2 C
Olsztyn
niedziela, 2 kwietnia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pies wyrzucony z 4. piętra? Nie przeżył upadku

IławaPies wyrzucony z 4. piętra? Nie przeżył upadku

Do szokującego zdarzenia doszło w Iławie, w bloku przy ulicy 1 Maja. Mężczyzna miał wyrzucić z balkonu na czwartym piętrze bloku psa. Zwierzę nie przeżyło.

reklama

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie, st. asp. Joanna Kwiatkowska, potwierdza, że po godzinie 10:00 wpłynęło zgłoszenie o wyrzuceniu z czwartego piętra bloku psa. Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz technik kryminalistyki, wyjaśniający okoliczności zdarzenia.

Kobieta, która była świadkiem wypadku, mówi, że gdy podeszła do psa, ten wił się w konwulsjach, a chwilę później skonał. Wabił się Lucky.

reklama

Policja w związku z trwającym postępowaniem nie udziela informacji, ale możliwe jest postawienie sprawcy zarzutu zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do redakcji portalu Info Iława zgłosiła się kobieta, która twierdzi, że to był nieszczęśliwy wypadek: „Drzwi balkonowe były otwarte, pies wyszedł na balkon i szczekał. Był to szczeniak, ufny i dobrze nastawiony do ludzi. Gdy ktoś zawołał, sam wyskoczył z balkonu”. Prosi, aby nie obwiniać o wyrzucenie psa jej syna.

reklama

źródło: infoilawa.pl

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
sylwia
13 kwietnia 2022 14:18

sam wyskoczył, z 4 piętra, jasne

dis
13 kwietnia 2022 12:19

Albo wyrzuciła, albo nie dopilnował. Tak czy inaczej przyczynił się do śmierci niewinnego zwierzęcia. Proponuję 5 lat dla przykładu.

Popularne
Ogłoszenia