fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Napad na bank. Łupem padło 80 tys. zł

reklama

Warmińsko-mazurska policja szuka sprawcy środowego napadu na placówkę bankową w Rozogach w powiecie szczycieńskim. Według pierwszych ustaleń, zamaskowany mężczyzna sterroryzował pracownicę banku, która wydała mu pieniądze.

Sierż. Joanna Manelska z komendy powiatowej w Szczytnie, poinformowała, że około godz. 15.30 do placówki bankowej w Rozogach wszedł zamaskowany mężczyzna, który przedmiotem przypominającym broń sterroryzował pracownicę placówki, żądając wydania gotówki.

„Kobieta wydała pieniądze z kasy, po czym ten mężczyzna wyszedł i oddalił się w nieznanym kierunku” – mówiła policjantka.

reklama

Zapytana o wysokość skradzionej kwoty – odpowiedziała jedynie, że „jest to przedmiotem prowadzonych czynności”. Tygodnik Szczytno podaje, że było to 80 tys. zł.

Na miejsce została wysłana policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki oraz przewodnicy z psami tropiącymi. Zabezpieczono ślady i zapis z monitoringu. O zdarzeniu powiadomiono patrole policji w powiatach – szczycieńskim i sąsiednich.

„Trwają czynności, które zmierzają do ustalenia i zatrzymania sprawcy” – przekazała sierż. Manelska.

Przeczytaj także:

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: