22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Olsztyński celebryta Alan Kwieciński zostanie ojcem… bliźniaków!

OlsztynOlsztyński celebryta Alan Kwieciński zostanie ojcem... bliźniaków!

Olsztyński celebryta – Alan Kwieciński – znany z programu Warsaw Shore oraz FAME MMA ogłosił światu za pomocą swojego Instagrama, że zostanie tatą! I to podwójnie.

reklama

Zawodnik FAME MMA przedstawił na swoim Instagramie zdjęcia z USG, które potwierdzają, że jego partnerka – Dagmara Musiał – jest w ciąży bliźniaczej.

“Tak już będzie 😉 uśmiech od ucha do ucha z każdą wizytą u lekarza. Dziś wspólnie z @musial.beauty byliśmy u lekarza na ważnych badaniach. Wszystko jest w najlepszym porządku. Jeden tak tupie noga że nie może się doczekać wyjścia. Drugie schowane. Jeszcze nie jest mi wiadoma płeć ale wiadomo co mi się chyba marzy. Prawda?” – napisał Alan pod opublikowanym zdjęciem.

reklama

Gwiazdor miał na myśli oczywiście parę, chłopca i dziewczynkę. Fani Alana radośnie przyjęli wieści o ciąży jego partnerki, składając mu w komentarzach gratulacje i okazując sporo uprzejmości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wiem że kurz jeszcze po sobocie nie opadł i długo nie opadnie. Przegrałem z samym sobą, nie dałem rady psychicznie. Za duża presja. Przegrałem walkę ale wygrałem cos dużo ważniejszego, BEDE TATĄ. To jest dla mnie najważniejsze. Teraz chce stworzyć kochana rodzine i to się dla mnie liczy. Dużo w mojej głowie się skumulowalo i nie potrafiłem sobie tego ułożyć. Przyjmuje to na klatę. Wiem że mam dużo większe umiejętności ale nie potrafiłem przenieść tego do klatki. Teraz muszę odpocząć ,wszystko sobie poukładać . Chce bardzo by doszło do rewanżu. Zrobię wszystko by następny razem to moja ręka przed czasem poszla w górę. Dziękuję za te wiadomość które od Was dostelm oczywiście te dobre, tych złych nie biorę do głowy. Dajcie mi trochę czasu . Wrócę i Wam udowodnie że stać mnie na dużo więcej. A teraz za sobotę Was Przepraszam . Dziękuję @filipbatkowski i @norbert.daszkiewicz za narożnik za to że byliście ze mna. Całemu @wcapro za możliwość trenowania w najlepszym klubie.

Post udostępniony przez Alan Kwieciński (@alan.kwiecinski)

 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia