włosów i hamuje ich wypadanie. A to przekłada się na zwiększenie ich objętości. Włosy – dzięki działaniu witaminy C – mają też zapewnioną ochronę. Poza tym miedź wspiera ich prawidłową pigmentację, opóźniając siwienie włosów. Zażywanie suplementu to także wsparcie produkcji keratyny w organizmie. A ta z kolei jest odpowiedzialna między innymi za nadanie włosom blasku. Składniki zawarte w naturalnych kapsułkach sprawiają także, że włosy szybciej rosną. Eliksir jest więc ratunkiem dla wszystkich, którym zależy na dłuższych włosach, ale brakuje im cierpliwości do ich zapuszczania.

The Hair Elixir – wegańskie suplementy

reklama

Dziś dla wielu osób poza naturalnym składem suplementów liczy się także to, by nie zawierały one żadnych składników odzwierzęcych, czyli były wegańskie. Rzeczą równie istotną jest też to, by na żadnym etapie produkcji suplementu nie odbywały się testy z udziałem zwierząt. Te wszystkie wymogi spełnia The Hair Elixir.  Wegańskie kosmetyki oraz wegańskie suplementy to coraz szersza oferta rynkowa. Warto się na nie zdecydować. Zwłaszcza te dobrej jakości. 

Naturalne suplementy od WelleCo pomogą naprawdę wesprzeć nasz organizm od środka, czego efektem będą nie tylko piękne włosy, jak w przypadku The Hair Elixir, ale dobra kondycja i samopoczucie.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama