fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 6 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Wypadek na DK 51. Mazda zapchała na pobocze BMW, które dachowało

Droga 51 prowadząca do polsko-rosyjskiej granicy była we wtorek rano zablokowana pomiędzy miejscowościami Rogóż-Morawa, gdzie doszło do wypadku samochodowego. Jego przyczyną było to, że dwa pojazdy na raz rozpoczęły manewr wyprzedzania.

Oficer prasowa policji w Lidzbarku Warmińskim Monika Klepacka poinformowała, że auta osobowe mogły objechać miejsce wypadku przez okoliczne miejscowości, tiry musiały czekać na odblokowanie drogi. Może to potrwać kilka godzin. „Na razie na miejscu pracują służby ratunkowe, jedno z aut uczestniczących w wypadku leży na dachu” – powiedziała Klepacka.

Policjantka poinformowała, że w wypadku uczestniczyły dwa pojazdy: mazda, którą podróżowało małżeństwo z 13-letnim dzieckiem oraz bmw, którym podróżował tylko kierowca. Oba pojazdy na raz zaczęły manewr wyprzedzania innych pojazdów. W efekcie mazda zepchnęła bmw na pobocze, gdzie dachowało.

„W wypadku urazu kręgosłupa doznała 41-letnia pasażerka mazdy, jest transportowana do szpitala w Bartoszycach” – powiedziała Klepacka. Dodała, że kierowca bmw nie odniósł obrażeń.

Na miejscu wypadku pracują policjanci i strażacy.

Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

ŹródłoPAP

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...