22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Zdarzenie drogowe z udziałem ciężarówki wojskowej. Peugeot rozbity, Jelcz niemal nienaruszony

IławaZdarzenie drogowe z udziałem ciężarówki wojskowej. Peugeot rozbity, Jelcz niemal nienaruszony

Wczoraj (14 czerwca), w Nowej Wsi, na drodze krajowej numer 16, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Wypadku nie dało się nie zauważyć – w centrum zdarzenia znajdował się wojskowy Jelcz i rozbity peugeot.

reklama

Całe zdarzenie rozegrało się kilka minut po godzinie 15:00 we wtorek, wstrząsając lokalną społecznością i mobilizując służby ratunkowe do działania. Policja, straż pożarna i ratownicy medyczni, po przybyciu na miejsce, natychmiast przystąpili do działania.

Według raportu policyjnego, 23-letni kierowca wojskowego Jelcza, nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, co doprowadziło do kolizji z poprzedzającym go peugeotem. Peugeot zasygnalizował skręt w lewo, co kierowca Jelcza zignorował.

reklama

“Sytuacja została spowodowana przez kierowcę ciężarówki, który nie dostosował prędkości do warunków na drodze”, powiedziała st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Kierowca Jelcza został ukarany mandatem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Pomimo groźnie wyglądających okoliczności, nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Użytkownicy internetu zwracali uwagę na zaskakującą różnicę między stopniem uszkodzenia obu pojazdów. Jelcz, mimo uczestnictwa w zdarzeniu, wyglądał niemal nienaruszony, podczas gdy peugeot został praktycznie zmiażdżony. Kierowca osobówki może mówić o dużym szczęściu. Całe zdarzenie stanowi silne przypomnienie, jak poważne konsekwencje mogą mieć zdarzenia drogowe, szczególnie te z udziałem pojazdów ciężarowych.

reklama

źródło: infoilawa.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
...
15 czerwca 2023 11:01

Andrzejku uspokój się, to się wyklepie. Tego się nie da wyklepać, gdzie ja teraz taki zderzak znajdę. K..a człowiek dba o ten sprzęt bardziej niż o żonę. Kto ci kazał kierować. Kapral

...
15 czerwca 2023 10:59

Jak to napisaliście w poprzednim artykule o tych samochodach – jednego zabytkowego paździerza mniej.

Polecane