fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 28 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Odbył się pogrzeb motocyklisty Daniela zabitego w policyjnym pościgu [FOTO]

Wiadomości Odbył się pogrzeb motocyklisty Daniela zabitego w policyjnym pościgu

Dziś odbył się pogrzeb Daniela (23 l.) zabitego podczas policyjnego pościgu niedaleko Dobrego Miasta. Daniel zginął, bo nie miał tablic rejestracyjnych na swoim motorze i uciekał przed próbującymi zatrzymać go policjantami w nieoznakowanym radiowozie.

W ostatniej drodze Danielowi towarzyszyli najbliżsi z rodziny i przyjaciół. Wszyscy pogrążeni w smutku do tej pory nie rozumieją, jak mogło dojść do tak strasznej tragedii.

Daniel miał dopiero 23 lata, całe życie było przed nim. Ukończył Zespół Szkół Samochodowych w Olsztynie. Z sukcesami oddawał się pasji do sportu. Szczególnie kochał sporty walki i wszystko co związane z motoryzacją. Właśnie to zamiłowanie zakończyło się tak tragicznie.
Przypomnijmy. Daniel w wielkanocny poniedziałek po południu wybrał się na przejażdżkę swoim crossem. Motor nie miał jednak tablic rejestracyjnych.

Na głównej drodze chciał go zatrzymać policyjny patrol w nieoznakowanym BMW. Daniel, zamiast zatrzymać się i przyjąć mandat uciekł motorem do lasu. Policjanci ruszyli za nim w pościg.
W efekcie jego motocykl został staranowany, a policyjne BMW przejechało po Danielu.
Daniela próbował ratować strażak ochotnik, który był na spacerze w lesie. Niestety bezskutecznie.
Prokuratura sprawdza, czy policjanci nie przekroczyli swoich uprawnień podczas pościgu. Było kilkoro świadków tragedii, którzy złożyli już swoje zeznania śledczym.

Więcej:

Motocyklista zginął pod kołami radiowozu. Nagranie z pościgu jest wstrząsające

„Radiowóz przejechał po motocykliście”. Tragiczny finał policyjnego pościgu pod Olsztynem

Zdjęcie pochodzi z osp.pl

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

52 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


52 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

52
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x