fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

14 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztyński celebryta Alan Kwieciński zostanie ojcem… bliźniaków!


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Olsztyński celebryta – Alan Kwieciński – znany z programu Warsaw Shore oraz FAME MMA ogłosił światu za pomocą swojego Instagrama, że zostanie tatą! I to podwójnie.

Zawodnik FAME MMA przedstawił na swoim Instagramie zdjęcia z USG, które potwierdzają, że jego partnerka – Dagmara Musiał – jest w ciąży bliźniaczej.

„Tak już będzie 😉 uśmiech od ucha do ucha z każdą wizytą u lekarza. Dziś wspólnie z @musial.beauty byliśmy u lekarza na ważnych badaniach. Wszystko jest w najlepszym porządku. Jeden tak tupie noga że nie może się doczekać wyjścia. Drugie schowane. Jeszcze nie jest mi wiadoma płeć ale wiadomo co mi się chyba marzy. Prawda?” – napisał Alan pod opublikowanym zdjęciem.

Gwiazdor miał na myśli oczywiście parę, chłopca i dziewczynkę. Fani Alana radośnie przyjęli wieści o ciąży jego partnerki, składając mu w komentarzach gratulacje i okazując sporo uprzejmości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wiem że kurz jeszcze po sobocie nie opadł i długo nie opadnie. Przegrałem z samym sobą, nie dałem rady psychicznie. Za duża presja. Przegrałem walkę ale wygrałem cos dużo ważniejszego, BEDE TATĄ. To jest dla mnie najważniejsze. Teraz chce stworzyć kochana rodzine i to się dla mnie liczy. Dużo w mojej głowie się skumulowalo i nie potrafiłem sobie tego ułożyć. Przyjmuje to na klatę. Wiem że mam dużo większe umiejętności ale nie potrafiłem przenieść tego do klatki. Teraz muszę odpocząć ,wszystko sobie poukładać . Chce bardzo by doszło do rewanżu. Zrobię wszystko by następny razem to moja ręka przed czasem poszla w górę. Dziękuję za te wiadomość które od Was dostelm oczywiście te dobre, tych złych nie biorę do głowy. Dajcie mi trochę czasu . Wrócę i Wam udowodnie że stać mnie na dużo więcej. A teraz za sobotę Was Przepraszam . Dziękuję @filipbatkowski i @norbert.daszkiewicz za narożnik za to że byliście ze mna. Całemu @wcapro za możliwość trenowania w najlepszym klubie.

Post udostępniony przez Alan Kwieciński (@alan.kwiecinski)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Trwają dostawy środków ochrony dla szpitali i przedszkoli

Z magazynów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego rozwożone są środki ochrony osobistej, które trafiają do szpitali, zespołów ratownictwa medycznego i przedszkoli. W zasobach, które najpierw dotarły w...

Ruszył program „Czyste Powietrze” 2.0

15 maja 2020 roku wystartowała nowa odsłona programu „Czyste Powietrze”, w której dokonano uproszczenia procedur uzyskiwania dotacji na wymianę przestarzałych kotłów oraz ocieplenie domów. Podczas...

Konkurs