15 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Zaginiony 36-latek z Olsztyna: Policja prowadzi poszukiwania Władysława Kubackiego

OlsztynZaginiony 36-latek z Olsztyna: Policja prowadzi poszukiwania Władysława Kubackiego

Olsztyńscy policjanci, wraz z Zespołem ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji, intensyfikują poszukiwania 36-letniego Władysława Kubackiego, który ostatni raz był widziany w czwartek (04.05.2023) w miejscu zamieszkania przy ul. Rumiankowej w Stawigudzie. Od tamtej pory mężczyzna nie wrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

reklama

Na podstawie zebranych informacji, policja podejrzewa, że zaginiony może przebywać na terenie Warszawy lub jej okolic. Władysław Kubacki ma 183 cm wzrostu, krótkie blond włosy oraz niebieskie oczy. W momencie zaginięcia był ubrany w czarny płaszcz, szarą marynarkę, czarne spodnie oraz granatowe buty.

W związku z prowadzonymi poszukiwaniami, rodzina zaginionego oraz policja apelują do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 36-latka, o kontakt z najbliższą jednostką Policji. Informacje można przekazać osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod numer telefonu 605 549 341.

reklama

Władze oraz rodzina Władysława Kubackiego są zaniepokojone jego nieobecnością i liczą na pomoc społeczności w szybkim odnalezieniu zaginionego mężczyzny.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
norma
7 maja 2023 12:03

wisi gdzies w lesie

Przyjaciele
5 maja 2023 23:25

Władziu! Wracaj do domu!

Polecane