fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Wypadek na DK 51. Mazda zapchała na pobocze BMW, które dachowało

Wiadomości Wypadek na DK 51. Mazda zapchała na pobocze BMW, które dachowało

Droga 51 prowadząca do polsko-rosyjskiej granicy była we wtorek rano zablokowana pomiędzy miejscowościami Rogóż-Morawa, gdzie doszło do wypadku samochodowego. Jego przyczyną było to, że dwa pojazdy na raz rozpoczęły manewr wyprzedzania.

Oficer prasowa policji w Lidzbarku Warmińskim Monika Klepacka poinformowała, że auta osobowe mogły objechać miejsce wypadku przez okoliczne miejscowości, tiry musiały czekać na odblokowanie drogi. Może to potrwać kilka godzin. „Na razie na miejscu pracują służby ratunkowe, jedno z aut uczestniczących w wypadku leży na dachu” – powiedziała Klepacka.

Policjantka poinformowała, że w wypadku uczestniczyły dwa pojazdy: mazda, którą podróżowało małżeństwo z 13-letnim dzieckiem oraz bmw, którym podróżował tylko kierowca. Oba pojazdy na raz zaczęły manewr wyprzedzania innych pojazdów. W efekcie mazda zepchnęła bmw na pobocze, gdzie dachowało.

„W wypadku urazu kręgosłupa doznała 41-letnia pasażerka mazdy, jest transportowana do szpitala w Bartoszycach” – powiedziała Klepacka. Dodała, że kierowca bmw nie odniósł obrażeń.

Na miejscu wypadku pracują policjanci i strażacy.

Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Wypadek na DK 51. Mazda zapchała na pobocze BMW, które dachowało Wypadek na DK 51. Mazda zapchała na pobocze BMW, które dachowało Wypadek na DK 51. Mazda zapchała na pobocze BMW, które dachowało Wypadek na DK 51. Mazda zapchała na pobocze BMW, które dachowało

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x