13 C
Olsztyn
niedziela, 25 września, 2022
reklama

Pies wyrzucony z 4. piętra? Nie przeżył upadku

IławaPies wyrzucony z 4. piętra? Nie przeżył upadku
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Do szokującego zdarzenia doszło w Iławie, w bloku przy ulicy 1 Maja. Mężczyzna miał wyrzucić z balkonu na czwartym piętrze bloku psa. Zwierzę nie przeżyło.

reklama

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie, st. asp. Joanna Kwiatkowska, potwierdza, że po godzinie 10:00 wpłynęło zgłoszenie o wyrzuceniu z czwartego piętra bloku psa. Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz technik kryminalistyki, wyjaśniający okoliczności zdarzenia.

Kobieta, która była świadkiem wypadku, mówi, że gdy podeszła do psa, ten wił się w konwulsjach, a chwilę później skonał. Wabił się Lucky.

reklama

Policja w związku z trwającym postępowaniem nie udziela informacji, ale możliwe jest postawienie sprawcy zarzutu zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Nowy narkotyk podbija Olsztyn. 23-latek miał go tyle, że może trafić na 10-lat do więzienia

Do redakcji portalu Info Iława zgłosiła się kobieta, która twierdzi, że to był nieszczęśliwy wypadek: „Drzwi balkonowe były otwarte, pies wyszedł na balkon i szczekał. Był to szczeniak, ufny i dobrze nastawiony do ludzi. Gdy ktoś zawołał, sam wyskoczył z balkonu”. Prosi, aby nie obwiniać o wyrzucenie psa jej syna.

reklama

źródło: infoilawa.pl

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×