26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Ofiara rozboju proszona o pilny kontakt z olsztyńską policją

OlsztynOfiara rozboju proszona o pilny kontakt z olsztyńską policją

Do zdarzenia doszło wczoraj (15.03) na Placu Bema w Olsztynie w godzinach wieczornych. 

reklama

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie: – Trzech sprawców groźbą użycia przemocy dokonało kradzieży telefonu komórkowego na szkodę nieustalonego młodego mężczyzny, który był w towarzystwie swojego kolegi. W wyniku interwencji osoby postronnej, po pościgu na ulicy Partyzantów, telefon został odzyskany i przekazany pokrzywdzonemu. Fakt ten nie został zgłoszony przez pokrzywdzonego do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Olsztyńscy funkcjonariusze proszą o pilne zgłoszenie się młodego mężczyzny wraz z kolegą do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie (ul. Partyzantów 23), aby policjanci mogli oficjalnie potwierdzić ten fakt i ustalić sprawców przestępstwa.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Katka
16 marca 2015 18:20

Kiedy ja zostałam napadnięta i ukradziono mi telefon, zadzwoniłam po policję, wskazałam sprawcę i powiedziałam jakim samochodem się przemieszcza, nie uzyskałam pomocy; sama musiałam pojechać na komendę na drugi koniec miasta, żeby to zgłosić. Dyżurna odesłała mnie do domu i kazała się uspokoić, nie przyjęła zgłoszenia. W sądzie sprawa ciągnie się ponad rok!!! ponieważ nie było interwencji policji ……………….

Polecane