fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Budowa nowej linii tramwajowej w Olsztynie stoi w miejscu

reklama

Budowa nowej linii tramwajowej w Olsztynie stoi w miejscu. Konflikty między zainteresowanymi oferentami wstrzymały proces wyboru wykonawcy. Jak informuje Wyborcza Olsztyn, Piotr Grzymowicz bierze sprawy we własne ręce.

O perturbacjach z wyborem wykonawcy na wybudowanie nowej linii tramwajowej pisaliśmy już wielokrotnie: Olsztyn. Skarga ZUE na wynik przetargu ws. rozbudowy sieci tramwajowej oddalona przez sąd, Kolejne odwołanie w sprawie tramwajów, Kolejna komplikacja z nową linią tramwajową w Olsztynie. Sprawa trafia do sądu. Aktualnie stanęło na zaskarżeniu konsorcjum Polimex-Trakcja przez Mirbud. Sprawa w grudniu trafiła do Krajowej Izby Odwoławczej.

Od tego czasu jednak, nic nowego się nie wydarzyło. Jak ustaliła Wyborcza Olsztyn, prezydent Grzymowicz jest sfrustrowany takim stanem rzeczy i wystosował pismo do KIO, zaznaczając wagę inwestycji tramwajowej w aspekcie finansowym Olsztyna.

reklama

„Do tej pory nie dość, że sprawa nie została rozstrzygnięta, to na dodatek nie wyznaczono nawet terminu rozprawy” – powiedział w rozmowie z Wyborczą Olsztyn prezydent miasta.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze