15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Czy to miraż? Wielbłąd widziany na warmińskiej drodze!

GiżyckoCzy to miraż? Wielbłąd widziany na warmińskiej drodze!

W niedzielę, 5 maja, na drodze pomiędzy Bogaczewem a Strzelcami koło Giżycka kierowcy, podróżujący tą trasą byli świadkami niecodziennego widoku – poboczem drogi przechadzał się wielbłąd.

reklama

Policja otrzymała zgłoszenia od zaniepokojonych świadków i natychmiast skierowała się na miejsce. Choć przy ich przybyciu wielbłąda już tam nie było, szybko ustalono, że uciekł on z pobliskiego mini zoo “ZOOEkipa Park Zwierząt” w Wilkasach. Właściciel mini zoo potwierdził, że Bator, jak nazywa się zwierzę, uciekł z zagrody, został spłoszony przez kierowców quadów.

reklama

Na szczęście, wielbłąd został szybko odłowiony i bezpiecznie przetransportowany z powrotem do zoo, co zajęło mniej niż godzinę od momentu ucieczki.

Warmińsko-mazurskie drogi pełne są niespodzianek, ale spotkanie wielbłąda na trasie to zdecydowanie coś, co przewyższa oczekiwania nawet najbardziej doświadczonych kierowców.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Arbuz
8 maja 2024 09:36

” spotkanie wielbłąda na trasie to zdecydowanie coś, co przewyższa oczekiwania nawet najbardziej doświadczonych kierowców” – patrząc jacy idioci jeżdżą na drogach, to mnie już nic nie zaskoczy. Nawet wielbłąd to pikuś 🙂

Polecane