7 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyniacy na Gali Pałuska Kickboxing Night 5

OlsztynOlsztyniacy na Gali Pałuska Kickboxing Night 5

W piątek 24 lutego mieliśmy okazję uczestniczyć w Gali Pałuska Kickboxing Night 5, która odbyła się w hali sportowo-widowiskowej  „Suwałki Arena”. Nie brakowało w niej emocjonujących starć, w trzech pojedynkach uczestniczyli zawodnicy z olsztyńskiego klubu Jinchuuriki Gym. 

reklama

W swoim debiucie Paweł Niedźwiecki pokazał nam to czego oczekiwaliśmy, dynamiczny pojedynek z dużą ilością wymian na krótkim dystansie. Była to porywająca walka z dużą dawką emocji. Mimo, że to ręka suwalszczanina Kacpra Zdancewicza poszła do góry, to byliśmy zadowoleni oglądając Pawła w akcji. 

W kolejnym starciu Piotr Cybulski zmierzył się z Aleksandrem Michałowskim. Zobaczyliśmy w niej wysoki poziom dwóch bardzo doświadczonych młodych zawodników. Nie brakowało w nim fantastycznych akcji, mocnych wymian, klinczu i kopnięć w każdej postaci. W tej walce Piotr miał ogromne trudności ze znalezieniem sposobu na bardzo niewygodnego, gdyż dużo wyższego przeciwnika, przez co przegrał na punkty.

Najman chce walczyć z olsztyńskim celebrytą. „Obrażasz ludzi, do których nie masz podjazdu”
reklama

Trzecia walka, to walka na którą najbardziej czekaliśmy. Jan Pelak, dziewiętnastoletni zdobywca Pucharu Polski Muay Thai zmierzył się z doświadczonym przeciwnikiem z Lublina. Dziesięć lat starszy Daniel Szuch pokazał nam solidne przemyślane akcja i mocne pojedyncze uderzenia. Doświadczony olsztynianin wykorzystując swoje wyszkolenie techniczne i przygotowanie motoryczne, pokazał nam mocne zrywy, które doprowadziły go do zwycięstwa w wadze open, zwanej królewską. 

Na gali mogliśmy spotkać Roberta Burneikę i Alana Kwiecińskiego, którzy przekazali swoje rękawice z autografami na cele charytatywne. Podsumowując, galę uważamy za wyjątkowo udaną i czekamy na  kolejną odsłonę. 

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ant
27 lutego 2023 22:38

Brawo dla zawodników Jinchuriki gym .

Popularne
Ogłoszenia

Bieg w hołdzie Żołnierzom Niezłomnym

Bieg w hołdzie Żołnierzom Niezłomnym