fbpx
5 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Osobówka „przefrunęła” nad al. Piłsudskiego

reklama

Toyotą kierowała 20-latka, która prawo jazdy miała zaledwie od roku. Zbyt szybka jazda doprowadziła do kolizji, a kobieta trafiła do  szpitala – na szczęście skończyło się na niewielkich obrażeniach.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (4.10) około godz. 19.40 na skrzyżowaniu ulic Obiegowej i Piłsudskiego w Olsztynie. Jak donoszą miejscy policjanci, 20-letnia mieszkanka gminy Stawiguda, jadąc ulicą Obiegową od strony Żołnierskiej, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, najechała na wysepkę, “przeleciała” przez chodnik i uderzyła w latarnię. Kobieta została przewieziona do szpitala, jednak nie odniosła poważnych obrażeń.

Funkcjonariusze ustalili, że 20-latka miała prawo jazdy dopiero od roku. Policjanci zdecydowali się na zatrzymanie jej uprawnień ze względu na stworzone przez nią zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

reklama

To nie jedyna osoba, której wczoraj zatrzymano w naszym mieście prawo jazdy – z uprawnieniami do kierowania pożegnał się tymczasowo także młody mieszkaniec powiatu olsztyńskiego. 23-latek jechał ul. Warszawską z prędkością 105 km/h. Prawo jazdy miał od niespełna 3 lat. Daniel P. został ponadto ukarany mandatem i nałożono na niego punkty karne.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

20 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


20 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: