fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 20 października, 2021
reklama

Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie

reklama

Jak powiedziała jedna z uczestniczek zebrali się dziś aby pokazać absurd sytuacji związanej z wyborami prezydenckimi w Polsce. 

Niektórzy mieszkańcy Olsztyna nie zgadzają się na obecną sytuację polityczną i preferują wprowadzenie stanu klęski żywiołowej. Za obecny stan rzeczy winią Jarosława Kaczyńskiego.

Organizatorem happeningu są sympatycy i członkowie Komitetu Obrony Demokracji. Mimo pandemia uważają, że łamanie konstytucji nie pozwala im milczeć. Mimo stanu epidemii w Polsce wyszli protestować nie bacząc na niebezpieczeństwo.

reklama

Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie

reklama

Najnowsze ogłoszenia

4 KOMENTARZY

4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze