13 C
Olsztyn
niedziela, 4 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Niewłaściwy manewr wyprzedzania. Rowerzysta w szpitalu

MrągowoNiewłaściwy manewr wyprzedzania. Rowerzysta w szpitalu

W czwartkowe popołudnie, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, które niemal skończyło się tragicznie. Kierująca samochodem marki Suzuki podczas wyprzedzania rowerzysty nie zachowała bezpiecznej odległości, co zakończyło się potrąceniem mężczyzny i jego dalszą hospitalizacją. Na szczęście, rowerzysta uniknął poważnych obrażeń.

reklama

Szczegółowe informacje o wypadku zostały przekazane przez oficera dyżurnego Komendy Mrągowskiej, który otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Kosewo. Policja niezwłocznie skierowała funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia w celu ustalenia faktów i zebrania dowodów.

Zdaniem śledczych, 49-letnia kierująca samochodem Suzuki podczas wyprzedzania dwóch rowerzystów, nie zachowała wymaganego prawa odległości, co doprowadziło do zderzenia. Po zakończeniu manewru wyprzedzania, kobieta niespodziewanie zajechała drogę 40-letniemu rowerzyście.

reklama

W wyniku tego niefortunnego zdarzenia, rowerzysta został przewieziony karetką do najbliższego szpitala. Szczęśliwie, po pierwszych badaniach okazało się, że nie doznał poważnego urazu. Zarówno kierująca, jak i poszkodowany byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

Wypadek w gminie Kurzętnik: ranna osoba zabrana helikopterem

źródło: KPP Mrągowo

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje 18-latek

Poważny wypadek w gminie Braniewo. Auto wylądowało na dwóch drzewach