fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Komitet Obrony Demokracji zorganizował manifestację na starówce w Olsztynie

Jak powiedziała jedna z uczestniczek zebrali się dziś aby pokazać absurd sytuacji związanej z wyborami prezydenckimi w Polsce. 

Niektórzy mieszkańcy Olsztyna nie zgadzają się na obecną sytuację polityczną i preferują wprowadzenie stanu klęski żywiołowej. Za obecny stan rzeczy winią Jarosława Kaczyńskiego.

Organizatorem happeningu są sympatycy i członkowie Komitetu Obrony Demokracji. Mimo pandemia uważają, że łamanie konstytucji nie pozwala im milczeć. Mimo stanu epidemii w Polsce wyszli protestować nie bacząc na niebezpieczeństwo.

4 KOMENTARZE

  1. Posłanka Wasilewska – taka aktywna, razem, z KOD-em. Wstyd. Totalni pokazują jak bardzo boli ich utrata władzy. Nic od siebie. Kolejny rok bez żadnej inicjatywy, darmozjady, za dobrze pamiętamy wasze rządy i rozkradanie Polski.

    11
    2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...