15 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Funkcjonariusze Policji z Olsztyna postanowili wylegitymować mężczyznę. 49-latek stał się nerwowy

OlsztynFunkcjonariusze Policji z Olsztyna postanowili wylegitymować mężczyznę. 49-latek stał się nerwowy

49-latek posiadał substancje zabronione łącznie prawie 60 gramów marihuany. Teraz za to odpowie. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Nerwowe zachowanie mężczyzny

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie postanowili wylegitymować mężczyznę, który nerwowo się zachowywał. Swoim zachowaniem wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy. Okazało się, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Postanowili przeszukać mieszkanie podejrzanego.

Przeszukanie mieszkania

W jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli woreczek foliowy z zielonym suszem roślinnym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że było to prawie 60 gramów marihuany. Materiał został przekazany do dalszych badań, a 49-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Teraz grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mirosław
25 kwietnia 2023 13:53

Co to znaczy “postanowili” [przeszukać mieszkanie] i “podejrzanego”? Czy “podejrzany” był rzeczywiście podejrzany w jakiejś sprawie, tzn. czy miał postawione zarzuty? Czy policjanci mieli nakaz sądowy? Czy ot tak sobie “postanowili”? Czytając takie bełkotliwe newsy wyrabiam sobie jak najgorsze zdanie o policji, a może powinienem tylko o dziennikarzach je piszących :/

Wow
24 lutego 2023 22:48

Policja nie dorasta do pięt strażakom. Szacun dla strażaków, skrót **** dla policji

Polecane
Ogłoszenia