fbpx
24 C
Olsztyn
czwartek, 21 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Czy Agnieszka z Biskupca znajdzie miłość na wsi?

OlsztynCzy Agnieszka z Biskupca znajdzie miłość na wsi?

Jubileuszowa dziesiąta edycja “Rolnik szuka żony” jest już tuż-tuż. Ten uwielbiany przez publiczność program wraca na antenę Telewizji Polskiej, prezentując kolejnych rolników, którzy są gotowi otworzyć swoje serca (i swoje gospodarstwa) dla miłości. Jedną z uczestniczek tej edycji jest Agnieszka, rolniczka z Biskupca w województwie warmińsko-mazurskim. Czym się zajmuje, jakiego mężczyzny poszukuje i czy jest gotowa na miłość?

reklama

Agnieszka to rolniczka w każdym calu. W wieku 40 lat prowadzi własne gospodarstwo na 17 hektarach. Ale to nie tylko ziemia i uprawy. Agnieszka jest także właścicielką ośrodka jeździeckiego, hotelu i restauracji. I choć wydawać by się mogło, że na miłość nie ma już czasu, Agnieszka jest gotowa, by znaleźć kogoś specjalnego.

70-letni YouTuber miał wypadek… kombajnem

Jest osobą bardzo aktywną. Oprócz prowadzenia gospodarstwa i obowiązków zawodowych, znajduje czas na jazdę konną, rower, narty oraz czytanie książek i oglądanie filmów. Ostatnio jednak zaczyna brakować jej osoby, z którą mógłby podzielić się ten pełen wrażeń świat.

reklama

Co do jej ideału? Agnieszka szuka mężczyzny w wieku 35-50 lat, wysokiego i szerokiego w barach. Nie chodzi jej jednak tylko o atrakcyjność zewnętrzną. Liczy się dla niej poczucie humoru, dystans do siebie i cierpliwość. Wymagania są wysokie, ale równie wysoka jest jej gotowość na kompromisy i zaangażowanie w związku.

“Nigdy nie zaakceptowałabym mężczyzny leniwego, chorobliwie zazdrosnego lub nadużywającego alkoholu,” mówi Agnieszka. “Związek powinien opierać się na miłości, przyjaźni, szczerości i wzajemnym szacunku.”

reklama
Silny jak byk? Opowieść o niezwykłym 70-latku. Siła i determinacja Romualda Rubinowicza

Czy Agnieszka znajdzie w “Rolnik szuka żony” tego, czego poszukuje? Pierwszy odcinek jubileuszowej edycji wyemitowany zostanie w niedzielę, 17 września o godzinie 21:15 na TVP 1. Będziemy obserwować i trzymać kciuki, żeby każdy uczestnik, w tym Agnieszka, znalazł swoją drugą połówkę. To show, które pokazuje, że miłość, podobnie jak dobre plony, czasami wymaga czasu, cierpliwości i trochę pracy. Ale efekty są tego warte.

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan 76
12 września 2023 07:51

Trochę stara ale brał bym. Rolnicy są majętni.

Polecane
Ogłoszenia

Czy kolejny znany youtuber jest wykorzystywany? W komentarzach huczy

Czy kolejny znany youtuber jest wykorzystywany? W komentarzach huczy