fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Co wiadomo na temat zaginięcia Witolda? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań

Wiadomości Co wiadomo na temat zaginięcia Witolda? Policja mobilizuje coraz większe siły do...

Olsztyńscy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Witoldem Studniarzem. Młody mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z najbliższą rodziną. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 21-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.


W ubiegłą niedzielę (17.01.2021) wyszedł on z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz był widziany na ul. Mazowieckiej w Olsztynie. Jest to mężczyzna średniej budowy ciała, mający około 190 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy, oczy piwne. W chwili zaginięcia Witold Studniarz ubrany był w czarną kurtę, niebieskie spodnie jeansowe oraz szarą czapkę.

Zaginął 21-letni mieszkaniec Olsztyna

Witold opuszczając dom wyłączył telefon. Do tej pory nie został aktywowany. Policjanci zaczęli przeglądać nagrania z monitoringu. Udało im się odnaleźć tam chłopaka. Na podstawie zapisu z kamer policjanci ustalili, że 21-latek po raz ostatni widziany był w okolicy ul. Popiełuszki w Olsztynie i mógł przemieszczać się w kierunku osiedla Brzeziny.

Kilkunastu policjantów z KMP i KWP w Olsztynie przeczesuje pobliski teren.

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 47 73 134 24.

Rejon w którym obecnie jest poszukiwany Witold pokrywa się z miejscem odnalezienia zaginionego Radka, który przyjechał na sylwestra do Olsztyna. To miejsce zarośnięte krzakami i trudno dostępne dla człowieka. W dolinie płynie Łyna i zaczyna się obszar chronionej natury. Nie ma tam miejskiej zabudowy. O sprawie pisaliśmy wielokrotnie w 2019 roku: Radek mógł utonąć bo uciekał przed dzikami? Prywatny detektyw zakończył śledztwo

Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia? Policja mobilizuje coraz większe siły do poszukiwań Witolda. Co wiadomo na temat zaginięcia?

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 4
Nie lubię 1

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x