-1 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Trzeci klub na Starym Mieście zamyka się

OlsztynTrzeci klub na Starym Mieście zamyka się

Coraz więcej olsztyńskich lokali kończy swoją działalność. Nadszedł czas na popularny klub taneczny: „Do Białego Rana” zaprasza gości na „last dance”.

reklama

Olsztyńscy przedsiębiorcy nie mają lekko. Co chwilę słychać o zamknięciu kolejnego lokalu. Z mapy stolicy Warmii i Mazur zniknęła pizzeria przy ulicy Dworcowej, restauracja wegańska na ulicy 1 maja czy klub nocny przy ulicy Świętej Barbary.

Teraz smutną nowinę ogłosił popularny klub taneczny.

reklama

Weselny klimat na Okopowej

„Do Białego Rana” rozpoczęło działalność w czerwcu 2018 roku, stawiając na sobotnie imprezy i weselny klimat. Zlokalizowany przy ulicy Okopowej na olsztyńskim Starym Mieście klub przyciągał tłumy i cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem gości.

„W każdą sobotę zabieramy was w wir niezapomnianej zabawy w rytmach największych weselnych przebojów. Imprezy prowadzą najlepsi wodzireje, a przywitają Was poczęstunkiem Państwo Młodzi. Nie zabraknie także konkursów i zabaw oraz pysznych przekąsek. A to wszystko dzieje się w miejscu, które swoim niepowtarzalnym wystrojem sprawi, że poczujecie się naprawdę wyjątkowo i będziecie się świetnie bawić, aż do białego rana” – reklamował się klub w 2018 roku.

Ostatnia impreza

Niespodziewanie pojawiła się informacja o zakończeniu działalności modnego klubu.

reklama

“2 grudnia odbędzie się ostatnia impreza weselna w naszym klubie. Plan jest taki, żeby zakończyć historię tego miejsca z przytupem! Zatem gorąco i serdecznie zapraszamy Was na Last Dance” – napisali przedstawiciele „Do Białego Rana” w mediach społecznościowych.

Nie wiadomo, co spowodowało taką decyzję.

Właściciele postanowili, że Młode Pary, które uczestniczyły w organizowanych przez klub imprezach, 2 grudnia nie będą płaciły za wstęp.

„Zorganizowaliśmy ponad 100 weselnych imprez, ale ta jedna wyjątkowa ciągle przed nami – do zobaczenia 2 grudnia” – napisali.

To koniec „Do Białego Rana”?

Na informację popularnego klubu zareagowało wielu internautów.

„To było Nasze najlepsze wesele!” – napisała jedna z komentujących.

„Będziemy tęsknić” – zapowiedziała inna.

Klienci dopytywali także, czy to naprawdę koniec działalności „Do Białego Rana”. Odpowiedzi udzielił Tomasz Sobotka z zarządzającego klubem ATK Group.

„Będziemy, tylko w trochę innej formie (imprezy zamknięte)” – napisał.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

12 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Tramwajarz
28 listopada 2023 11:56

Co tam jakieś kluby, restauracje, kawiarnie, knajpy, sklepy? Będziemy mieli TRAMWAJE! Nawet z ESTAKADĄ! Ta inwestycja z pewnością zrekompensuje i rozwiąże wszystkie problemy tego miasta. Zamiast iść do klubu, czy restauracji pojedziemy sobie tramwajem po estakadzie! Mieszkańcy czekają na METRO! To miasto ma MOC!!!

Anonimowo
29 listopada 2023 16:25

Fajnie powinna być cisza

Polecane
Ogłoszenia