fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Agresywny turysta zamiast w hotelu spędził Sylwestra w areszcie

Wiadomości Agresywny turysta zamiast w hotelu spędził Sylwestra w areszcie

W przeddzień Nowego Roku olsztyńscy policjanci interweniowali wobec 54-letniego gościa jednego z hoteli w Olsztynie. Mężczyzna zakłócał spokój pozostałych gości hotelu. W wyniku tej interwencji 54-latek został przewieziony do izby wytrzeźwień, gdzie miał okazję przemyśleć swoje zachowanie i jeszcze mieć szansę na miłe przywitanie Nowego Roku. Niestety po wytrzeźwieniu i jego powrocie do hotelu policjanci musieli ponownie interweniować w jego sprawie. Tym razem w związku ze zniszczeniem windy i nieuiszczeniem opłaty za hotel. Ostatecznie mężczyzna przywitał Nowy Rok za policyjną kratą.

Na przełomie roku 2018/2019 olsztyńscy policjanci dwukrotnie interweniowali wobec 54-letniego gościa jednego z hoteli w Olsztynie. Za pierwszym razem – w przeddzień Sylwestra – mężczyzna miał zakłócać ład i porządek gościom hotelowym, co potwierdzili policjanci na miejscu interwencji. Aby dać 54-latkowi szansę na przemyślenie swojego zachowania, policjanci odwieźli go do izby wytrzeźwień. Wtedy jeszcze mężczyzna miał wciąż szansę, aby godnie przywitać Nowy Rok, ponieważ gdy wychodził z izby wytrzeźwień do północy pozostało jeszcze kilka godzin. Tak jednak się nie stało.

Już po kilku godzinach od opuszczenia przez 54-latka izby wytrzeźwień, policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie z tego samego hotelu. Według zgłoszenia jeden z gości nie dość, że miał się awanturować, to na dodatek dokonał zniszczenia windy oraz nie uiścił opłaty za wynajęty pokój hotelowy i za imprezę sylwestrową, na którą się wybierał. Okazało się, że sprawcą zamieszania jest ten sam mężczyzna, który kilkanaście godzin wcześniej zaczepiał gości hotelowych i który trafił do izby wytrzeźwień.

Ostatecznie mundurowi zatrzymali 54-latka i zapewnili mu przywitanie Nowego Roku zza krat policyjnego aresztu. Przez swoje zachowanie mężczyzna zapamięta ten niezwykły dzień (i noc) na długie lata. Z tytułu swojego nieodpowiedniego zachowania czeka go również przesłuchanie oraz odpowiedzialność karna za zniszczenie mienia, a także nieuiszczenie opłaty za pokój hotelowy. Zgodnie z przepisami może mu teraz grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x